Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

Trudno odmówić :D nadszedł sezon na yerba mate ,nadstawiać kubeczki na herbatkę ;) Phill musisz teraz dużo jeść aby nagromadzić nieco tłuszczu na zimę :D ja już pracuję nad tym od dwóch miesięcy i są efekty :)mam brzuch jak beka :D:O ekhm :O Misska ty weź z tą depresją nie wyjeżdżaj nawet :O oszalałaś czy co :( jesień jest piękna ,tyle kolorowych liści będzie :) Ej a wczoraj to miałam taka wtopę ,że masakra :D wszystko przez przebywanie na kafe :O robi z mózgu pranie :O Pisałam z siostrą smsy i coś tam nadajemy i nadajemy i ja piszę "rozumię ":O potem chwila zastanowienia czy aby dobrze napisałam i kurde zagubiłam się i troszkę i napisałam "zrozumiałam ":O ehhhh na co leży ten słownik na półce to ja nie wiem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryjku ja i tak utyłem 8 kg przez ostanie 10 lat :) Chyba wystarczy :) Bo od jakiegoś roku jest na stałym poziomie :) To proszę Mate raz :) (_)? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taki skok wagowy to ja miałam w ciągu 10 lat 3 razy :D wszystkie trwały niecałe dziewięć miesięcy ;) Do tej herbatki znajdzie się jakieś ciastko czy tam herbatnik najlepiej do maczania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weź przestań ,niby z jakiej okazji masz mieć depresję ?:) bo co ,bo zimno ,bo czasem popada ,bo szpilki ci zamokły ? jak byłaś mała i padał deszcz to pierwsze co ci przyszło na myśl to robienie kotletów z błota na podwórku ,nie ważne czy deszcz padał ,nie ważne czy wiatr wiał ,ważne że zabawa była przednia a teraz ci źle ? co z tego ,że buty przemokną jak byłaś mała to siedziałaś cały dzień na dworze czasem w deszczu aż skóra na palcach od nóg się pomarszczyła od mokra ,siedziałaś na śniegu i zjeżdżałaś z sanek aż buzia była czerwona od mrozu a smarki leciały po samą szyję :) wszystko jest tak jak było tylko się cieszyć nie potrafisz a ja widzę już jeden piękny plus ,bo w taką pogodę wykorzystasz swoje nowe kaloszki :D możesz kupić super parasol w żaby :classic_cool: można obejrzeć super nudny film ,który być może nie jest taki nudny jeśli dobrze się mu przyjrzysz ;)możesz się pouczyć i czas zleci ,zrobić manicure i pedicure :) ja w jesienne dni zawsze mam ochotę na próby nuklearne typu nowa maska na face :classic_cool: kilka prób manicure :classic_cool: a jeśli ci jeszcze mało mojego pocieszenia to mogę ci zaoferować krótki kurs robienia minetek :classic_cool::D (to tak fajnie dwuznacznie brzmi :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja nie mam depresji z powodu pogody :( ale pieknie napisalam Ryjek sporo w tym racji, kiedy sie bylo dzieckiem to cieszylo sie ze wszystkiego i zycie bylo takie proste :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja już wiem ,pewnie piwo ci się w lodówce skończyło albo nie smakuje już tak dobrze jak latem w pełnym słońcu :Ono chyba ,że paznokieć złamałaś :D Kotlety z błota ,to było to :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach..jesień idzie.Ja niestety siedze po uszy w ksiązkach... Jeszcze mój M wypłynął dziś dupa jak nie wiem co....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekoladko ja sam jestem na M :) Noszę imię Marsowgo wojownika :) A tak w temacie depresji. Miss skąd wiesz że to jesienna depresja?? Bo przecież są depresje na każdą porę roku, każdy miesiąc, każdy tydzień, każdy dzień, każdą okazję i bez okazji zresztą też :) Jak doszłaś do tego że to akurat jesienna. Bo jak to przykładowo wrześniowa może być. No i depresja bo nie ta depresja. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Phill doszlam bo... bo ja latwo dochodze :classic_cool: :D a w ogole to na jakas depresje musialam zgonic no to padlo na jesienna :D Czekolada ale ja nie mam zadnego M, skad Ci to przyszlo do glowy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale zrobiłam młodej wieśniackie ocieplacze na nogi :D jak ruska Wiera będzie wyglądała :Dhahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przez co w wieku młodzieńczym będzie miała kompleksy lub dewiacje, a na starość zostanie mocherkiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do kompletu przydałoby się zrobić ciepłe reformy :D tylko nie wiem czy pompony też dodawać na boki ?:D Młodej się podobają ,ale chyba na podwórko jej tego nie dam założyć :D kurde jak moja matka to zobaczy to mnie zabije :D powie ,że kalekę z niej robię :D oł maj gad już to widzę ,mina mamuni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak młodej się podoba to wszystko jest OK :) A gdzie reszta gadułek ?? W szkole kiblują ?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taką wiadomość właśnie dostałam od młodego "Mama ,jest pierwsze miejsce + puchar !!!Hura ) :D dla takich smsów warto żyć :D Gorączka mnie rozbiera od rana czuję ,że michu mnie zaraził :( specjalnie na mnie kaszlał ostatnimi dniami :( nie ma to jak kochający mąż :D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwaga są nagrody i jest puchar za jakiś tam triatlon złoty(z plastiku :D) za pierwsze miejsce (młody napił się z niego oranżady ,że niby szampan :D) i uwaga teraz padniecie :D puchar w kształcie rowerzysty za ? za jazdę żółwią rowerem :Dhahaha no ale co ,pierwsze miejsca są ,puchary są to jakby nie patrzeć jest cool :classic_cool: jestem ciekawa jak tam mój drugi agent spędza czas :) dzisiaj pojechal na całodniową wycieczkę do Złotego Stoku :) może mi jakąś bryłę złota przywiezie :classic_cool: zrobimy sobie dziewczynami bronsoletki złote :classic_cool: a tobie Phill byśmy zrobili nieśmiertelnik :classic_cool: chociaz jak znam życie młody przyjedzie z dziurą w bucie i brudnymi od trawy spodniami :) a z mężem to dzisiaj zrobię rozgrywkę roku ,bo jutro mam zrobić bibkę w domu i strasznie ,ale to strasznie się dzisiaj do niego poprzytulam aby zaraził się odemnie gorączkę tak aż mu odejdzie ochota na imprezy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patrz Czekolada ,pewnie zazdraszczają i nie wiedzą co powiedzieć :classic_cool: U mnie dzisiaj impreza w mieście :classic_cool: Dni karpia się rozpoczęły ,chłopaki poszli z rana na karuzelę i przyszli z zakupami w tym z lalka barbi i kenem dla młodej :classic_cool: Teraz to na pewno pękniecie z zazdrości :classic_cool: chciałoby się Barbi z Kenem co ?:classic_cool::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde zapomniałbym ,jest złoto !!!:classic_cool: Młody opędzlował kopalnię z kilku bryłek :classic_cool: kto pierwszy chce bronsoletkę ?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic straconego ,mam srebrny spray w skrytce :classic_cool: ma się łeb nie od parady :classic_cool: a ja chyba sobie złotego zęba wstawię :classic_cool: a co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×