Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

Ja tez wczoraj jadlam frytki:D W ogole od paru dni pofolgowalam sobie i tearz musze sozywac mniejszze ilosci zarcia bo jedne spodnie nie chca mi sie dopiac jak dzis mierzylam!!! hahaha cyrk:P Kurcze...nudzi mi sie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i co z tego .....
Kto jest w związku na odległość?? wiele jest takich, ale tu nie wchodzą i nie piszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:O cóż za powitanie :O Oglądaliście wczoraj Mam talent :) kurcze jak czekałam na tą formułę to sobie włączyliśmy z michem ten program i takie dwie dziewczyny śpiewały :) jedna taka szatynka czy brunetka śpiewała Allelujah czy jakoś tak ,jeny jak ślicznie :) łezka się w oku zakręciła :) a potem ta druga taka blondyna jakąś wolną ,też bosko :) kurcze jak jak kołysanka :) Idę tłuc schabowe :classic_cool: chce ktoś się wyżyć to zapraszam do siebie do kuchni i do mojego młoteczka ubijaczka :D i jeszcze szukam jakiegoś przepisa na coś słodkiego :D może ciasteczka całuski? 👄:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello :) elo elo 3 2 0 :D jestem, wróciłam, wasze zdrowie też wypiłam ;) mam talent wczoraj obejrzeć nie miałam jak, ale dzisiaj ściagnę, bo zrobiłaś mi na to smak :D o smaku już mówiąc i ciastkach całuskach jak takie zrobisz to jedno mi wyłuskaj :D yO! :D na więcej już teraz nie mam ani odrobiny weny idę się uczyć, bo mnie wyślą zarabiać PeeLeNy :D to na tyle, specjalnie for you to była Mc Bletka Mam nadzieję, że nie odwiezie was po tym karetka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O żesz cholerka!!! Czekoladka zakochałam się!!! ❤️ Piękny rym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jej córa ,aleś rymy zapodała :classic_cool:podobać mnie się to :D Właśnie orałam internet i wiecie co się dowiedziałam :( straszną rzecz :( mam odwodniona skórę :(jakim cudem to nie wiem ,ale wszystkie objawy się zgadzają :(kurcze a niby jem dużo warzyw i owoców ,piję dużo płynów ,najwięcej to chyba soków i kurde takie coś :( No ,ale co tam się będziemy dołować pierdołami ,muszę więcej pić widocznie :D tylko jest problem bo mnie nikt nie chce zabrać na żadną bibkę :(zapamiętam to sobie :( Za to wczoraj, kupiłam sobie maseczkę żelową :classic_cool: wiecie taką co się druga skóra robi i tak fajnie się ściąga :Dzrobiłam sobie i nawet fajnie było ,co prawda to nie to samo co seks ,ale lepszy rydz niż nic :D:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale Wam się dzisiaj jakieś szaleństwo udziela :) Ja oczywiście od powrotu z kościółka siedzę nad książkami. Ale stwierdziłam, że może bym sobie wreszcie odpoczęła. I w związku z tym mam pytanie do Was. Czy Waszym zdaniem warto obejrzeć film "Czasem słońce, czasem deszcz"? Oglądaliście może? Ryjku a jakie są te objawy? Bo moja skóra też jest ostatnio jakoś podejrzanie sucha. Tyle co ja w nią wsmarowałam balsamów, to szok. A te rymy od Czekolady to chyba wynik czytania tych książek historycznych :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O mamo :) Musiałam oczy przetrzeć, bo nie uwierzyłam w ten wpis. Witaj Filozofku :) To cieszę się, że na ten tydzień skończyłeś. Szkoda tylko, że dopiero w niedzielę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ano widzisz Dj JJ ;) Ale fajnie było:) Ukrainki, Białorusinki, Mołdawianki:) Śpiewają, tańczą :) No impra całkiem spoko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
J_j wiesz musiałabyś poczytać sama różnice miedzy skórą odwodniona a suchą :) ja mam mieszaną cerę ,ale od jakiegoś czasu tak jakoś dziwnie skóra wyglądała i tak coś szukałam w necie chyba olejków do kąpieli bo myślałam ,że mam suchą skórę a tu klops czytam i czytam i wszystko mi podchodzi pod odwodnioną :(a różnica między sucha a odwodnioną jest naprawdę minimalna :( Ale kurde jest walka na formule :D o ja cie pier....:D to chyba nagroda za wczorajsze wyczekiwanie :Dzjadłam prawie całą paczkę draży z nerwów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryjku tak na prawdę wystarczy olejek jojoba pomieszać z oliwą z oliwek lub z olejkiem migdałowym ewentualnie odrobinę olejku kozłka lekarskiego. Nalać ciepłej wody do wanny i się troszkę pomoczyć :) Skórka będzie taka miękka i gładziutka że nie będziesz mogła przestać się macać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamiętam Ryjku :) Ostatecznie można zaryzykować wcieranie pod prysznicem, ale wtedy brodzik robi się bardzo śliski od olejków. Więc przed smarowaniem pożycz kask rowerowy do pociech :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ba, kask i ochraniacze na łokcie i kolana :D Oglądałam sobie zdjęcia wzorów do frencza :) kurcze ,ale niektóre dziewczyny mają talent :) A właśnie :D dziewczyny wiecie może czy jakbym odcięła trochę pędzelka od lakieru to będzie mi malował cieńsze kreski ,czy go zepsuję tym ścięciem ?:) Pędzelek robi mi za grube linie na palcach u nóg ,to co odcinać po ukosie czy jak idzie prosto :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryjek chyba lepiej jak zetniesz trochę, ale prosto. Tak mi się wydaje, ale nigdy nie próbowałam. Ja jakoś w ogóle nie mam nerwów do frencha :O A tak mi się on podoba... Może Ty mi zrobisz, jak se już utniesz, co? :P A na formule faktycznie słyszałam, że cuda. Ty zjadłaś paczkę draży, a ja miseczkę budyniu. Choć formuły nie oglądałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Ja chcę kanapeczkę 🖐️:D a z czym jest ? :D J_j ja też nie mam cierpliwości to tego frencza ,ale ćwiczę ostro i ćwiczę i cholera ciężko jest :D wydaje mi się ,że mam za twardy pędzelek od lakieru bo rysuje mi linie na paznokciu ,chyba powinien być miększy :) Jej a wiecie co ja dzisiaj mam :) mam zupkę warzywną z kalafiorem ,brokułami ,fasolką szparagową i takie tam warzywka ze śmietanką :D jej jak ja lubię takie zupki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z kanapeczek chyba nici:D Nosicie zimą ,albo w taki ziąb jak teraz czapki ? Tak sie zastanawiam czy by sobie nie kupić jakieś czapki i szalika długiego ,tak patrzyłam na alllegro i są fajne komplety czapki z szalikami i nie drogie ,ale nie wiem czy czapkę czy może kaszkiet taki jakby z dżinsu ,czarny :) a może beret babci Janki :classic_cool::Dz antenką koniecznie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam nie wiem... czapkę zakładam ew jak temp schodzi poniżej -20 :D a w sumie nie czapkę tylko kaszkiet :D patrzcie i podziwiajcie:D jakoś do dupy, ale co tam :D stare, ale jare :D http://img5.imageshack.us/i/collage4m.jpg/ http://img25.imageshack.us/i/skanujpo.jpg/ http://img21.imageshack.us/i/paznok.jpg/ http://img195.imageshack.us/i/studniowkah.jpg/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekolada one są bardzo fajne :) ja ledwo co robię proste kreski z białego lakieru a co dopiero wzory :Dgdzie tam mi do tego:D ale pazury mam swoje :) a to z tym brokatem to jak się nakłada ? na jakiś klej się przykleja ? co to sypie się tak o ,czy jakoś czymś nakłada ? A kwiatki to czym się maluje tylko pędzelkiem czy takim patyczkiem ,który widziałam gdzieś ?:) Kurde ja muszę kupić coś na głowę ,nie mogę sobie pozwolić na chorowanie bo dom się bezemnie zapadnie i powstanie dzień apokalipsy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję :D teraz się już nie bawię tak... frencza jak maluję to albo paski przyklejam...ale to bardzo rzadko, bo mi się nie chce, a poza tym rzadko robię prosty frencz, zwykle na podwójny skos :D maluję paznokcie wykałaczkami i normalnym pędzelkiem :D linie wykałaczką, ale takie słabo widoczne i potem to wypełniam pędzelkiem normalnie. a ten brokat to ja akurat uzywałam takich malutkich kółeczek, bardzo płaskich, cieniutkich, żeby od paznokci nie odstawało i nie odpadało. Smarowałam bezbarwnym lakierem albo jeszcze lepiej klejem do tipsów i przykładałam kółeczka wykałaczką ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam patyczki do szaszłyków ,chyba mogą być ?:D widziałam gdzieś takie fajne pazurki i dziewczyna miała na nich listki akie fajnunie :D Oglądałam tutoriale na YT i jest co nieco pokazane ,a w tych amierikańskich to dopiero idą na łatwiznę bo mają takie szablony na metalowych kółeczkach i tylko odciskają na gąbeczkę i na pazurka ciach :Dnawet paski tak odciskają :) Mam te naklejki na paznokcie pół okrągłe i po skosie ,ale po nich zostaje taka ramka co odstaje i to mnie wkurza ,nawet próbowałam mniej dawać lakieru białego to i tak wystaje ta ramka :( kurcze musze się jeszcze nauczyć :D A wczoraj tak sobie siedziałam i malowałam ten frencz (kurde jakie malowałam ,maltretowałam się :D)i mój michu mówi ,ty wiesz naklej mi takie tipsy ,ale długie ,pomalujesz mi kwiatki na nich a ja jutro pójdę do roboty i jak szef powie no K... do roboty ,to ja powiem ,ale szefie ja dzisiaj nie mogę pracować bo nie daj Boże paznokieć mi się złamie i pokażę mu tipsy :D :classic_cool: dobry pomysł nie ?:classic_cool::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe zajebisty pomysł :D ale obawiam sie, że może skutkować natychmiastowym odesłaniem do domu na nieograniczony urlop bezpłatny :D a co do szablonów to u nas kosmetyczki tez takie mają i zamiast malować wzorek jakiś do frencza to przybijają pieczątki :P jak na poczcie :D już nie trzeba mieć talentu, wystarczy skończyć kurs przedlużania :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×