Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

Misss padal u Ciebie deszcz,ze jest wilgoc czy o co kaman??:P Ja lusto swoje czesto paciam od tuszu hehe nie wiem sama jak ja to robie ae robie:P Buty z tydzien temu mnie obtarly i tearz moge chodzic jedynie w "adaskach":P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doberek :)🖐️ Misska pralkę siekierką albo przez okno :) tak mnie wczoraj wkur..wkurzyła :) że masakra :) całą prawą rękę mam rozwaloną :( wygląda jak po bitwie :( Ja na święta nigdzie nie jadę ani nikt do mnie nie przychodzi :) Kurcze muszę kupić zaproszenia na komunię bo już czas i zabrać się nie mogę za to :O Co do włosów mam to samo dzisiaj :( wyglądam jakbym się sfilcowała:D:O Muszę coś wydrukować a ni ma drukarki :( nie wiecie czy jak pójdę do kawiarenki to mogę bezpośrednio podłączyć pendriva do drukarki ?Bo kurcze nie wiem mam coś na nim i muszę wydrukować a i cholery nie kapuje tych kompów w kawiarence :O Muszę kupią tą drukarkę ,bo czasem coś trzeba wydrukować do szkoły albo inne bajery to trzeba się prosić :( Gdzie jest kaskader ?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ryjku....oj "zosia samosia" i przez to masz problem z reka ale z drugiej strony ja tez lubie robic wszystko SAMA, no prawie wszystko sama;) Jesli chodzi o drukarke i jej zakup to najepiej kuz drukarke wielofunkcyjna.Drukuje,kopiuje i skanuje:)Teraz takie oplaca sie kupic:) Co do kryzysu to strasznie duzo pisania i nie bede smecic.....po prostu juz mi rece opadaja!!! 😠 😭 Najgorsze jest to,ze juz drugi raz mysle o tym co robic dalej...juz raz chcialam sie rozstac i dzis sobie mysle czy czasem nie popelnilam bledu.....po prostu mam male zawirowanie w zyciu jak i w glowie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry :) Angel- fajne to zdjęcie masz, poczekaj na Philla to Ci oceni :P Ryjek, kupuj drukarke wielofunkcyjna, po 2 stowy i nie musisz sie martwic :) tylko zwroc uwage czy sa zamienniki do tuszu zeby potem nie bulic na tusz caly czas :) a drukowanie w kafajkach czy punktach ksero z pendriva sie nie oplaca, jest duzo drozsze niz ksero :) Misska, ja dzisiaj w nowych butach wychodze, takze trzymam za nie kciuki :P nie wygladaja na wredne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bry dziewczyny 🖐️ no kurde ciapa jestem wiem :( a dzis to na maksa wkurzona ciapa :classic_cool: Angel no u mnie wczoraj padalo caly dzien i cala noc, a dzis rano w powietrzu wilgoc i wystarczylo, zeby napuszyc mi wlosy :o Ryjku no ta siekiera ja i przez okno :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam wiecej fotek:)Wystarczy przycisnac NASTEPNE :D Ja tez p;oszukuje nowych butow ale nic nie widze fajne...wszystko jest na tzw. "jedno kopyto":O:P OK.Juz ide bo spoznie sie....milego dnia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej, fajne te zdjęcia :)jedno nawet z podtekstem erotycznym :classic_cool::D Kurde wiecie co ,bardzo mi sie przykro zrobiło a taka błahostka niby :( nad rzeką rosła taka wielka stara wierzba ,ale zdrowa :) była takim wspominkiem młodości jak chodziliśmy kapać się nad rzekę za małego to zawsze się bujaliśmy na jej gałęziach /witkach no i kurwa mać właśnie ją ścieli do samej ziemi !!!co za debile jak już przycinają gałęzie na wszystkich okolicznych drzewach miejskich bo co tam taka wierzba :( a ona taka ładna była :( wkurzają mnie te zmiany :( i chyba nie tylko mnie :( kiedyś mieliśmy na rynku takie śliczne zielone planty a w środku nich była taka mega "donica "w której od zawsze rosły róże czerwone :) teraz mamy rynek w kostce bo przecież takie to modne i jakieś karykatury drzewek :(jakieś 4 poronione doniczusie ze śmierdzącymi turkami (turki to kwiaty nie mylić z rasizmem :O)te wszystkie zmiany nic a nic nie upiększają miasteczka tylko wyczyszczają z pamiątek :(jestem smutna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekoladko no moje buciki tez na wredne nie wygladaly, ale to byly tylko pozory :D ledwie dotarlam do domu oblepiona plastrami w kolo :o Ryjku ja tez mam mieszane uczucia co do tych wszystkich "unowoczesnien" miast. kiedys mi sie marzyl (w sumie nadal marzy) domek na skraju lasu, z weranda na ktorej mozna by jadac sobie sniadanka o wschodzie slonca podziwiajac nature siedzac w cudownej ciszy zachwianej tylko odglosami przyrody :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie mialam pisac o tym jak jestem wkurzona przez obtarte buty!! o siet! moja prawa kostka jest w stanie krytycznym zadne plastry itp nie pomagaja, a przeciez do pracy nie moge isc w adidasach :) i musze tak sie meczyc w balerinach ;/ wkladam sobie waciki kosmetyczne za kostke i tak latam ale i takl boli ;/;/;/;(;(;( okropne chodze tak po pracy jak kuternoga włócze tak za soba tą moja biedną nóżke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mmmmmm....może pomidorową ? Rozpadało się :) kto się cieszy ?:) Czyżby wszyscy mazurki piekli i wydmuszki ozdabiali ?:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryjek ja juz mam dosc deszczu 😭 zmoklam wczoraj strasznie, czego nie lubie :( i robie sie wtedy zla 😠 ja sie juz ucze, bo mam kolokwium po swietach czyli coraz mniej czasu mi zostalo :o cos tam do swiat poszykuje pewnie tez, ale dopiero w sobote, na pewno beda faszerowane jajka, bo je uwielbiam :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich bardzo serdecznie:) Ulalala...gdzie Was wywialo??? Ja jestem mocno przeziebiona i czuje sie jak by mnie ktos zjadl i wyyyysral 😡 U mnie jest pogoda "pod psem":O Jak zwykle na swieta pogoda bedzie do kitu 😠 PS.Dzis mamy dzien....pryma-aprylis :D MILEGO DNIA :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) U mnie super pogoda słonecznie, ciepło :)choć wiaterek też jest taki mroźny :) poszłam sobie na targ z myślą ,że kupie małej jakąś fajną czapkę i wróciłam z koszulką :O nic kompletnie ciekawego nie było :( Jutro pójdę może coś więcej będzie:) jeszcze muszę michowi koszulki kupić :) Zrobiłam tego nietoperza i wrzuciłam do szafy :Ojakoś tak dziwnie w nim wyglądam ,nie dość ,że gruby jak cholera to jeszcze jakbym przytyła ze 100 kilo :O no i nigdzie nie mogę wyczaić turkusowego albo morskiego półgolfu :(a potrzebny mi pod tego nietoperka :( Dupa mnie boli od zastrzyków ,kaszel jeszcze gorszy mam :(chyba się obrywa wszystko ?Płuca chce mi rozerwać podczas kaszlenia :( Michu pojechał umyć auto a ja sobie kawę zrobiłam i nie wiem co mam robić :( najlepiej to chyba nic :D No i byłam w biedronie i kupiłam rękawy do pieczenia bo chciałam zrobić takie zajebisty schab i kurde mała mnie zagadała i zapomniałam wziąć te rękawy :O nie wiem czy mi gościówka odda je jak pójdę ,czy w ogóle jest jeszcze na tej kasie ?:O A Philla jak nie tak nie ma :( kurde może się coś stało czy coś ?:( wie któraś coś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No kurde Philla po tym dole to wywialo na dobre :( nie mam pojecia co z nim, moze go zagadam na gygy. a ja dzis ide pograc w squasha :classic_cool: musze sie wyzbyc wszystkich zlych emocji :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bry 🖐️ no pozbylam sie zlych emocji i sil i w ogole :D czuje sie dzis taka cudownie obolala :D miesnie rozruszane, z 10 kilo mniej ogolnie to swietnie bylo :D jeszcze chyba na basen zaczne chodzic, bo ten moj "bezruch" juz mnie zmeczyl :o cale popoludnia na wyrze z laptopem i paczka chipsow :o w bikini sie nie wcisne :D :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miss...elegancko:):):) Ja tez czuje sie obolala ale......to przeziebienie mocne mnie zlapalo...wszedzie sa chusteczki zasmarkane.....kicham ..matko i corko...HELP:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najserdeczniejsze życzenia zdrowych, radosnych i spokojnych Świąt Wielkiej Nocy, smacznego jajka, mokrego dyngusa, a także odpoczynku w rodzinnym gronie. Niech każdy z nas wykorzysta ten czas jak najlepiej:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×