Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

no czyli to w czym kiedys pracowalam a czego nie lubie :D ja robie magistra z zarzadzania, ale przedmiotow duzo mamy wspolnych wlasnie z finansami i rachunkowoscia. Milagros moje egzaminy to poprawki, ale mozna to podciagnac pod zalegle mysle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żeby jutro tylko nie padało bo będziemy stali bite 1,5 na dworze z rana :O Idę pobuszować na allegro i spać . Dobrej nocy życzę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryjku lepiej idź w południe. Nawet wiatr osłabnie i będzie słoneczko. Prawdopodobnie bardzo ostre. I masz czas do około 14 -15 potem znowu się zaciągnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Studiuje Fizjoterapię...i mam jeden egzamin w plecy przez takiego szalonego doktoraaaa bleeeh ale naucze sie na niego!!!! Moj Kituch to mój marynarz... Pogodzilismy sie ale ciezo było...Miłość to nie taki łatwy kawałek chleba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawość nie da człowiekowi spać :O Czyli to marynarz :classic_cool: a nasza matka założycielka czyt.Smutna niedziela ma faceta marynarza :classic_cool: dobrze ,że się pogodziliście 🌼nigdzie nie jest napisane ,że miłość jest łatwa ;) Misska jak ty dobrze czytasz w moich myslach :classic_cool: co racja to racja zawsze trza zwalać winę na Philla ,on jest facet to musi unieść to obciążenie :D:O Phill na nic słońce w południe jak ja apel ma z rana :( zaczynam cię podejrzewać o grzebanie w pogodzie ,czuję że robisz nam na złość :D O jeju ,ojeju mój serial leci 😭 prawie zapomniałam ze we wtorki puszczają :O 'Trzeci oficer' to mój hit na ten rok :classic_cool: A przedwczoraj oglądałam do późnego wieczora cykl filmów przyrodniczych o faunie Rosji na NatGeo coś fantastycznego :) trzy godzinne odcinki obejrzałam z zapartym tchem ,nawet siku nie poszłam :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od wczoraj wciagnęlam sie w serial:)nawet po pijaku mi sie spodobał:)Cała noc go ogladałam i dzien haha i jestem na 67 odcinku:P Tak to marynarz 8 idzie na statek....masakra i na dzis z nauki nici!!! eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiadomo czym się zajmujesz ,grzebaniem w pogodzie of kors :D ale widzę ,że po wczorajszym napadzie na ciebie zrehabilitowałeś się i ani jednej kropli deszczu nie było u mnie od rana :) Chciałam się zapytać jeszcze ,bo widzę że towarzystwo jakoś się wymiguje od tematu ,kiedy w końcu dostanę nowy telefon ?:O No kiedy ? Miała być ściepa i nie ma nic :( tak to nie można robić ,nu nu nu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry dobry :) ależ się podjudziłam ,padł mi net a brałam udział w licytacji na all i dupa :( dopiero dzisiaj o 12 mi naprawili :( chyba wystąpię o odszkodowanie do nich ,straciłam fajne halówki dla młodego ,dupa dupa robili nam remont placu zabaw i mieli zrobić w wakacje ,of kors dupa z tego ,wczoraj było otwarcie czyt.kurde we wrześniu ,jak dzieciaki do szkoły poszły ,co za żenada roku idę dzisiaj ,niech się dzieciaki pobawią ,nawet słonko miejscami wychodzi ,wiec można

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tam ,no sporo tych dup ,ale dupa dupie nie równa kurde ,ale mnie deszcz złapał ,mokra jak pies wróciłam do domu teraz czeka mnie pomoc w zrobieniu pierwszych zadań domowych :O Damian ma ze wszystkich dzisiejszych przedmiotów zadania :O jedno z matmy to tylko 3 strony plus test na necie matematyczny ma zrobić ,wydrukować go razem z wynikiem jaki osiągnął :O Qrwa czego to ludzie nie wymyślą ,przeca to podstawówka jeszcze :( ciekawe co zrobią rodzice dzieci bez komputerów ?:)pewnie niezłe wkurwienie panuje w domku :) słodko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to sa chyba rzeczywiscie zarty :o to juz doszlo do tego, ze nawet w podstawowce kaza zadania przez net rozwiazywac? :o zalozenie ze kazdy ma komputer z internetem i drukarka :o jeszcze troche i bedzie podstawowka w wykorzystaniem internetu tak jak studia :o a ja sie wkurzalam jak mialam na studiach jeden przedmiot prowadzony internetowo, ze to utrudnianie, bo nie kazdy moze posiadac komp z dostepem do netu :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no troszkę to nie fair ,bo testy są dla chętnych ,jest ich chyba z 10 sztuk po kilkanaście zadań z każdej dziedziny matematyki jaką przerabiali ,jak się zrobi trzy takie testy to wystawi pozytywną ocenę ,ale prawdę mówiąc można oszukiwać przecież ,wystarczy otworzyć nową kartę i gogle c wszystko powiedzą ,to raz a dwa to chyba nie fair w stosunku do innych dzieci co rzeczywiście nie maja neta a jest dużo takich dzieci np z wiosek pobliskich a nawet u nas w mieście a dzieci niektóre na pewno bardzo zdolne i tez pewnie by miały ochotę załapać dobrą ocenę :) widać są równi i równiejsi jak to mówią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróżka aniela nie ma pojęcia o przyszłości za to świetnie wie co zrobić z 3 złotymi:) Cześć wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×