Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

Ja lubisz wy lubisz ?:classic_cool: zrobiło nam się kino z deczka ,ale co tam patrzymy ,nie ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na razie nic nie widzę ,kurtyna w miejscu stoi :D ale zaraz ,zaraz ...jest ,jest czołówka już leci :D film grozy , w rolach głównych występuje trzech wariatów ,maniacy komputerowi :classic_cool: w bestialski sposób marnują czas i młodość na portalu Kafeterii:Do jeju ,ale akcja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Phill nie wyżeraj mi popcornu myślisz ,że jak ciemno to nic nie czuję:D i przestań siorbać bo nic nie słyszę :D Czekolada przestań wycierać kozy pod krzesła ,gdzie masz chusteczki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wiem jak wy ,ale ja oglądałam wczoraj boks:classic_cool: coś mało ciekawy był ten film grozy :D proszę następnym razem sie bardziej postarać :D Phill wstydziłbyś się tak kozy pod krzesła naklejać :classic_cool: i jeszcze się nie przyznał a ja oskarżyłam biedną Czekoladę:classic_cool: Fajna niedziela się zapowiada :) ciepło i w ogóle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do póki ich nie widzę u mnie w domu, to się nie boję :D I po niedzieli :) oglądamy Galileo :) fajny program popularno-naukowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie, podziękuje :D zostaw sobie albo Misce wyślij ona lubi takie pluszowe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale wiesz.. taki tygrzyk paskowany. Bardzo łowny i silny pajączek. Nadaje się do pilnowania chałupki lepiej niż sierść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już ja to czuję ,tak by pilnował domu ,że nawet ja bym do niego nie weszła :Dnie ,nie ,na prawdę podziękuję:D Pozostanę przy moim futrze :D takiego szczekacza jak ja nikt nie ma :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry dzien....kurczaczki znowu musze nadrobic zaleglosci (choira bylam:O) ale tak jak wczesniej "rzucilam okiem" to widzialam,ze monia luknela tutaj na chwile:D Ciekawee czy smutna niedziela kiedys tu come back i mam nadz.ze juz nie jest smutna:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze,ze tutaj ryjkowa i philozop dzien w dzien siedza....zycie Wam ucieka jak siedzicie non-stop przed kompem :P Widze,ze Misss zaginela w akcji a czekoladka od czasu do czasu cos naskrobie:D Przez ta moja chorobe w ogole nie obchodzilam ze swoim rocznicy...spedzilam ten dzien w z temperatura w lozku:O "super":O ..ale co ma wisiec nie utonie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Aniołku :) Niedziela była ostatnio cała w skowronkach bo jej luby przyjeżdżał chyba po 4 miesiącach jeśli nie pomyliłam :) No a my z Phillem jakże pięknie marnujemy czas ,ale w końcu ktoś ten bajzel musi pilnować :D Ekusi dawno nie było, oj dawno :) Współczuję ci choroby :)ale teraz już chyba wszystko dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ryjku dziekuje slicznie za zdanie relacji:D masz za to piwko u mnie badz jakies pyszne ciacho :D Tak,tak juz doszlam calkowicie do siebie:):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wolę zamiast pifka soczek pomarańczowy :D daj soczek ,daj mi :D Jeju ("jeju" to mój zamiennik za kurde :classic_cool:)zrobiłam sobie frencza i zapomniałam ,że mam ugotować barszcz :(teraz po burakach mam różowy frencz :Oech :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehehe dobre z tymi burakami:P Od nowa musisz sobie zrobic:P Moj kochany R. kupi mi zestaw do manicure i pedicure elektryczny to w koncu moje pazurki nabiora ksztaltu bo lamia mi sie ...masakra:O A jak bylam w NL,pracowalam przeciez w torfie irp. to pazurki mialam tak twarde,ze cyrk....witaminki na roslinki pomogly i na moje paznokcie:) Ryjku mam pyt. szykam na allegro jakiejs sukienki dla kolezanki,ktora bierze za miesiac slub i nadal nie ma na poprawiny sukienki...moze cos wynajdziesz fajnego? Jutro mam z nia polazic po sklepach ale watpie abysmy cos kupily u mnie w mcity,chyba bedzie trzeba do innego miasta uderzyc badz zamowic ale wolala bym aby kupila w realu.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha jesli chodzi o soki to mam bananowy, jablkowy i wieloowocowy (piwko tez mam:D)Pomartanczowego nie mam bo nie cierpie:P Przyznam sie,ze kiedys przepilam sie tym sokiem jak przepijalam wlasnie nim wódke:P:P:P ale to bylo daaaaawno, bardzo daaaawno temu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×