Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

Angel 3 lata temu mialam 0,5 i 0,75 na minusie, ale teraz czuje (widze :o ) ze sie wzrok pogorszyl :( wtedy juz mialam nosic okulary, ale oczywiscie nie kupilam sobie, bo stwierdzilam, ze bede wygladac zle :o Phill 😘 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miss z doswiadczenia wlasnego wiem,ze zle zrobilas.JA tez mialam tyle co Ty ale pare lat tamu a teraz mam -2,5 na soczewki bo chyba na okulary to inaczej sie liczy....nie pamietam.Musze znowu isc do okulisty ale zmienie bo moj to taki zboczony dziadzius:P:P Lece juz.....milego dnia zycze:D PS.Miss podziekowal za slonce,wlasnie widze je za oknem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz nie chcialam tez za szybko zaczac nosic te okulary, bo jak juz sie zacznie nosic to sie ich nie pozbedzie, bo oczy sie rozleniwiaja. zobaczymy co mi powie teraz okulista, ide dopiero pod koniec czerwca, takie terminy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurczaczki:O Co Ty masz za okuliste,ze DOPIERO w czerwcu masz wizytye:O:O:O:O Masakra!!! Sunshine sunshine reggae Don't worry don't hurry take it easy Sunshine sunshine reggae :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misska a soczewek nosi nie możesz ?:)Powiem wam ,że moja siostra nosi okulary od małego ,ma po matce wadę wzroku w spadku ,ale na dzień dzisiejszy okulary ubiera tylko jak robi włosy albo czyta :) a jej córa też miała okularki i wzrok jej się polepszył i nawet do czytania nie musi zakładać :) nie wiem na czym to polega :)za to moja babcia ma pierwsze objawy jaskry i ostatnio była na operacji laserowej :) Mi się wydaję ,że Miseczka fajnie by wyglądała w okularkach :)takich cienkich z czarną ramką :) Widzę ,że się nasz rodzynek pojawił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli chodzi o soczewki to sa plusy jak i minusy,zreszta...jak ze wszystkim...jak ktos nosi soczewki musi bardzo ale to batrdzo dbac o oczy i o pielegnacje tych soczewek.Wiem bo nosze.Lekarz zabronil mi sie malowac ale i tak sie maluje ,zabronil mi przesiadywac w zadymionym pomieszczeniu,nie wolni mi samej palic ani pic alkoh.bo nosze soczewki:P Rzecz jasna lamie te "nakazy" a okulary mam w tej chwili na nosie bo siedze przed kompem a do kompa okularow uzywam:P Aha i jak jestem w pomieszczeniu klimatyzowanym zaraz oko mam suche i musze miec kropelki przy sobie ale patrzac na to wszystko co NIE moge robic to i tak wybieram soczewki bo sa wygodniejsze w noszeniu niz okulary...po nich mnie nos boli i uszy hehe:P ryjku a mnie w jakich oprawkach widzisz?Musze sobie jakies nowe zakupic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak powiedziałam rodzynek to rodzynek i bez dyskusji :) Angel możesz zobaczyć w jakim modelu było by ci do twarzy np tu http://www.okularywsieci.pl/know8.php możesz tam wgrać swoje zdjęcie ,wpisujesz parametry oprawek jakie masz i wyskakują ci różne modele :) Myślę ,że takie delikatne oprawki powinnaś nosić bo masz mocną/ciemną oprawę oczu :) Coś tam, coś tam. http://www.youtube.com/watch?v=yg7dcwHFNFo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja bym nie chciala soczewek, sa jak dla mnie bardziej problematyczne od okularow, pelno wyrzeczen o ktorych juz wspomniala Angel, a okulary zakladasz na nos i sa. tylko sie boje ze sobie zadnych fajnych nie dobiore i bede wygladac kretynsko :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misska jak nie przymierzysz to nie będziesz wiedziała :)moja matka jak wpada do optyka to siedzi tyle aż coś znajdzie :) i pani powinna od razu wybrać ramki odpowiadające twojej twarzy ,musi uwzględnić rozstaw oczu ,głębokość osadzenia itp ,potem masz do wyboru kilka modeli a jak sie nie podobają to idziesz gdzie indziej :)moja mam fajne teraz brała,jedne takie se najtańsze do czytania a drugie takie zaczepiste wąskie z lila /wrzos zausznikami a ramki wokoło szkieł przeźroczyste ,super wygląda :) Phill weź się uspokój bo cię na karnego jeżyka posadzę :):D Pisałam wcześniej , weź że się w garść i przestań bzdury pisać :) dzisiaj płaczesz żeś stary a jutro będziesz płakał ,że paznokieć złamałeś a pojutrze będziesz płakał ,że herbata gorąca :) tort sie piecze a w kuchni armagedon :)fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No bo go zaraz .....no:) Jeśli chodzi o grzyby to wolę je od pieczarek :):D ale starych to ja nie lubię choć zasuszone można nazwać starymi ,to lubię :D masło maślane :D O mały włos a bym zjadła cały krem do tortu :( boziu jaki ze mnie łakomczuch :( Kurcze taka fajna pogoda ,mogłabym na dwór iść ale sikorka jakaś taka zbryndzlowana jest i nie mogę wyjść :( szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powitac ponownie:) Dzis jestem uziemiona w domu:P ryjku podziekowal z link:) Miss ,jak mozesz pisac,ze bedziesz kretynsko wygladala w okularach? Przeciez okulary sa na topie! Ile to celebrytow nosi okulary "od picu":P ..ale rozumiem Cie bo ja sama wstydze sie wyjsc w okularach do miasta.Moze dlatego,ze mam brzydkie oprawy.Musze sobie nowe sprezentowac i chce takie bez opraw....same szkla.....prawie nie widac okularow:P Phil i stary piernik?Nie moze byc:P:P:P PS.Co sie dzieje z czekoladka?:O:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja odpukac nie mam problemu ze wzrokiem ale pamietam jak bylam mala mialam okulary do czytania takie wielkie rozowo fioletowe i wygladalam jak mucha :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piwo piwo piwo ja chce piwa poszlabym na jakas impreze ale dzis to chyba nie wypali, moze jutro, nie wiem co sie ze mna dzieje ciagle bym latala po imprzeach i tanczyla do 4 rano po prostu chyba mi tego wlasnie brakowalo :) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio mialam fajny temat z kolezanka, stwierdzilysmy ze chcialybysmy zobaczyc filmik z naszego zycia no powiedzmy 20 minutowy :P jakies fajne momenty :P mam tyle cudownych przezyc ze zaluje ze nigdy tego juz nie zobacze nie przezyje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Phill grzyby tylko w occie :classic_cool: moga byc stare w occie i tak tego nie odczuje :classic_cool: :D Angel no ja wiem, ze okulary sa na topie i ja nie mam nic przeciwko ich noszeniu, ale po prostu obawiam sie, ze mi zadne nie beda pasowac i ze zadnych sobie nie dopasuje :( Ryjek kurde ja wiem, ze siedzi sie dopoki sie czegos nie znajdzie fajnego, ale ceny oprawek to mnie przerazaja :o a zreszta do czerwca to jeszcze kupe czasu mam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misska nic sie nie bój o wygląd ,pewnie super będziesz wyglądała :) moja mama ma znajoma optyka i zawsze jak ma szkła do wymiany to zmienia też oprawki :D no i ta gościówka zawsze ma jakieś przecenione :) czasem zdarzało się tak ,że z tych przecenionych matka wydarła dwie pary fajnych ramek a czasem do noszenia na co dzień miała droższe a do czytania tańsze :) te zaczepiste fioletowe co wyrwała teraz kosztowały 2 stówy to chyba nie dużo ?:) Ja mam wzrok po rodzinie mojego ojca czyli sokoli :)ale okulary bardzo mi się podobają :) choć przyznam ,ze teraz to ludzie jakiegoś joba mają z tymi okularami :D wszyscy maja okulary bo modne ,nie ważne czy maja wadę wzroku czy nie ,okulary muszą być a to już dla mnie chore :D Jaśminowa, ty piwoszko jedna ty :classic_cool::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry :( Tej które to się modliło o deszcz ?:( No ,przyznawać się :( Grzybki w occie i papryka w occie wymiatają :classic_cool: Jedliście ser żółty z czekoladą ?:D ja jadłam i bardzo dobre to :classic_cool::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry :( Tej które to się modliło o deszcz ?:( No ,przyznawać się :( Grzybki w occie i papryka w occie wymiatają :classic_cool: Jedliście ser żółty z czekoladą ?:D ja jadłam i bardzo dobre to :classic_cool::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryjek ja nie wiem ktore to sie o ten deszcz modlilo, ale przeciez mowilam wczoraj, zeby deszczu nie wywolywac :( moze sie winny sam przyzna i jakos nam to zrekompensuje :o sloik grzybow w occie moze byc, ewentualnie ten ser z czekolada jak polecasz :classic_cool: :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To pewnie wszystko przez Philla ,wczoraj pisał o grzybach i wywołał wilka z lasu i jesień dzisiaj mamy :(chociaż u mnie przestało padać :) Urodziny już nastały ,ale dzieci o dziwo spokojne :) raz jakaś bójka miała być ,ale zadusiłam w zarodku :)a tak poza tym zawirusowali kompa sobie :Dłeheh :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×