Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

ryjkkkku -- ulalalaaaa wyzsza szkola kazdy z tym tel.:D Kurcze...moj wariat poszedl na spotkanie z kumplem i cisza w eterze......no coz, pewnie daje czadu z % a mnie to wqrwia ale staram sie o tym nie myslec bo sama wczoraj mialam spotkanie z moja kochana krejzolka:) Wiecie co...ja chyba powoli bede leciala.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej Ryjku, ten to dopiero jest wypas. Choć ja bym pewnie do końca życia uczyła sie na nim obsługi. Jednak Nokie są fajne tez dlatego, że są łatwe w obsłudze. Nawet mojej mamie się udało ;) Nie obrażając kochanej mamki, oczywiście :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok.kochane ja spadam z kaffffe bo musze jeszcze cos zrobic na kompie.Zycze milego wieczoru, slodki snow i udanego jutrzejszego dnia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja swoją babcię nauczyłam obsługiwac samsunga L760 :D więcej nie pisze, bo dalej trzymam te kciuki za Misske... potem i tak będzie na mnie ale co tam :P ehh zmachałam się na tym spacerku :D zapierniczam zawsze jakbym coś ukradła :d potem nie wiem czy patrza się na mnie, bo taka piękna jestem czy dlatego, że tak lecę :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze jestem:P Na allegro zasiedzialam sie Philozoph to wg.Ciebie co jest tel.???? Nokia NIE bo.....???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo to zabawka. To jest odtwarzacz, telefon, radio, nawigacja itp. Ale jako telefon to jest bardzo słaby. Fatalne systemy nadawcze i odbiorcze, kiepskie zarządzanie transmisją, praktycznie żadnych systemów omijania zakłóceń. Każdy wybiera sobie telefon taki który spełnia jego potrzeby. Ja potrzebuję żeby działał. Jak komuś jest to mniej potrzebne to nokia będzie OK. Ale żeby od razu nokię nazywać telefonem ?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla kazdego co innego dlatego sa przerozne firmy i to w roznych dziedzinach.......no wlasnie,jaki Ty preferujesz tel.?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie nie chodzi o to co polecam. Ja potrzebuję działającą łączność w różnych dziwnych miejscach. Inni potrzebują żeby było drogi, inni żeby świeciło jak choinka, a jeszcze inni dużych liter na wyświetlaczu. Bo tak na prawdę są tylko dwa rodzaje telefonów. Taki który spełnia potrzeby i taki który ich nie spełnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filozof chyba masz rację, co do tej Nokii. Choć można powiedzieć, że nadrabia to wytrwałością, sa to chyba najbardziej mocne telefony. W sensie takim, że wiele upadków i innych wypadków przetrwają. Ale tak jak mówisz, dla jednych jedno a dla drugich drugie jest ważne. Dobranoc i słodkich snów życzę :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ładny dzień dzisiaj mam :):D Wiecie co ,wy nie słuchajcie Philla bo on nam zazdraszcza :D w ogóle to Phill się nie zna wcale a wcale :D Phill nawet nie wie jak się włącza telewizor a wy go o telefon pytacie :D wiem bo pisał ,że nie ma telewizora :classic_cool:się pamięta :classic_cool: Ja lubię moją "oponę "jest czarna i niezawodna :classic_cool:najgorsze telefony to Sagem-y :O a tfuuu a kysz :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tu się muszę z tobą zgodzić :) niby planujesz sałatkę z pomidorów na obiad a tu pech nie ma pomidorów w sklepie :Dbiegniesz do drugiego a tam zamknięte :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O oszustach :) Phill ty chyba nie myślisz ,że ja o sobie :D niestety i mi przypadł ten zaszczyt oddawania sporej części dochodów do US :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie :D chyba mają coś za uszami,że ich nie widać :D Ach jak fajnie pora obiadowa się zaczęła :Djak ja to lubię :D Dzisiaj serwuję rosół z kury wiejskiej a nie jakieś padło z supermarketu :classic_cool:i naleśniczki z serem i dżemem i kilka z nutellą się znajdzie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja poszłam wydac to co zaoszczędziłam na podatkach :D i odkryłam u mnie w okolicy rynku taki fajny sklepik z bardzo ładnymi ubraniami :) szytymi ręcznie zresztą :) a co do tych telefonów Phill, to ja bym jednak chciała, żebyś napisał jaki jest dobry, może jak będę zmieniać kiedyś to wezmę to pod uwagę ;) ja się nie znam kompletnie, miałam Szajsungi i były ok, łączyły, działały itd, ale tak poza tym to nie wiem co dobre a co nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z nutellą to dla dzieci kurcze :( a ze serkiem waniliowym nie chcesz ?:D a może coś na ostro i naleśniki z pasztet:D Czekolada ja miałam Samsunga e250 i powiem ci ,że również kulał się ładnie :D nie jest to jakiś szał jeśli chodzi o tel.ale dobry był :Dchociaz bateria słabo trzymała moim zdaniem :) ja nokię ładuje równo co 7 dni :classic_cool: To jak chcesz naleśnika z pasztetem czy nie ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×