Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

O kurcze teraz mam dylemat, bo jest jeszcze kilka naleśników z nutellą a zjadłabym marcepana :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo chciałam sama resztę skonsumować :Dale jak sie wymienisz to ja sie też wymienię :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Ale apetyczny marcepan, nawet mnie ochota naszła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryjku żadnej torebki:( Troszkę Twojego pysznego rosołku, buraczek, cytrynka (lub lepiej kwas buraczany) trochę soli, pieprzu i kminku. Mmmmmmm....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki ryjku, pyszne te naleśniczki 😘 Oj Phill, nie każdy ma czas i ochote na pichcenie, a taki winiary z torebki b. dobry :D i nie śmiejcie się więcej ze mnie, że zupy z torebki jem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łe tam jak mam krokiety to nie chce mi się produkować specjalnie dwóch szklanek barszczu lepiej sobie kupić winiary ,dodać majeranu i pieprzu i amu amu :Dale na święta to normalnie barszcz robię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja Was bardzo proszę, Wy się opanujcie z tymi słodyczami! Ja Wam nie mówiłam, ale ja jestem na diecie!!! A robicie mi takiego smaka, że szok... Ja się mogę z Wami podzielić pyszną sałatką grecką, moja mama robi najlepszą :) Niestety zdjęcia nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
J_j ja na sałatkę chętnie się skuszę :) a w zamian mogę ci da,c samego naleśnika suchego :D że wiesz na diecie jesteś :D Misska no wery wery dobrze z tym angielskim :classic_cool:masz coś na handel żywym towarem ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dżej dżej sorry :p nic nie mówiłaś :D ale my się nie umiemy pohamować i zwykle o jedzeniu gadamy :D tzn zwykle jak ja jestem :D Misska, dobrze słuchałaś moich podpowiedzi :P super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybaczam, wybaczam, w końcu się nie przyznałam. Bo wiecie, ja jestem na diecie (ale rym :P ), ale np. wczoraj tak mnie wzięło, że zjadłam podwójną porcję ryżu z karmelem... I miałam wyrzuty sumienia później, ale i tak tylko chwilę. Poćwiczyłam wieczorem i było dobrze. Ja po prostu mam takie napady, czasem jem cały dzień, a czasem dwa dni bardzo mało i głodu nie czuje. Taka ma natura :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryjku no widzisz taki ze mnie łasuch, że ja nawet na tego suchego naleśnika się skuszę :P W ogóle to dziwie się, że czytając te Wasze posty zaraz do sklepu nie poleciałam po jakiegoś marcepanika ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekolada po prostu wystarczajaco glosno podpowiadalas :D Ryjek hmmm moge wymienic na.... hmmm..... mam kokosowe kuleczki i chipsy jakies borowikowe i popcorn jeszcze moge Ci ewentualnie uprazyc :D reflektujesz? :classic_cool: aaaa i czekolade z orzechami mam, ale Wam nie dam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kokosowe kuleczki... Jejku, ja chyba oszaleje :P Macie szczęście, że nie jestem Waszą sąsiadką i nie przychodzę na kawę ;) Filozof no ja nie wiem czy mam się cieszyć czy płakać, żem jest łasuch...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemano z rana to znowu ja :D łasujcie sobie ile chcecie, a czekolada idzie na dobrego drina, do takiego miejsca gdzie pracuje taki zajebisty barman... ja przez niego alkoholiczką zostanę chyba :D będę później, a może jutro ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idź, idź Czekoladko i baw się dobrze :) Tylko nie każ temu barmanowi robić sobie Martini z mlekiem, pamiętaj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miss ja przez te wszystkie lata dorobiłem się tylko rureczki:) Bobilkę mam w planach ale jakoś nie umiem się po nią wybrać. JJ tylko się cieszyć :) Łasuszkom smacznie życie płynie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację Filozof, czasem trzeba sobie osłodzić życie i każdy na to zasługuje :) A co do Twoich tapet, to przeglądając pobieżnie cały ten topik przy okazji sobie pozapisywałam parę obrazków. Lubię takie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×