Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

Witam Was Kochani 🖐️ Cieszę się, ze temat nadal tętni życiem! Czasem podglądam i serducho się śmieje, jak widzę, że zazwyczaj temat ten na pierwszej stronie :) Ale to wszystko dzięki tym Wspaniałym osobom, które się zgromadziły na moim topiku. U mnie małe zawirowania podjęłam pracę, kończę niedługo studia, no i co najważniejsze moje kochanie wraca niedługo po 4 miesiącach tęsknot!!!!!!!!!!!!! Jestem szczęśliwa z tego powodu. Życzę miłego dnia :-) :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Cię pylę. Matka Założycielka nas nawiedziła :) Jakiś tydzień cudów. Jeszcze niech się tylko Ekaterini znajdzie albo któraś z pomarańczek to normalnie msze zamówię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doberek :)🖐️ Ładnie żeście wczoraj popisali :) az miło tak wejść na topic i nowe posty ujrzeć :)i nasza koleżanka się zaczerniła nawet :D Niedzielka przybyła jak fajnie :) wiedziałam ,że o nas pamięta:) Niedzielko ty jedna chyba tak długo czekasz na swojego marynarza :) oby wkrótce nadszedł dzień kiedy przyjdziesz do nas i powiesz" jesteśmy już razem na zawsze" :) tego ci życzę z całego serca :) Widzę ,że znów popijawa była i mnie ominęło :(kurcze a szkoda no już myślałam ,że na krzywy ryjek się gdzieś wepcham :( A mnie się z tymi zawodami zapaśniczymi pomyliło :( o nie było w Bydgoszczy tylko w Kudowie Zdrój :Dma się pamięć ,oj ma :classic_cool::D U mnie pada kurde :( i pada :( i pada :( kurde no :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemano z rana! :D u mnie jeszcze nie pada, ale za chwilę ten stan może się zmienić, bo pogoda taka dołująca ogólnie, ale nie dajemy się jej, nie, nie :P na poprawę humoru piosenka z reklamy, w której się zakochałam :D (w piosence, nie w reklamie :D) http://www.youtube.com/watch?v=iG3CE08n6T4 alez nam ludzi zawitało :) od razu lepiej :) niedługo smutna niedziela znowu zamieni się w wesoła i szczęśliwą niedzielę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry dzien w po holendersku "*uj morgen":):):) Booozhe jak ja sie za Wami wariatami stesknilam! Z tego co widze to u Was jest oki ale i tAK MUSZE TU NA DNIACH USIASC NA DUPIE I PRZECZYTAC CO SIE DZIALO A JEST TROCHE TEGO ALE...DAM RADE....ech, sorki za capsa:/ ryjku, czekoladko, misss, filll witajcie jeszcze raz bardzo goraco 😘 Dla kazdego po browarku, martini,winku jakims tam czerwonym i soczku...kto co woli niehc bierze:DJa stawiam i ..place ehehe.....juz zauwazyl;am,ze ryjek o soczek sie upominala;) Ktos tu zapytal sie na ile wrocilam a wiec juz odp......w tym roku nie ma szans abym wyjechala ale po nowym roku spadamy ale ciii bo nie chce nic zapeszyc.......Normalnie nie wiem od czego zaczac opisywac co tam sie dzialo hehehehe:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej to od poczatku zaczne...aaa ryjku odpowiadajac na Twoje pyt.czy byl tam oboz pracy to ....NIE!:D Pewnie dlatego tak tesknie :) Przez 1wszy miech pracowalismy na truskawce i mieszkalismy ze studentami w tzw."pensjonatem pod kasztanem" bo tam rosl kasztan hehehe i tak sie przyjelo:P Aaaaaa zamieszkalismy ze studentami bo na glownym obiekcie nie bylo miejsc do mieszkania i tak w nie duzym ,pietrowqym domu ponad 40 osob!! Ale...dalismy rade, rzecz jasna byly lepsze i gorsze momenty .......kolana, kregoslup, krzyze jak *uj bolaly! Bo raz na kolanach zbieralismy truskawke,raz z krzyza sie ciaglo a innym razem na stojaco ale pchaj ten wozek przez rajki,wysoka trawe i zrywaj truskawke no i to na akord bylo wiec kto 1wszy ten lepszy! A ja nie bylam w tym specjalnie dobra i dzieki Boghu po miesiacu poszlismy na "stare smiecie" czyli tam gdzie rok temu bylismy i dopiero tam odzylismy...stara ekipa, robota ta co rok temu robilismy i bylo zajebiscie:D Rzecz jasna tez sie napracowalismy ale .....no super bylo:)Juz zjechalismy bo nie bylo takiej roboty jaka powinna byc ...... a jesli chodzi o nadgarstek to bolal na poczatlku a pozniej sie rozruszal......jak robilam na hali-chlodni to bylam i na selerze i na arbuzach przy roznych stanowiskach.......fajnie bylo...ciezko czasami ale trzeba bylo zacisnac zeby i cisnąć do przodu!!!!!!Nawet w przedostatni dzien dali mnie eo jakiegos faceta na sloneczniki i tam robilam z paroma innymi ludzmi z naszej chaty:)Tez nowe doswiadczenie:) Dodam,ze tlyko raz nie poslzam do pracy bo poje**na holenderska osa usiadla mi na dloni podczas zbnierania truskawki i nie chciala zejsc i ukasila mnie!!! No i tak mi spuchla dlon....az od palcow do lokcia!!!! Kazdy byl w sozku!!!! Pomogla mi masc od kolezanki na uzadlenia i kwasna woda i tak mi to zeszlo powoli ale wolne musialam wziasc bo byl cyrk!!!! hehehe w ogole to auto by mnie tam potracilo i znowu reka Boska pomogla.....Rafciu moj tez mial nie przyjemne przypadki bo mu spuchlo oko, jakis poje**any,zmutowany bak holenderski pod okiem go uzadlil i tak mu spuchlo,ze nie widzial na oko....innym razem beton mu spadl na [alce,dpobrze,ze nie pomalal!!! ...a kumplowi o maly wlos reke by maszyna uciela!!! Wiec...trzeba miec oczy w okol glowy.......w ogole tyle mam jeszzce do pisania,ze cyrk ale zaoszczedze Wam czytania bo i tak rozpisalam sie i reszte pozniej napisze badz jak pyt.bedziecie zadawli chociaz moze i ich nie bedzie bo moze nikogo to nie interesuje i na *uja sie napisalam;):P:P:P:P Pooooooooooooooooozdrawiam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ło żesz Angel to przygód żeście mieli nie mało :( rzeczywiście te owady to jakieś mutanty czy co ,nie ma to jak nasze polskie osy ,bąki ,szerszenie :classic_cool::D Fajnie ,że udało ci się wkręcić do rożnych zbiorów :) zawsze masz juz jakieś rozeznanie na ten temat :) Słuchaj a może ty masz uczulenie na osi jad ,że tak ręka ci spuchła ?:) Moja kumpela jest uczulona i tak zawsze ja wysadzało po użądleniu :) raz to na oiom leżała jak byliśmy w internacie tak ją osa ukąsiła w szyję ,że przestała oddychać :( kurcze jakie to przeżycie straszne :O Dobrze ,że cała i zdrowa przyjechałaś :) i robota dobra :) narobić się zawsze trzeba ,ale najważniejsze ,że nikt was nie poniżał i nie gnębił :) Dobra a teraz nam powiedz ile zarobiłaś :classic_cool:bo my tu chcemy od ciebie kasy trochę pożyczyć :classic_cool:ja na waciki potrzebuję ,Czekolada chce na mp3 :classic_cool:Misska chce na takiego miniaturowego pibula? francuskiego :O a Phillowi brakuje na dach do nowego domu :D no a naszej nowej koleżance potrzeba ...hm......na lub zbiera :classic_cool::D Dobra tam miło było ,ale się skończyło :classic_cool:wyskakuj z kasy złotko :classic_cool::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak się podnieciłam t kasą ,ze nie dokładnie napisałam :classic_cool: koleżanka na ślub zbiera of kors :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hah Aniołku, to się nazywa relacja :) to nam się podoba :classic_cool: przygody zawsze są, wiadomo gdzie drwa rąbią tam wióry lecą, ale ważne, że wszyscy cali i zdrowi ;) i uśmiechnięci ;) a z tym mp3 to Ryjek ma rację jakby co :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołku mnie się nie musisz dokładać. Odłóż sobie te pieniążki na Wasze wspólne gniazdko :) Ale zdjęciami to się pochwal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Come back 🌼 haha patrzcie ludzie jakie sępy wyszly z co nie-ktorych;)hahaha:P:P:P:P Philll Twoja postawa jest godna podziwu a te sępy to...;) Tak na serio to jasne, kupie Wam prezenty i bedzie przed wczesny Mikolaj w wydaniu moim:D ok?:P Jesli chodzi o fotki to pochwale sie ale musze najpierw miec aparat a moj R.go ma poki co i musze stare fotki zgrac z kompa na plytke bo podobno duzo miejsca w kompie zajmuja i przez to komp muli........ Hm.....widze,ze piszecie o jakiejs nowej osobie....w takim razie witaj nowa osobko:D PS.Ja w zyciu nie byla uczulona na osy bo nie raz mnie jakas uzadlila w PL a te w NL to jakies mutanty hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wszystko przez Philla :( Czekolada wlejemy mu ?:D Dawaj ty go za ręce trzymaj a ja mu natrzaskam po tyłku :classic_cool::D A ty🖐️)))a ty🖐️)))a ty 🖐️))) bolało co ?:classic_cool: Nigdy więcej łobuzie ty jeden :classic_cool:już my cię oduczymy wkładać paluszek ,miedzy młot a kowadło:classic_cool::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekoladko jak to nic nie dostaniecie? Co Ty wypisujesz za bzdury......kopa w tylek moge Wam dac ehehehehehehe;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryjku nie trafiłaś w moją chudą dupę. :D:D:D:D: Wiesz Ryjku waciki wacikami, ale żeby łupić Aniołka z jej krwawicy?? Ja nie mam sumienia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Dla takich ciepłych i "niezobowiązujących" powitań warto wyjeżdżać :P Co prawda ślubu jeszcze nie planuje, ale co tam, zawsze jakiś pieniążek się przyda, więc skoro rozdajecie to chętnie, chętnie ;) Co do doświadczeń Aniołka, którego tak serdecznie witacie i oczywiście bezinteresownie, to faktycznie ciekawie, ale tak jak każdy tu pisał, ważne, że jesteś zadowolona. Mam rozumieć, że byłaś tam ze swoim mężem/ chłopakiem, tak? Pogoda rzeczywiście okropna, nic się nie chce, gdy tak pada i pada. A ja się zaczerniłam, bo mimo wszystko ten pomarańcz mi nie podchodził :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Phill -dobra ,dobra już nie udawaj przed dziewczynami ,że nic nie bolało bo widziałam te groszki(łzy) pod oczami :classic_cool::D J-j ja oczywiście zawsze witam wszystkich bezinteresownie :classic_cool: no jakże by inaczej :classic_cool::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
J_j witaj:):):) Jestes K czy M.??? Na moje oko K ale...wole zapytac:D Za granica bylam ze swoim facetem......poki co (jeszcze) narzeczonym:) Noooo u mnie juz nie pada ale jest szaro i zimno.Ja juz dzis palilam w piecu bo mam wielki piec na dwa pokoje:) Hm...chce kupic jakis nowy tel. tlyko NOKIA,moze wiecie jakie sa fajne,dobre tel.i nie drogie?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet oki jest Nokia 7210 Supernowa i mysle nad Xpress Music ale duzo ludzi ja ma a ja nie chce takiej co wiekszosc znajomych ma :/.....hm....no ale jakas musze zakupic.... ryjkkku - napisze Ci po holendersku...WEK hehe :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ryjkkkku hehe po 1wsze moj R.chce sobie ja kupic po drugie przereklamowana jest przez tv jak dla mnie i tez kupe ludzi ja ma:P Ech...ja to mam problemistos hahaha;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×