Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

ryjkkku...ze co???Prosze bardziej po polsku:D Ta co Wam pokazalam ,kurcze droga jest bo na innych stronach ponad 7 stowek a tak drogiej nie chce bo co bedzie jak np......zgubie badz zepsuje sie???:P hehehe POMOZCIE mi kochani:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No na symbianie to tak jakbyś miała komputer w telefonie :) musisz pobierać aktualizacje itp ,ogólnie to można udupić telefon jak się nie zna obsługi symbiana :)choc bajerów to możesz nim n narobić nie z tej ziemi,ale czy dl dziewczyny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ryjkkku fuuuzk to w takim razie on nie jest dla mnie :O Penwqie kupie ta Xpress Music :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znaczy Nokia fajna ,ale mówię ci wyższa szkoła jazdy :O mój michu tak uwalił N73 :Otelefon jest potem do wyrzucenia ,bo raczej przy zakupie na alllegro nikt ci nie da gwarancji w razie gdy telefon padł i trza bedzie wgrywać nowy soft :O Tą X presss music możesz śmiało brać ,nie jest droga a ci chyba chodzi bardziej o aparat ,muzykę itp niż jakieś aplikacje i z visty bo od tego to ma się kompa a telefon najlepiej chodzi jak jest prosty bez zbędnych dupereli :) Najlepiej zrób sobie taki mały spis co w ogóle byś chciała mieć w telefonie :) ja mam zwykłą nokie co nawet aparatu nie ma :D dzięki Bogu chociaż wyświetlacz kolorowy mam :D Nawet Phill ci powie ,że prostota jest najlepsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.allegro.pl/item751247576_nokia_7210_supernova_bez_locka_12m_gw_poznan_hit.html ta jest tez spoko i nie droga:) ryjkkku taaaaak,ja nie chce takiej b.skomplikowanej tlyko taka co ma karte pamieciowke , muzyke, aparat.blootoch itp.....Ja tez teraz mam aparat bez bajerow, aparatu ani nic ale chce sobie kupic jakis taki lepszy juz miec na lata bo ja nie naleze do osob,ktore zmieniaja noooon-stooop tel.jak rekawiczki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie ostatnio rozglądam się za Samsungiem, bo podobają mi się te rozsuwane. Ale ta nokia, do której wstawiłam link też mi się bardzo podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
J_j a wiesz,ze tez na niego patrzylam ale ta obudowa mnie odpycha:O Ale...funkcje ma ok....a co sadzicie o tej nokiii NOKIA 7210 Supernowa???? Podalam wyzej link

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ho Kochani 🖐️ Ryjek Ty to zawsze o mnie pamietasz 😘 mam nadzieje, ze Angel przeczytala, ze dla mnie pitbulka francuskiego miniaturyzowanego :classic_cool: na te mikolajki co nie :D Angel ja z telefonami do tylu jestes ostatnio, wiec nie wiele pomoge, ale nokia to na pewno dobry wybor, z samsungiem avila mialam juz do czynienia i wiem, ze telefony z dotykowym ekranem nie sa dfla mnie :o strasznie to upierdilwe, chociaz sam telefon fajnie prezentuje sie ze strony wizualnej :) nokia ta co pokazala JJ na zywo wyglada tak sobie, mi sie nie bardzo podoba, ale parametrow jej nie przegladalam. na pewno dobre sa eNki czyli nokia N95 itp. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co.......tylko nokia wchodzi w gre...inne odpadaja:) Ja chyba ta 7210 Supernowa kupie przez wielkie CHYBA hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Missss hey, haj, hello 🌼 :D hehehe uwierzcie ale dla mnie dotykowe tel.tez odpadaja bo sa za delikatne :) hehehe no pamietam o tym piesku :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel ta supernova wizulanie nawet ladna, zgrabna poreczna, troszke podobna do mojej nokii :) ale nie wiem jak z parametrami (?) bo na aukcji nie wypisane. Czekolada czy Ty sie wzielas za ten moj angelski wczoraj? :o bo mam w glowie pustke dzis a test pisze :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołku nie jest zła ta nokia, choć ta klawiatura trochę mi przypomina tą z Motorolii, bynajmniej bardzo podobna. Wybór i tak nalezy do Ciebie, propozycji było wiele, pozostaje wybierać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze....chyba kupie supernowa 7210 oby byla dostepna w sklepach u mnie w miescie badz w jakis komisach bo pamietam jak kiedys chodzilam za pewna nokia i nie moglam znalezc:O Misss o co kaman z tym ang.??Moze ja pomoge?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel ano chodzi o to, ze mam dzis maly tescik z angilka i nie chcialo mi sie wczoraj uczyc :o Czekolada sie zadeklarowala, ze nauczy sie za mnie :classic_cool: no i chyba sie nie przylozyla, bo ja nadal pustke w glowie mam :( :D to tak po krotce :classic_cool: :D ja tam zamowilabym na allegro, ale ja to ja :D za leniwa jestem zeby lazic po salonach i szukac telefonu :D :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misss juz jest 18.30 i dzis masz test??? O ktorej godz.???? W ogole to powodzenia!!!!!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta Nokia 7210 jest ok, taki sobie normalny telefonik :) powiem wam, że tez myślałam, że dotykowy to nie dla mnie, jak w telefonie widziałam jakieś dotykowe klawisze to już uciekałam :D a teraz bez różnicy mi to i obsługuje się tak samo jak każdy inny telefon. tylko etui nie moge nigdzie kupić, bo wyprzedane :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej wydrapać telefon w komisie albo lombardzie :) ta na all to podałaś jakaś dziwna ,nie chodzi o wygląd tyko dziwne ogłoszenie ,nic w nim nie jest podane aż dziwne jak na aukcje na all :)ale ładny jest to trzeba przyznać ,taki prosty styl ma :) Miseczka 👄 czy mam iść do twojej pracy i tak samo natrzaskać( tak jak Phillowi )tam komu trzeba ?:classic_cool: Mów szybko ,kto ,dlaczego ,ma ubezpieczenie a życie ?bo nie ręczę za siebie :classic_cool: O piesku pamiętam :D ale wiesz Phill... ,no sama zobacz co on narobił :( no kurde popsuł mi plana normalnie :( Angel zobacz na stronę gumtree ?chyba tak sie pisze i wyświetl twój rejon i ogłoszenia w nim :) jest od zarania telefonów za dobrą cenę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na kogo jak na kogo, ale na Was zawsze liczyc moge :classic_cool: Czekolada wsluchuj sie w pytania w takim razie :D Angel test mam o 19:30 :( za pol godziny ruszam dupe od komputera :D Ryjeczku ano trzeba by na trzaskac i to nie jednemu, w pozadny pas skorzany sie zaopatrz :classic_cool: tak tak wlasnie widzialam ze Phill popsul szyki :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misska ja mogę ci pomóc w nauce :classic_cool:znam kilka dobrych słów ,no co będę ukrywać ,jestem dobra w te klocki :classic_cool: A tu mała popisówka :classic_cool:] Aj em hmm...Manuel :classic_cool: Aj wery wery macz lubić ju :classic_cool: Wy me love ?:classic_cool:Bo aj love ju :classic_cool: No myślę ,że piąteczke byś miała murowaną :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ryjku ale ja tak czy siak przez allegro nie bede kupowac tlyko chcialam zobaczyc po ile sa tel.a funkcje to juz na innych stronach szukam:) Ryjku pisalas o 7210 Supernowej,ze jest fajna? Mnie sie podoba i coraz bardziej sie do niej przekonywuje :) Dziekuje za stronke,zaraz ja oblukam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ryjkkkku hmm...w sumie fajna stronka ale tam nie ma mojego miasta.Jest tylko pare, 6 czy jakos tak:/:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Misska to chyba lepiej że wyższa szkoła jazdy :) przeskoczysz dzięki mnie jeden szczebel wyżej :classic_cool: Tak Angel ja myślę ,że ta supernova jest dobra :)Jakbym miała kupić to bym ją wybrała i tą co twój R ma sobie kupić :) a powiem wam ,ze mój michu to taki maniak telefonów ,że szok ,ostatnio ma ochotę na tego :O http://www.allegro.pl/item762940341_i9_i68_iphone_dual_sim_j_polski_java_2gb_mp4_fm.html nie ma to jak chińszczyzna :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×