Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

Ryjku to trzeba zacząć od tego że mate nie pije się z filiżanki. Zazwyczaj stosuje się pustą tykwę lub ozdobne naczynia przypominające tykwę. Ponieważ w naparze pływa dużo fusów, napój spożywa się przez specjalnie przygotowaną rurkę zwaną bobilą. Oczywiście siorbanie przez rurkę jest dopuszczalne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam prze Pani takowej rurki ,ale ... mam za to kawałek ususzonego pędu bambusa myśli Pani ,prze Pani ,że mógłby on nadać się do tego jakże fascynującego czynu jak siorbanie ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prze Pani ,jeśli można... pewnie jest to nie na miejscu prze Pani ,ze tak sobie pozwalam zwrócić uwagę Pani ,prze Pani ,ale myślę iż nazywanie mnie Ryjkiem jest nie na miejscu .Uważam iż jest to zbyt miłe z Pani strony aż nad to :) ale z drugiej strony dla mnie to bardzo krępujące aby taka Waść dama odnosiła się do mnie tak miło :) proszę o nazywanie mnie Dzikuską :) Wiem gdzie jest moje miejsce prze Pani :) Idę do biedronki ,policzę ile ma kropek na grzbiecie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siorbanie można wykonać również metodą korytkową :) No to prze ze mnie Czarna chyba się na nas pogniewała:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie tam się pogniewała ,pewnie jakoś próbuje zająć czas aby nie myśleć ,co ty nie pamiętasz ,nie wiesz jak to jest ?:) a korytka nie mam kurcze ,no ale może być miseczka dla psa na karmę i wodę ,taką ma ładną czerwoną z dwiema komorami :Dale czy mnie nie pogryzie z zazdrości ?:O on jest taaaki duży ,jeszcze mnie zagryzie na śmierć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Ryjku ja o tej porze to liczyłem podkłady:) Jeszcze godzina i 43 minuty były do odsiedzenia w pociągu:) A w tygodniu to brakowało czasu na sen. Czasem nie dało się pogadać bo to czy tamto na głowie. Cóż było minęło. Mówisz chcesz siorbać z Misseczki. Cóż niezła perwerka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Mówisz chcesz siorbać z Misseczki. Cóż niezła perwerka. " a może ja jestem wampirem i chciałam wysiorbać z Miseczki krew :D wtedy to nie perwerka tyko zdrowe odżywianie :D Misska oddaj się bez szarpaniny ,chcę cię wysiorbać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jestem gej i z dziewczynami się nie bawię:D jeju jakie ja pyszne bułeczki upiekłam mmmm całe szczęście, że się znamy wirtualnie bo inaczej musiałabym się z wami na serio podzielić moimi bułeczkami a to nie bardzo mi się uśmiecha :classic_cool: ale takich bułeczek to nawet Phill nie umie zrobić ani nikt inny :classic_cool: i nie musicie się mądrować ,ja wiem swoje :classic_cool::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lttle_Miss_Trouble
daj buleczke bom glodna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dooobry dzien:) Dzieki sliczne za komenty...wierzycie moze i nie ale nadal nie poczytalam co sie dzieje u Was...mam sajgon od kad przyjechalam hehe....taki pozytywny:)caluje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qrde jaki piękny sweter wczoraj widziałam 😭 ja go chcę 😭 aaaa Angel zdążysz poczytać ,choć przyznam ,że prócz zmiany orientacji seksualnych nic nowego cię nie czeka :D Phill został lesbijką ,ja gejem a Misska została czipsem z musztardą a Czekolada bułką z pasztetem :O Było kilka dziewczyn nowych , ale jak zwykle były i się zmyły :(a potem piszą ,że my sami ze sobą gadamy :( W końcu pogoda ,w końcu kurde !!! Mój starszy syn chodzi wkurzony od kilku dni delikatnie mówiąc :(napisali w gazecie artykuł o tych zawodach co je wygrał i się pomylili z imieniem i zamiast Damian napisali Dawid a Dawid to chrześnik mojego micha i ma to same nazwisko ,młody szału macicy dostał jak to zobaczył :D zawsze wycinamy artykuły jak coś piszą o zawodach które wygrał bądź uczestniczył i był wyróżniony a tu dupa blada :) Jakiś czas temu mieli zawody towarzyskie w zapasach styl wolny z niemcami i młody został pochwalony za dobry styl walki to wycięliśmy ,choć nic nie wygrał bo jak wspomniałam mecz towarzyski :) ale pamiątka jest :) w następnym tygodniu dostanie buciki zapaśnicze :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miseczka mogę być wieczorkiem okej :) muszę zainstalować gg od nowa bo nie mam :) Winda mi poszła ostatnio i musiałam wszystko od nowa instalować i o gg zapomniałam ,ale dla ciebie wszystko :) Zrobię lekcję z armią zbawienia i jestem twoja :classic_cool: Kurde pewnie mam tam znów od groma wiadomości :Obożę ,bożę kiedy to ja odpalałam gg ?chyba z 5 miesięcy temu :O:D stały kontakt ze mną to jest to :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryjeczku dziekuje Ci, na Ciebie zawsze moge liczyc :) normalnie tak sie porobilo u mnie ostatnio, ze zaczynam sie zastanawiac czy to wszystko to jakis zart?! :( potrzebuje jakiegos chlodnego toku myslenia osoby postronnej. mam nadzieje, ze nr gygy wciaz ten sam, to odezwe sie wieczorkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miseczka numer mam ciągle ten sam ,dam ci znać,zresztą zaświecę się ładnie że jestem aktywna :) Mam nadzieję ,że coś zdziałamy :)no i uszy do góry młoda ,najwyżej będę matką chrzestną :D(tfu tfu :O) Phill ty jesteś ciepły i miły ,weź nam tu nie ciśnij bajerów o jakimś chłodzie :D Idę smażyć placki bo to już kurde po trzyciej jest :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello:) ryjku dzieki...juz nie musze czytac co sie dzialo jak mnie nie bylo:)Dzieki za krotkie i tresciwe streszczenie:) Nie martw sie,ja tez dluuugo nie odpalam gg bo nie bylo mnie i jakos wiadomosci nie bylo, nooo tlyko 2:P hehee misss.....widze,ze u Ciebie jakies zmiany zaszly...jakies problemitosy:O:O:O:O philll...Ty i clod?Nie moze byc:) Co tam u Czekoladki? Widze,ze ekipa taka jaka byla taka nadal jest:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×