Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

Only You ja mialam 2 tygodnie urlopu, tydzien nad morzem i tydzien w domku :) na prawde do pracy szlo sie dzis strasznie, mialam rano bardzo nachmurzona mine :D nie chcialam nic mowic, ale zamowilam buty tez :D buty i torebke, jestem zakupoholiczka :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Only You:*
Miss- miałaś normalny urlop, długi, wiec sie nie dziwię ze miałaś kwaśną minę kiedy trzebabyło wstać i isc do pracy;). Ja to na moim wypoczynku nawet nie mialam czasu sie rozleniwić:-D, bo co to jest 4 dni...gdy szłam do pracy to tak jak po weekendzie:-D. Widzę że szalejesz na maxa Hehe, no i dobrze, raz na jakiś czas można sobie pozwolić na nowy nabytek...baaaa nawet wskazane:). Milagros bardzo mi przykro:(. Ale co sie stało, dlaczego zerwaliście??? Powiedz cos wiecej kochana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam moje piękne :) Jak coś to ja znam wirtualny bar. Co jest fajne to można piwo pić całym zgrzewkami:) No i można się nabombić do 100%. Kto chętny ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Only You:-*
Witaski dziewczynki:). Cześć phill:)🌼 Phill to ja sie piszę jako pierwsza...mam ochotę się dziś nabombać:-P, ta pogoda dobija Kurde: masakra jakas! Siedzę w pracy, nudy jak cholera...dawaj Phill browka zapiję się i pójdę chrapać:-D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja też się napiję za free i to tak do upadłego ,bo straciłam full kasiory a nic specjalnego nie kupiłam 😭 normalnie złodziejstwo w biały dzień :( umierammmmm :( życie bez pieniądzów to nie życie :(ała :( nawet sobie nic nie kupiłam ,jedynie bułkę słodką to tyle 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he to jest mały problem. O pogodzie lepiej nie mówić, alkohol też odpadł. A ja mam nową fryzurkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Phill to teraz pewnie jesteś jeszcze ładniejszy niż przed obcinaniem :classic_cool: łechce twoje ego jakby co :classic_cool: Odkręć że no kurek ,kładę się pod jedną z beczek i podpinam jak pod kroplówkę ,nie budźcie mnie z tego pięknego snu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Phill zrób tak jak uważasz ,ma być raz a konkretnie ,żeby mi gdzieś bokiem krople nie spływały ;) Milagross ja co prawda grzańca nie umiem zrobić ,ale mogę ci pożyczyć moje pieska żeby ci rączki ogrzał dodatkowo a jak sąsiadki kot będzie łaził dzisiaj po klatce to go też zwerbuję i ci krzyż ogrzeje :D;) Jeszcze za nim się tak pięknie schleję tym piwem to stanę przed deską do prasowania i wyprasuję mundurki szkolne na jutro :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzańca to nie mam, ale zostało mi wino z korzeniami bo wczoraj robiłem gruszki duszone w czerwonym winie. Wino taki sobie Jean Beauillon - Cabernet Sauvignon. Ale smakowało dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej ej ej co to za pijanstwo tutaj i to w bialy dzien :o ochlapusy Wy jedne :o a fe :o ej a ja bym sie musiala uczyc, a tak mi sie nie chce :( czy ktos pojdzie za mnie na egzaminy jak ladnie poprosze? :classic_cool: nie jestem wymagajaca prosze o zaliczenie chociazby na 3 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mogę iść :classic_cool: zdam na trzech egzaminach po 1 czyli wyjdzie 3 bo 1+1+1=3 :classic_cool: cóż za matematyczka ze mnie :classic_cool: hahahahaa[szyderczy ,przeraźliwy niczym z horroru śmiech ]:classic_cool: z tym piciem to tak nie do końca :( ktoś musi pić aby ktoś mógł ważyć :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to w takim razie masz do wyboru albo 4 albo 6 :classic_cool:bo albo wpadnę na dwa egzaminy albo wpadnę na trzy :classic_cool: cooo szósteczka by pasiła ,nie ?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szostek tez nie ma :( kurde zaparzylam sobie pyszna zielona herbatke, usiadlam przed tym kompem z zamiarem uczenia sie, a oczywiscie robie wszystko tylko nie to co mialam :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he akurat mam całą literaturę w tym temacie tuż nad biurkiem. Została jeszcze jak Małżowinka się broniła i egzaminowała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest dupa nie szkoła jak nie ma szóstek nie mam jak cię wynieść na pierestały a tak bardzo chciałam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×