Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

Miss jak się wstydzisz binokli to zrób zdjęci w samych okularkach. Sukces murowany ;) Aniołku na jutro to nie za bardzo, a sobota zależy od formy Małżki. Ryjku teraz trawy mają nasiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde teraz tak myślę ,że zawsze szukamy gdzieś daleko wgłębiamy się a to co mamy pod nosem nie zauważamy :) przecież ja mam w domu nasiona gorczycy ,ziela angielskiego ,czarnego pieprzu i maku :) czizys krajst co za pustak ze mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tam od razu pustak. Dałaś się wpuścić w kanał szablonowych zachowań:) A starczył mały impuls i już się wzniosłaś na poziom kreatywnego postrzegania problemów. Dopowiem że z mniej znanych to pęczak jest nasionem jęczmienia tylko troszkę obtartym, kasztany, żołędzie to w sumie też nasiona no i sporo kwiatów ma zawiązane nasiona o tej porze roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lato nie było takie ładne :) Ten delikatny dotyk porannego słońca. Ten świeży powiew w południe. mmmmm..... to lubię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
są u was już jakieś drzewa z czerwonymi liśćmi ,bo u mnie już co poniektóre mają czerwono -żółte liście a najfajniej to wygląda na placu zabaw koło mojej chacjendy i w parku jak idę z psem na rekonesans krzaków :) pogoda fajna ,ale ja mam już humor zrąbany bo straciłam znów kasę ,na cholera wie co :( a najgorszą niesprawiedliwością świata są rachunki :( one są bee :( i musiałam kupić młodej antybiotyk bo znów jej ropka wyszła na dziąśle :( chyba skoczę skakam aaaaa skak skak skak :(🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jesteście :( żadnego "żegnaj" ,żadnego " spokojnej drogi "ani kwiatka na pożegnanie choćby ze śmietnika ,choćby samej uschłej łodygi ,nic kompletnie nic :(zero serca ,zero uczuć :( a ja jeszcze nie skoczyłam w nadziei ,że ktoś mnie powstrzyma :( jednak to prawda ,że prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczor:) Widze,ze kadego wywialo w piatek tylko ja siedze prze kompem..... Ryjku - skoro Twoja mala ma problem z zebami (dziaslami) to kup SALVIASEPT,cos poobnegoo szalwi ale nie parzysz tego tylko dajesz krople do cieplej wody:)Farmaceuta powie co i jak:) Pozdrawiam:]:]:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stokrotko ona już ma Dentosept do płukania także nic więcej jej już nie dam :) a antybiotyk musi brać ,bo to takie coś ....coś co nawraca do póki mleczak nie wypadnie ,no nie znam się a nazwy zapomniałam :O A wiecie co ,znalazłam na allegro ten sweter co mi go kupili ,ale w cholerę drogi :( prawdę mówiąc nie pytałam o cenę ,pewnie tak bym się nie napaliła :O eech drogo Odgrzałam już czwarty raz obiad dla męża i jeszcze raz a z kotletów zostanie tylko spalona panierka i sucha tektura zamiast mięsa :( długo go nie ma a to już ósma jest :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc....narodzie:) U mnie jest lato za oknem!!:D 38 stopni do slonca a dopiero mamy polunie:) ryjku...pochwalisz sie pieknym sweterkiem? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest ciepło to fakt ,trzeba korzystać z takiej pogody :) Angel te buciki niestety nie podobają mi się :( kurcze wioską zawiewa ,serio :( już nikt nie nosi trampko obcasów chyba ,że gdzieś na zabawie w remizie ??:O ty lepiej kup sobie super czarne szpileczki albo na słupku jak nie umiesz chodzić w szpilkach ,do wszystkiego będą pasowały i do sukienki na uroczyste wyjście i do zwykłych dżinsów :) Swetra nie kupiłam bo ...bo kurde kosztuje tylko 165 złoty :) jeszcze na łeb nie upadłam aby na jedno lub dwu sezonowy ciuch wydać tyle kasy :O spodnie bym prędzej za to kupiła :O ten sweterek był http://moda.allegro.pl/jedyny-uroczy-sweter-tunika-i1229012141.html różowy :classic_cool: wydaje mi się że on raczej na jeden sezon potem już by był nie modny :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ryjku - swetr boski! On byl poprzeniego sezonu modny,w tym roku miski chyba tez sa modne......ja juz kupilam takie buty jak pokazalam w linku i bardzo mi sie poobaja:)Ladniej wygladaja na stopie niz tutaj w linku:) Podobaja mi sie,wygodne sa i koniec kropka:) PS.Kiedy one byly modne?Jak nazwalas "trampko obcasy"?Ja 1wszy raz takie widze,powaga!:O I jeszcze jakies kozaki na jesien musze zakupic...to moze podasz link jakie sa modne?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yyyy tak gdzieś ze dwa trzy lata temu może były modne(najchetniej kupowane buty przez blachary :O) ,ale one przecież do niczego nie pasują ?:( do czego ty to nosisz ? :O żeby jeszcze miały jednolitą podeszwę o pewnie bym była za ,ale ten pasek trampkowy ...no cóż ,jeśli ci się podobają to je noś ,każdy się nosi jak chce i w czym mu dobrze :) Ja kozaki lubię tylko gładkie ewentualnie z jakimś marszczeniem i nic więcej ,żadnych klamerek i dupereli bo to szybko wychodzi z mody :) ale powiem ci ze ostatnio strasznie mi się podobają takie z zamszu co dziewczyny noszą ,wiesz wyższe takie ,na słupku ,marszczone na bokach albo z tyłu :) super do dżinsów tylko ten materiał ciulowy na naszą polską jesień :(coś jak te http://moda.allegro.pl/zamszowe-kozaczki-roz37-ciemny-bez-i1237874712.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to do czego je nosze?Do dzinsow:) Spodnic ani sukienek nie nosze ale chyba skusze sie na jakas np.czarna badz karmelowa szmijzerke:) Musze zrobic fotke i pokaze te buty na stopie:) U mnie w miescie takie trampkowane nosza ale na koturnie...coz...nie jestem modna i tyle:P:P:P Te co pokazalas,fakt - ladne ale tak jak zauwazylas nie na jesien bo wiadomo,jesienia sa deszcze a zamsz nie idzie w parze z deszczami ale z drugiej strony duzo dziewczyn chodzi w takich jesienia wiec....:D PS.to mnie zdeczka zalamalas :O:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OK.Mykam:) Robie dzis grilla:)Nie wiadomo ile potrwa taka piekna pogoda:) Zaloze adidasy aby nie wygladac obciachowo hehe Milego dnia i udanego weekendu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tam mordeczko ty moja ,to że mi się niezbyt podobają nie znaczy, że są bee :) żeby nie było żem szmaciura i się z ciebie naśmiewam (a tak nie jest👄) to ci napiszę ,że buty by pasowały do ciemnych dżinów takich granatowych z pomarańczową nicią (rurki najlepiej ) i do tego bluzeczka w tylu marynarskim(w granatowe bądź czerwone paseczki ) i będziesz wglądała jak cud malina :) a szmizjerkę to sobie kup ,albo beżową albo granatową ,czarnej nie kupuj to postarza i twarz przy czerni blednie i powiem ci ,ze czarnej ładnej szmizjerki to ja w życiu na oczy nie widziałam jeśli chodzi o dżins chyba że z innego materiału masz na myśli :) podobają mi się te koszule w kratkę co ostatnio tak są modne ,pomyśl nad tym mają długość i krój podobny do szmizjerki i do butów by pasowała;) Co do kozaków to ja ci radzę przeprowadzić dialog z Misska ona uwielbia wszelakie błyskotki to ci podpowie co jest kulll:) ja lubię klasykę ,dlatego też prawie nic mi się nie podoba albo podoba na góra tydzień czasu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstawac spiochy:) Musze pochwalic sie,ze grill byl udany:) Ja,moj zwariowany R. i starsi moi (taki rodzinny grill) i koty hehe:) Ryjkowa...no przeciez wiem,ze wszystko w dobrej wierze pisalas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.google.com/imgres?imgurl=http://www.intuitivedesigns.net/shoes/ic-juggler.jpg&imgrefurl=http://atypical-shoes.blogspot.com/2006/11/irregular-choice-juggler.html&usg=__BE3f0sEEIKVn0F17VyVWbB6AZ0g=&h=248&w=330&sz=21&hl=pl&start=0&zoom=1&tbnid=qXQdLbnK8d79TM:&tbnh=127&tbnw=179&prev=/images%3Fq%3Dirregular%2Bchoice%26um%3D1%26hl%3Dpl%26biw%3D1920%26bih%3D1005%26tbs%3Disch:1&um=1&itbs=1&iact=hc&vpx=1091&vpy=79&dur=431&hovh=168&hovw=224&tx=117&ty=133&ei=kbicTMSnI8eG4Qbt2bSdDQ&oei=kbicTMSnI8eG4Qbt2bSdDQ&esq=1&page=1&ndsp=31&ved=1t:429 takie sobie kupie...link zdeczka dlugi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się podniosłam o 4.30 i do teraz stoję :D może herbatkę sobie zapodamy na rozgrzewkę ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chce :D hmmm a ja ....ja mam rosół ....hmmm...paluszki słone ...o i jedną sowę mam :D ale to chyba nie pasuje nam do herbaty :D może która z koleżanek będzie miała jakieś herbatniki czy cuś słodkiego :)pochrupałabym sobie a nic słodkiego nie mam :) albo jakaś czekolada by się przydała :D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×