Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

i jak zwykle wszystko przez was ,ząb mnie kurcze boli ,bez powodu mnie nie swędziały te kły ,wszystko przez was ,wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak zaraz polecę po obcęgi i wyrwę gada co tam ,że to jedynka ,ale za to jak będę ładnie gwizdała :) Tak ,słonko zapowiadają ,ale chyba bardziej po południu u mnie zajrzy ,na razie pada troszkę a ja zaraz padnę z upojenia bo już piaty raz znieczulam zęba wódką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryjek przerzucilas sie z kompotu na wodke? :D wstawisz sobie nowa jedynke, na pewno bedzie lepsza :classic_cool: a u mnie leje, a ja siedze w polbutach zamiast w kaloszach :o i ochlapalam sobie spodnie w drodze do pracy :o no co za glupi dzien :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio głupi dzień , jak wczoraj i przed wczoraj i jutro też .... ehh chyba mnie jakaś chandra łapie ........nic mi się nie chce , najchętniej to przespała bym cały tydzień i cały miesiąc.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super mój post poszedł w kosmos :) Czarna ty się nie smutaj kobieto :) czas szybko zleci tylko go nie licz na boga bo nam tu w depresję popadniesz a nie wiem czy wiesz ,ale depresję jesienną już Misska zajęła ,więc tobie pozostaje chyba tylko depresja poporodowa :Draczej tego byś nie chciała :D Aby nie zapeszać ,robi się u mnie pogoda ,widzę niebieskie czyste niebo ,jakby co to zapraszam do mnie :) U Philla jest brzydko ,nie idźcie do niego on ma pająki w domu :D http://www.youtube.com/watch?v=vawe7eVfBWo&feature=related Coś tam ,coś tam ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to teraz mam dylemat w ktora strone mam sie udac, w strone Ryjka czy w strone Philla ... :D Phiil a moze przepowiedz pogode u mnie na jutro, zebym wiedziala jakie buty do pracy wziasc? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to akurat ciekawy przypadek. Jutro ma przechodzić front zimny nad Polską. U Ciebie ma być w granicach 11 - 14. Charakterysytką frontu zimnego jest gwałtowność. Burzy w sensie piorunów najprawdopodobniej nie będzie ale należy się spodzieać gwałtownego opadu i silnego wiatru. Rano nie daj się zwieść bo prawdopodobnie będzie słońce i lekkie zamglenie, może nawet być niebieskie niebo. Sam opad pojawi się jako ciemna chmura, uderzy z dużą siła i zniknie. Wieczorem prawdopodobnie będzie znowu pogodnie. Oczywiście prognoza ma tam jakąś dokładność więc należy założyć jakieś +- co do czasu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jasne ,że wiadomo :) w bierki z dziewczynami zagram :D Misska nie idź do Philla ,jeszcze cie zbałamuci a chyba pamiętasz ,że on lesbijka jest ,także ja bym się bała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Phill czyli ze co, czyli ze w kaloszach do roboty smigac jednak? :D Ryjek no ja tam Ciebie tez sie obawiam, bo Tys niegrzeczno dzielucha jezdes :classic_cool: i az boje sie pomyslec jak te bierki moglyby sie skonczyc 🖐️ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W kaloszkach albo się dobrze zadekować na czas nawałnicy albo zwiewać w domowe pielesze zanim przyjdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sobie narobiłam ,masakra a wszystko przez ten miód :) Phill a ty co tak z rana słodzisz ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna Phill chyba zupelnie cos innego mial na mysli ;) a w ogole to bry dzien :P Phill przepowiedziales mi ta deszczowe pogode na dzis 😠 na przemian mi pada i swieci slonce :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×