Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

Miss - powaznie pozmienialy sie orientacje czy wkrecacie mnie?:P:P:P:P Dobrej nocy:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sweter mi kupili :( nie ma swetra ,nie ma już :( buuuu To ja może do tej herbaty dodam drożdżówkę ,bo mam taka jedną fajną ,ale wery wery dużą to się podzieli :) A w sobotę upiekłam 30 drożdżówek z brzoskwiniami i czekoladą ,oraz gruszkami i czekoladą i wyobraźcie sobie ,że w niedzielę rano były tylko dwie :)to się nazywa apetyt :) Kurde a wczoraj podobno można było obserwować Jowisza a ja nie miałam czym a oczami nie widziałam bo niebo troszkę pochmurne było :( szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciasto : 0,5-0,6 kg mąki 0,5 kostki drożdży (50g) 1 jajko 6 łyżek cukru szczypta soli 1 szklanka mleka 2-3 łyżki wody przegotowanej 3 łyżki masła stopionego drożdże rozetrzeć z 3 łyżkami cukru ,dodać mleko ,3 łyżki mąki wszstko wymieszać ,odstawic do wyrośnięcia w misce wysypać mąkę (ja przesiewam ,napowietrza się i rozbija grudy) dodać jajko rozmącone ,masło stopione ,sól,wodę ,cukier (3 łyzki )dodać wyrośnięty zaczyn i rozrobić aż zacznie odchodzić od ręki ,odstawić do wyrośnięcia aż podwoi swoją objętość po tym czasie aż urośnie znów zagnieśc ciasto i rozwałkować(ja wałkuję na ok.5 mm ) no i rozwałkować na duży prostokąt ,posmarować wierzch stopionym masłem ,posypać posiekana czekoladą ,made in biedronka :D można dodać owoce jakie się chce ,gruszki ,brzoskwinie ,jabłka z cynamonem(wtedy bez czekolady ) owoce w kostkę kroję ,zwinąć ciasto jak roladę tylko splaszczając :D aż wyjdzie jedna długa rolada płaska i kroić na kawałki ,posmarować z wierzchu albo rozmąconym żółtkiem albo masłem stopionym albo kruszonką posypać ,piec ok 25 min.w 180 st. z jednej porcji wychodzi ok 10 dużych bułek .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na borówki to już chyba za późno ;) ale pewnie było by super jak jagodzianki ,jeszcze jakby dodał budyniu takiego swojego ,gęstego i borówki do środka mmm....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej teraz to by mógł zrobić z grzybami takie na słono z kapuchą i grzybami ,jak takie kapuśniaczki tylko cukru mniej :) ej no ,kto pójdzie na grzyby ? bo ja tylko szatany zbieram ,więc wiecie były by to pierwsze i ostatnie nasze kapuśniaczki drożdżowe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje slicznie za przepis:) Ja z checia pojde na grzyby a raczej pochodzic po lesie bo juz nie pamietam jaki jest dobry a jaki nie grzyb a podobno w tym roku w PL bylo duzo otruc grzybami i ten chlopczyk o ktorym bylo glosno w tv,mial przeszczepiona watrobe,mieszka tam gdzie ja jedze na grzyby wiec zbastuje:) Mykam....milej pogawedki i dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dlaczemu ja cię nie widziałam jeszcze w binoklach ,no dlaczemu ? się pytam ?:( pewnie ładnie wyglądasz ,jak pani kierownik :classic_cool: a reszta koleżeństwa gdzie się podziała ?:) już dajcie spokój z tym zbijanie kokosów :) chodźcie poklikać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy aby sugerujesz żem ślepa ?:( ja patrzyłam mocno ,jak bum cyk cyk i nic nie widziałam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktoś cię mocno okłamał :classic_cool: żartuję :D;) pewnie fajnie wyglądasz :) daj chociaż zdjęcie tych ramek ,może podobne gdzieś znajdziesz na necie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w 1wszy dzien jesieni:) Miss - tez musze kupic nowe okulary ale musze najpierw wybrac sie do okulisty :) Masara;) Milego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bry :classic_cool: Angel no ja wlasnie bylam wczoraj i lewe oczko mi slabnie kurde no :( Ryjek szukalam szukalam tych moich okularkow, ale nie moge znalezc identycznych jak ja mam, ale tu jest ten sam model tylko kolor troszke inny, bo ja mam oprawki w bardzo jasnym delikatnym rozu z zewnatrz, a od srodka w seledynie :) http://www.specsuperstore.com/products/designer_glasses/emporio_armani/ea_9469_

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesień, jesień, jesień :):) Moja ulubiona pora roku. A jutro mam rocznice z Małżowinką :) Wczoraj byłem w plenerze, ale się działo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze jestem hehe...wciagnal mie internet:) Miss...."mocne" te okulary.Ja chce takie oprawki,ktorych nie wiac...chyba wiesz o jakich pisze?:) Z tym,ze one sa bardzo ale to bardzo elikatne i mam obawy:/ Phill .... jakies plany na jutro??:) Kobietki....nie bylo mnie jakis czas w PL i nie wiem o konca jak sie ubrac aby wygladac ... w miare:) Pytam sie znajomych to te nic nie wiedza bo ciagle siedza w domu z dziecmi,w pracy badz tez byly na emigracji i dupa:O Ide na serio....do zaklikania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doberek :) Misska te rameczki są zajebiste :) mogłabym w takich paradować ,serio :) Ja muszę nazbierać liści i ususzyć ,bo pewnie w grudniu albo styczniu nauczycielki wyskoczą z bukietów z suszonych liści i nie wiem skąd je wtedy wytrzasnę :) tak jak teraz gościówka wyskoczyła ,ze mój Kamil ma przynieść nasiona do szkoły ???Kurde chyba już sporo po sezonie do cholery :O musiałam iść do ogrodniczego i kupić kilka paczek nasion na zmarnowanie :O żenada Phill no to pogratulować mi wypada z tej okazji :) Angel ,ależ ci pióra urosły :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryjek no tez ja paraduje :D Angel wiem jakie oprawki masz na mysli, ale mi sie nie podobaly przynajmniej na mnie, nie pasowaly mi. faktycznie wydaja sie bardzo delikatne i leciutkie :) w sumie ja chcialam zeby bylo je widac i zeby troche dodawaly uroku czy jakos tak skoro juz musze je nosic :D jak sie odwaze to wrzuce Wam foto binokli na mnie :classic_cool: :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi się podobają te z linki co podałaś ,lubię takie brązowe i ten srebrny detal ,fajne to jest :classic_cool: chyba pozostało mi przymusowo oślepnąć :classic_cool: Misska odważ się i wrzuć przynajmniej na n-k :classic_cool: Angel a ty co sukienki szukasz ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×