Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

Myślę intensywnie o nim :D podoba mi się wizualnie świetny ,lubię takie ,płaski ,wąski bez dupereli w środku ,bez symbiana ,prawie same podstawy ma a wygląd bardziej na czasie :) tylko ta klawiatura jest ....taka....sraka ?Mogła by być czarna :) Ja go chcę :( Phill pisałeś że macie małe mieszkanko a tu taki nawał oświetlenia :D wy chyba macie po sezonie zimowym tyle za prąd co ja za ogrzewanie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie piszę list do tego Mikołaja :classic_cool: tylko mam mały problem bo nie wiem czy na Zieloną Górę adresować ,czy na Żory czy na Jarock :classic_cool: ale po chwili zastanowienia doszłam do wniosku ,ze chyba jednak do Mikołaja na Żory wyślę :classic_cool: słyszałam ze mu ostatnio dużooo kasy wpadło :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryjku dobry wybór z tymi Żorami, dobry :) A ja dzisiaj odebrałem kawy :) 1kg kolumbii, 0,75kg ethiopii, 0,5kg india malabar i 0,2kg yerba mate :) Wiecie jak mi pachnie w domu ?? :) Ryjku z tym prądem to właśnie mało płacimy. Bo jak Małżowinka zapuści te swoje lampeczki to się licznik obraza pomiędzy wizytami inkasenta :) No i on się dziwi że na liczniku jest mniej niż miesiąc temu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello misiaczki :D ja zadnego listu nie dostalam :P wiec to nie o mnie chodzilo... ufff :D i choinke w niedziele bede stroic tez... i kominek sobie przystroje i tak fajnie bedzie... ehh achhh :D i na tym koniec ze swietami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekolada listu jeszcze nie dostalas, bo Ryjek go dopiero pisze :classic_cool: Phill no no no ladny zestaw pitny :D a ja niestety wrocilam ostatnio do picia kawy :( ale chipsow jem jakby jakos mniej :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm w sumie racja, ale po tym co ostatnio wypisują na temat poczty polskiej to wcale sie tego listu nie spodziewam :P a co do kawy to ja pije jeszcze wiecej od czasu jak w koncu udalo mi sie zakupic ekspres cisnieniowy bo jakos nie umialam sie za to zabrac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ładny ładny :) A ja ostatnio odkryłem nachos, takie trójkątne czipsy z kukurydzy. Bardzo sycące, a najlepiej smakują na ciepło :) Z jakimś sosikiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisałam :classic_cool: jak dobrze ,że mój sąsiad puszcza gołębie na loty ,wynajmę jednego takiego gołębia ,dam mu list i nie frunie na Żory ile sił :classic_cool:haha:classic_cool: Czekolada nie zapomnij o skarpetę przypiąć do kominka :D Phill ty pijaku :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez tak wlasnie przypuszczalam, ze Ryjek golebiem ten list posle :D Phill no cos Ty dopiero teraz nachosy odkryles? :D ja uwielbiam! z sosem serowym mniam pychotka! :D zawsze w kinie kupuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć śpiące królewny:) :) Nie Miss nachos to znam parę lat, ale zawsze jadłem w kinie i na zimno. A teraz w Piotrze i Pawle takie wielkie paki i mogę sobie wziąć do domku, zagrzać i zrobić inny sos niż ta niby salsa :) Pychotki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berek :) Phill ty się nam chyba podlizujesz przed świętami :classic_cool:cześć piękne ,cześć śpiące królewny itd :classic_cool:liczysz może na jakiś prezent ?:D Śnieg ,śnieg spadł piękny śnieg !!!!!:D jest ślicznie !!!:D tralala:D Ja lubię do nachosów sos czosnkowy i ostry paprykowy na ciepło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryjku to tajny plan :) Podstępnymi pochlebstwami podbijam Wasze serduszka ;) U mnie też biało :) I pada coraz mocniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeba było od razu ,że o prezenty ci chodzi :D wpisałabym cię do listy prezentów ,które wczoraj wysłałam Mikołajowi z Żor :classic_cool: :D Pada oj pada u mnie cały czas :D ale to nic ,matko nie wiecie na co się zanosi :D żeby tylko się spełniło ,żeby tylko się spełniło :D dzisiaj 0 zdrowasiek odprawię za to co może się stanie :D Podobno ma być walka Wołujewa z Kliczką :D haha wy pewnie nie wicie co to i kto to ?ale ważne jest to że ja wiem i czekam z niecierpliwością :D super mogę nawet do nocy czekać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
berek 🖐️ albo i dwa :P :D Phill to chodzisz chyba do zlych kin, bo ja w kinie zawsze dostaje cieple nachos z cieplutkim sosem serowym , mowie Ci pychotka :classic_cool: cos mi tam jakis kliczka kiedys sie o ucho obil :D kurde u mnie tez pada i pada snieg :( potem zrobi sie z tego wielka chlapa :( do tego sliskam sie w moim super szpileczkach niesamowicie i do pracy wczesniej wychodzic musze :( same negatywy tego sniegu widze :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj po śniegu w adidaskach poginałam :D poślizgałam się troszkę jak za dawnych czasów :classic_cool: ale ciepło to mi raczej nie było :O no cóż coś za coś :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemano z rana cukiereczki :) ale zem pierniczki dzisiaj upiekla :D zdolniacha ze mnie :) a na dwor to boje sie wyjrzec, zreszta okna dachowe mi zapadalo i nic nie widze. A propos: moge sie do kogos na sylwka wkrecic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he to może ja też się na tego sylwka wkręcę :) Ryjku no masz rację że nie wiemy że Wołujew był mistrzem świata WBA w wadze super ciężkiej. Nie wiemy że nie jest najpiękniejszy. Nie wiemy że ostatnio był na konkursie Chopinowskim. No i mnie się niezbyt podoba jego styl. Ale cóż każdy walczy jak potrafi. :) Miss no widać jakie są multipeksy :) Ale i tak wolę sobie pomiąchać w swoich garach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello:D Ja kocham Krakow!!! Phill jak mogles takie paskudne slowa pisac o tym miescie "Hm Kraków. Pełno turystów, chamska obsługa na każdym kroku, kieszonkowcy, żule i żabry na każdym kroku którzy naciągają na kasę, tubylców lepiej o nic nie pytać bo chamówa aż boli. Smród, bród, chamstwo i góralska muzyka. A wydaje się wszystkim że to centrum cywilizowanego świata "" :O:O:O:O Ja tak mysle ale o Wawie..... Miss jak mozesz nie lubic swiat:O Ja je kocham...nie sa te same jak bylam dzieckiem ale tearz sa tez piekne:) U mnie porzadki sa prawie pokonczone, wnet biore sie za pieczenie ciast:) Hehehe u mnie nadal sypie snieg:P Booosko jest ltyko trovhe zimno bo prawie -10......:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok lece juz do wyrka bo ciezki dzionek mialam a jutrzejszy zapowiada sie jeszcze gorszy.............milej i spokojnej nocy zycze:) Trzymajcie sie cieplo i pionu bo slisko jest na ulicach,chodniakch:P Ciao all 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok lece juz do wyrka bo ciezki dzionek mialam a jutrzejszy zapowiada sie jeszcze gorszy.............milej i spokojnej nocy zycze:) Trzymajcie sie cieplo i pionu bo slisko jest na ulicach,chodniakch:P Ciao all 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok lece juz do wyrka bo ciezki dzionek mialam a jutrzejszy zapowiada sie jeszcze gorszy.............milej i spokojnej nocy zycze:) Trzymajcie sie cieplo i pionu bo slisko jest na ulicach,chodniakch:P Ciao all 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Phill no przyznam ,że jego styl walki to nie jakaś rewelacja ,ale uderzenia za to powalające :) i latka swoje także ma :) ale to fantastyczny facet ,mądry ,oczytany i kulturalny :) a ludzie tak potrafią po wyglądzie oceniać :) Jakby nasze dziewczyny go zobaczyły to pewnie pierwsza myśl ,która się nasuwa to człowiek godżilla :D W ogóle to mnie ujęła twoja niewiedza :classic_cool::D Czekolada możesz do mnie także przybyć na sylwka :) gwarantuję ,że Picollo będzie :D i tańczyć byś miała z kim bo wszak mam dwóch wolnych kawalerów :classic_cool::D Angel :P jakie ładne zdjęcie dała na n-k:) włosy ci urosły jak nie wiem :) ale powiedz mi no, w tych spodenkach nie za gorąco ci aby było ?:):D Czy wy wszyscy spędzacie sylwka w domu ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Phill no przyznam ,że jego styl walki to nie jakaś rewelacja ,ale uderzenia za to powalające :) i latka swoje także ma :) ale to fantastyczny facet ,mądry ,oczytany i kulturalny :) a ludzie tak potrafią po wyglądzie oceniać :) Jakby nasze dziewczyny go zobaczyły to pewnie pierwsza myśl ,która się nasuwa to człowiek godżilla :D W ogóle to mnie ujęła twoja niewiedza :classic_cool::D Czekolada możesz do mnie także przybyć na sylwka :) gwarantuję ,że Picollo będzie :D i tańczyć byś miała z kim bo wszak mam dwóch wolnych kawalerów :classic_cool::D Angel :P jakie ładne zdjęcie dała na n-k:) włosy ci urosły jak nie wiem :) ale powiedz mi no, w tych spodenkach nie za gorąco ci aby było ?:):D Czy wy wszyscy spędzacie sylwka w domu ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miss, wiesz ze Cie kocham i w ogole... ale ci kawalerowie u Ryjka... no qrde teraz to mam do rozmyslania :D jako trzecia propozycje dostalam wyjscie pod wiadukt i wytrzezwienie po tygodniu :P a i jakos sie powtarzacie dzisiaj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo my już Sylwka zaczęłyśmy :P:D Czekolada podbijam moją ofertę ,jest jeszcze jeden kawaler Czarosław pinczer :D właśnie tarmosi misia pod drzwiami :D zboczuszek jeden :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×