Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

Bryyyyyyyyy:D Beti podziekowal slicznie za komenty!:] Ryjku i co,ktora sukienke wybralas na komunie? Jesli chodzi o buty to maja starsznie wysoki obcasmm, to nie dla mnie.Na polskich chodnikach mozna sie zabic majac niski obcas a co dopiero takie wysokie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniolku, alez prosze :) co do obcasow to sa idealne dla ludzi przemieszczajacych sie autem od drzwi do drzwi :D ja bym sie wylozyla na prostej drodze, zreszta potem nogi bola cale.. a poza tym no za wysoka jestem jak juz mowilam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekoladko ... jak wrocilam do kraju z NL to majac na stopach adidasy potknelam sie pare razy na prostej! Masakra! Uroki polskich drog:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecież aniołki fruwają, jak można się potknąć fruwając /drapie się w główkę/ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Philll ale sa i cuda na tej ziemi:P Poza tym "Angels last fall" :P:P:P Trudna_NieUfna witaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, witam Was mam pytanie jesli chodzi o związek na odległość, Wy juz conieco o tym wiecie. Ostatnimi czasy poznałam faceta przez zagraniczny portal randkowy, jest całkiem inaczej niż z poprzednimi moimi znajomościami, nie rozmawiamy tylko i wyłącznie o seksie, nie wyznał mi od razu miłości, nie wysyła zboczonych linkow ani zdjęć - tak jak to często bywa. Piszemy do siebie właściwie codziennie po kilka razy - narazie tylko maile. Mamy umówić się na rozmowę przez telefon, żeby na spokojnie porozmawiać na żywo. Jest jeden problem - on jest ze Stanów....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Wam.......witam Was w zalobie narodowej:O Brak slow na to co sie dzis stalo o 8.50 kolo Smoleńska i Katynia! :( Masakra...przezylam szok jak uslyszalam o tym w tv.....wstrzasnela ta tragedia nie tyko PL ale i Europa:O Żyj tak, jakby każdy dzień był twoim ostatnim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Ja jak zwykle jestem bez serca. W ciągu miesiąca na drogach ginie wiecej osob i to bardziej niewinnych, a ta tragedia, choc bardzo wielka, jest tez bardzo wielka szansa dla Polski. Także nic nie dzieje sie bez przyczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale patrzcie co to jest za ironia losu!Dzis jest 70ta rocznica Ofiar Mordu w Katyniu i akurat dzis rozbil sie samolot w Katyniu z prezydentem i zona i z rzadem ale to juz nie chodzi o to kto za nimi przepadal a kto nie i kto byl za ich rzadem ale o to,ze byli LUDZMI i tearz nie zyja.......chyba najwieksza tragedia III RP.!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Symbolika jest duza to fakt. co nie zmienia reszty mojego zdania. Smutac sie nie bede, nikt mi nie zginal. Mialam isc na mecze baseballa dzisiaj, ale leje od rana no i pewnie jeszcze odwolali... a tak sie nastawialam na to :( no... :( za to wczoraj impreza, dzisiaj impreza... zycie sie kreci :) i prace licencjacka zaczelam pisac, mam co robic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.samosia.pl/pokaz/503487/niech_mi_ktos_do_cholery_uwierzy#odp_4504811 zwroccie uwage na date wpisu!! Albo znieg okolicznosci albo.....laska ma dar! Ja tez nie mam za kim plakac bo nikt bliski mojego serca nie zmarl mi ale jednak zlapalo mnie cos za serducho jak uslyszalam coi sie stalo U mnie cos sie zbiera na deszcz:O Powodzenia przy pisaniu licencjatu:P Znam ten bol hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć:) Boziu jak mnie wczoraj ścięło :)masakra całą noc gorączkowałam a dzisiaj nic :) mam nadzieje ,że nic poważnego sie nie dzieje :) Co do dzisiejszych wydarzeń ,fakt tragedia ponieważ bardzo wielu ludzi zginęło w jednym wypadku ,ale w wypadkach samolotów nigdy nie ma ofiar w liczbie jeden :)cóż tak bywa ,szkoda bo przecież nikt nikomu śmierci nie życzy a to jakim kto człowiekiem jest nie powinno wpływać na ocenę czy należy się komuś śmierć czy nie :) muszę jednak przyznać Czekoladzie rację ,że codziennie więcej osób umiera niespodziewanie i nie tylko w wypadkach samochodowych :) powiem wam ,że mnie bardziej boli śmierć tego małego chłopca ,o którym nadal nic nie wiadomo :) Mogę dodać tylko jedno ,nie życzę nikomu śmierci bo sama bym nie chciała aby ktoś mi jej życzył :) nikt z nas nie jest idealny i nie ma co się oszukiwać ,ale ciężko jest okazać ogromne współczucie i żal śmierci dla osoby ,której tak na prawdę się nie znało :)więc nie dziwię się Czekoladzie bo ja sama tak to odbieram :) Co do koleżanki wyżej to ja niestety nie mam nic do powiedzenia na temat związków na odległość przez net ,gdyż takowych nie uznaje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Powstrzymaj zabijanie psow
Witam nie jestem w stanie przeczytać wszystkich waszych postów, lecz teraz będe czyatc na bieżąco moze się czegos naucze... równiez jestem w związku na odl.. dzieli nas hmm 3tys km:( mieszka na wyspach.. czasami jest ciezko a nikt mnie nie rozumie i jedyne co słsyze" skoncz to, to nie ma sensu" wiec moze tutaj się czegoś od was dowiem nauczę.. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryjku i czekoladko zgadzam sie z Wami,ze codziennie ludzie umieraja i nie tlyko w wypadkach samochodowych ale spoleczenstwo jest do tego bardziej przystosowane niz do takich tragedi jaka dzis nastapila! O to chodzi! Glowa pansta z malzonka zmarla i rzad PL i wielcy ludzie PL! To tak jak umarl Nasz Papiez to mozna by bylo napisac,ze codziennie ludzie umieraja....tu chodzi o wielkosc czlowieka jaki umiera.....kim On byl itp.....owszem, kazdy zasluguje na modlitwe ale tu chodzi o to kim kto byl....nie wiem czy dobrze sie wyrazilam bo katem oka ogladam tv i mam w glowie ta tragedie......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona23PL
o jeja wkleił mi się login z linku z internetu , przepraszam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powstrzytmaj zabijanie psow - co za nick;););) " skoncz to, to nie ma sensu" ja tez takie slowa nie raz slu\yszalam i co ...ludzie roznie gadaja ale trzeba sluchac swojego rozumu i serca:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona23PL
no tak często rozum jedno serce drugie... i wlasnie znow jestem w kropce i znow nam się sypie... bo on stwierdził ze nie ma sensu takie cos ze sie widzimy raz na 3msc... mam takiego doła ze masakra bo ciezko zostawic kogos/rozstac sie przez sytuacje a nie przez osobe :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona23PL a ile jestescie ze soba i jaka to jest odleglosc?Mieszkacie w tym samym kraju czy w roznych? Ja juz lece....milego dnia zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel ,ależ ja nie sugeruję ,że ich śmierć jest mniej warta lub tragiczniejsza mniej od śmierci papieża lub ludzi ,którzy giną na co dzień bo śmierć jest jedna i taka sama tzn prowadzi do jednego . Moim zdaniem żałoba narodowa jest jak najbardziej na miejscu gdyż chcąc nie chcąc była to głowa państwa i na to zasługuje za równo jak i prezydent tak i papież .Żałoba narodowa była gdy wielu niewinnych ludzi zginęło na śląsku podczas pokazów gołębi z powodu zawalenia dachu ,tak samo żałoba narodowa należała się ludziom którzy zginęli w WTC choć nie była to tragedia w naszym kraju ,ale nie popadajmy w paranoję . Dla mnie bezsensowne jest udawane współczucie (bo w wielu przypadkach tak jest )z powodu takiej śmierci .Jak wcześniej wspomniałam ,każda śmierć jest przykra czy ta w dużej liczbie poszkodowanych czy w mniejszej bo jest to śmierć ,na którą nikt z nas nie był gotowy ,ale moim zdaniem nic człowieka tak nie porusza i nie oddaje prawdziwej żałoby i smutku jak śmierć kogoś bliskiego . Dlatego też gdy Misska była tak przejęta śmiercią MJ nie mogłam wczuć się w jej ból bo uważam ,że było by to udawane a ja tego nie popieram i po prostu nie umiem :) Cóż nam pozostaje ,teraz chyba przemilczeć to co się stało ,może pomodlić za tych którzy odeszli a najbardziej to modlić się za siebie bo jak na razie nasze państwo pozostało ogołocone z głów państwa i na dzień dzisiejszy wygląda to że nastąpi samowolka .Miejmy nadzieję ,że pozostali politycy będą potrafili "załatać te dziurę która powstała jak najszybciej i najtrafniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona23PL juz wyczytalam,ze ON mieszka w anglii...dlugo jestescie ze soba i dlugo trwa ta sytuacja? Lece:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona23PL
inne kraje 3tys km i tak sie ciagnie 1,5roku... czassami sama nie wiem juz co robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisze tyko jedno "Pokoj ich duszy. Niech spoczywają w pokoju. " Milej pogawedki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×