Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

yyy czy ja dobrze słyszałam, Czekolada rozdaje kasę bo bogata ?:classic_cool::D ale nas oszachraiłaś :classic_cool: tu nam płacze żeby kupić jakieś kolczyki pod choinkę a ona 4 stówki zbija co miesiąc :classic_cool:nie ładnie ,nie ładnie :classic_cool: Phill aleś prognozę zapodał ,byłeś lepszy niż Gardias :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę ,że nie tylko dziewczyny się powielają na topicu :classic_cool::D Ja też nie znałam pani Gardias dopóki na kafe nie przeczytałam ,że to słynna pogodynka :classic_cool:czasem mam wrażenie ,że to nasze całe kafe jest lepsze niż matka gogle :Dtylu ciekawych rzeczy można się dowiedzieć ,niektóre są aż z kosmosu wyjęte:D Powiem wam ,że obejrzałbym sobie nowego Janosika :classic_cool: kto oglądał i może się podzielić emocjami ?:D Boziu kopytkami mi się ciągle odbija :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...wszyscy uciekli zobaczyć co to jest ten taniec z gwiazdami :D Doberek moje sikoreczki 🖐️:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szklana pułapka
Witam. Weekend spedze sama niestety. Mial jutro przyjechac, ale jednak nie przyjedzie. Do swiat chyba sie nie zobaczymy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szklanko po łapkach :) Więcej wiary :) Pływałem kiedyś z jednym kapitanem który miał takie trafne powiedzenie. "Jacht do pojazd pchany palcem Bożym. I tylko on wie gdzie i kiedy będzie" :) Do ludzi też to można odnieść :) Bądź dobrej myśli. Z resztą nawet święta nie są już tak daleko. W maju było pół roku a teraz raptem kilka dni :) Ryjku ale hita zapodałaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szklana pułapka
No niby tak, ale wiecie jak to jest sobie pomyslec, ze mozna z kims byc za parenascie godzin, a nie parenascie dni. Ale powiedzonko fajne, bo wierze w Boga, wiec moze tym razem Nam jakos pomoze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szklana pułapka
Masz racje, malo we mnie wiary. Jestem straszna pesymistka, cale zycie mama mnie tak uczyla, zawsze widziala wszystko w czarnych barwach i teraz ja nie potrafie sie tego oduczyc :-O Jak on sie nie odzywa dluzej to juz mysle, ze cos nie tak, mimo, ze wiem, ze jest zalatany, bo mowil mi, ze teraz ciezki bedzie mial tydzien lub nawet dwa. Zawsze cos sobie wkrecam i nie umiem tego zwalczyc :-O Durna jestem wiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szklana pułapka
Taaaa - dziwny, niekontrolowany stan :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szklana pułapka
Wlasnie mnie znajomki wyciagaja do Warszawy na week :) Chetnie, bo dawno nie bylam, ale rodzice dzis maja rocznice i juz sie nastawili, ze bede z Nimi... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym nie była taka pewna tego ,czy rodzice tak bardzo chcą byś była z nimi wieczorem :classic_cool:rocznicę trzeba przecież skonsumować :classic_cool::D Jedź dziewczyno ,odetchnij od wszystkiego ,wyjdź do ludzi i spędź miło czas z koleżankami :) ja zawsze powtarzam że czasem trzeba się dobrze odchamić aby potem lepiej się oddychało:D Oglądam sobie program o kobietach w męskich zawodach :) ścinają drzewa w lesie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam nie przepadam za stolycom. :) Ryjku znałem jedną kobietę o uroczym imieniu Aurelia, malutka (164 wzrostu) filigranowa blondyneczka o loczkowanych długi włosach i ciemnych oczka. Utrzymywała się ze szkolenia spadochroniarzy dla Bundes Wery :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak nawiasem cały czas zapominam się zapytać?? Widział ktoś śnieg ?? Co to miał nas zasypać ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas ostatnio by nabór do pewnej szkoły ,jakiś unijny projekt "Kobiety w męskich zawodach ":)były tylko trzy opcje do wyboru ,ale jedna mi wpadał w oko :D budowlanka :D jeju jak ja to lubię :D beton ,gładzie spoiwa wszelakie :D mogłabym taplać się w tym błocie na okrągło :D albo projektowanie domów :) kurcze to jest to :D U mnie śnieg stoi na półkach sklepowych zapakowany w puszki jak na razie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryjku to trzeba się brać za naukę :) Ja też planuję jakieś tam studia zrobić :) Chodź będziemy razem się uczyć :) Jakby co to młodzi pomogą :) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×