Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

nie dość że skompiradła to jeszcze się nie znają chyba zakończymy znajomość jak tak dalej będzie ,ja tu do was z sercem a wy do mnie z wątrobą :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o właśnie ,tak nawiązując do formy to muszę sobie kupić taką formę z kominem na babki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja lubię babkę marmurkową z dziurą po kominie,polewa tak fajnie opatuli babkę ,jak kołderką :) wpadłam na pomysła ,że zrobię młodej takie fajne ocieplacze na nogi z pomponami i wyhaftuję kwiatki jakieś ,do tego jak mnie wena nie opuści zrobię minetki na rączki (minetki to takie rękawiczki bez palców ,nie mylić z inną rzeczą )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak jak coś chcecie to ryjka ,ale tak to telefon ryjka beee ,foremka z kominem beee no to ja wam też beeee i nie zrobię wam minetek :( a mam takie ładne wełenki kolorowe :( bujajcie się :( a w ogóle to się nie znacie jak już wcześniej wspomniałam :( się nie znają a mądrują jak jakieś fizjonomy czy coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w ogóle to chyba tak żeś się podnieciła że ci literka eR w nicku jakoś dziwnie urosła :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eR jak rozkosz albo rozpusta (cała Misska ):O robi nam się topic o zabarwieniu erotycznym :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj na śniadanie mam sowy smażone:) mam nadzieję ,że mi flaków nie zmieli :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz trzeba będzie z uczuciowego przeniesc sie na erotyczny :P ja sie objadlam ciastem, szef mial urodziny.... jeszcze do domu przynioslam caly talerz :p chce ktos kawalek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×