Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

(_)?(_)? Proszę czarna z syropem z dzikiej róży :) Jak dla mnie może być sowa panierowana :) Do herbatki jak znalazł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się tylko pastwię nad schabowymi:D myślę nad zakupem kanarka :) mam już trzy skrzeczące" papugi ":D teraz na coś milszego i kojącego duszę i uszy to najważniejsze ,uszy :D taką klatkę mu kupię (mam nadzieję ,że nie za ciemno mu będzie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bry,bry,bry:) Co tam, jak tam??:) Za oknem szaruga:O Az zyc sie nie chce:P Dzis ide na male zakupy to zrelaksuje sie:) Ryjku - papuge chcesz kupic?W zyciu bym nie chciala miec tego stworzenia we wlasnym domu.Wiesz jak papugi skrzecza?:ONajlepiej miec parke bo jedna szybko Ci zdechnie:P Powodzenia!:) Milego dia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kiedyś miałem papugi. Faliste. Ale zniszczenie siały. :) Ryjku tak z ciekawości zapytam. Jak byłaś w ciąży to piłaś herbatkę ?? Taką zwykłą czarną??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo czyzby phil zostal tatusiem????:):):) Moje kolezanki pija specjalna herbatke dla kobiet w ciazy, lekarz/lekarka do ktorego chodza zapisuje badz poleca:) Wiec jak......zostales tatusiem???:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś ty taka ciekawa :) Po prostu w starszych książkach piszą tylko o kawie, a w necie i nowych wydaniach to wszystko musi być "specjalne". Dlatego chcę się poradzić ekspertki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł :) Angel ,nie zrozumiałaś mnie :) już mam trzy "papugi"tzn dzieci :D wiecej takich skrzekotów nie potrzebuję :Dchcę kupić kanarka :) on ślicznie ćwierka i jest czysty ,z resztą mój michu miał kilka kanarków za młodego i strasznie je zachwala :) mi się one bardziej podobają od papug ,no i mam takie swoje widzi misie :Dchce kanarka w klatce postawić na lodówce w kuchni :D chce i już :D i tak ja tylko zajmuję się zwierzątkami w domu ,więc mogę sobie kupić co mi się podoba :) Phill jak byłam w ciąży to piłam wszystko prócz napojów gazowanych bo mi nie smakowały :) miałam po nich wzdęcia a to miłe nie było :) kawę rzadko piłam ,bardziej bawarkę sobie chwaliłam :) A z jedzenia to pączki przegryzane śledziami (to u chłopców ) a u młodej wszystko co było z dodatkiem pomidorów :) dzięki bogu mieszkałam wtedy na wsi i miałam swoją małą szklarnię a tam wyhodowałam pierwszy raz w życiu pomidory malinówki i wszystkie były moje :D mmmm U mnie na razie przestało padać ,w końcu ...choć ciepło to to nie jest :)a młodą myślałam ,że dzisiaj zabiję :( zgubiła gdzieś kolczyki złote co jej kupiłam na mikołaja :( tak to jest jak dzieciak kopie łapkami tam gdzie nie powinien :( teraz buczy jak syrena :)słodko :) siedzę w chacie z młodą bo mi coś kaszle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nigdy nie używałam ani na sobie ani na dzieciach "cudów "dla kobiet w ciąży ani "cudów" dla niemowlaków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Ryjku za odpowiedź. Ja też miałem kanarki za młodu. Ptaki niestety jakie by nie były to zawsze lubią grzebać w tym co jest na dole klatki. Skutkiem czego rozrzucają to co tam mają po całej okolicy. Są klatki częściowo oszklone ale to też działa do pewnego stopnia. A tak w ogóle to ja lubię jak zwierzaki hasają sobie na wolności :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niby lepiej żeby na wolności były,ale w sklepie nikt do tych ptaszków nie gada ,stoją jak te posągi i patrzą :) a u mnie to sobie pogaworzy taki ptaszek :) jak mieszkałam z tatą to miałam papugę nimfę i chodziła sama po mieszkaniu ,do klatki wchodziła na wieczór dopiero i też sama :) a sprzątania się nie boję ,to nie krowa co robi placki na pół pola :Dsię posprząta jak coś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam co roku gniazdo jaskółek nad kuchennym oknem ,to dopiero osrusy jedne :Dale fajne są i ich nie ruszam :) a sąsiad ma gołębie w szopce na podwórzu i jak je wypuści to spacerują po gzymsie pod oknami ,ale nie srają tam o dziwo jak na gołębie przystało :) za to walą na dachu :) jak ci smakowała sowa w panierce ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smakowała, smakowała :) Wracając do ptaszków to od balkonu odchodzą nam takie dwa dźwigary. Raz siedziała tam młoda jaskółka a starsze ją karmiły. Chyba uczyła się latać bo znikała na chwilkę po czym wracała i strasznie sapała. No i kopciuszki nas regularnie odwiedzają. Sroczki też czasem zajrzą :) Także wesoło jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jakoś zimkawo mi jest :( no normalnie girki ,paluchy wsio zimne :( możę rozpalimy jakieś ognicho aby się ogrzać ?hę :( znajdzie się ktoś chętny na pieczone ziemniaki ,kiełbaski z patyka i ciepłą herbatę ? a na koniec zrobimy zawody chodzenia po żarze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bry :classic_cool: Ryjek kanarki sa super, slicznie spiewaja, ja mialam jak bylam mala :) ogolnie to przez moje zycie przewinela sie cala masa zwierzatek domowych :D a ja wlasnie pare dni temu adoptowalam malenkiego chomiczka :) no to mam teraz psa i chomiczka, a raczej chomiczke :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzieś ty była jak cię nie było ?:)ja sie o ciebie wery martwić :( miałam kiedyś chomika malutkiego i wyrósł szczur bez ogona :O achtung achtung mamy problem ,nie ma drwa do ognicha :( czy jest na sali jakiś drwal ?:) opędzlujemy jakąś lipę albo dąb w parku obok mojej chacjendy :):Dmandat za wycinkę bez zezwolenia wyślemy Phillowi on itak zawsze gada ,że biedny i ma kupę rachunków to co dla niego jeden więcej mandat do zapłacenia:classic_cool: prawie nie zauważy różnicy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli jak zawsze wylegujesz się na kanapie w pidżamie ,w skundlonych kapciach , browara popijając i głośno bekając:D a tak z innej beczki to po co chodzisz na siłownię ?:)coś chcesz wyrzeźbić (np Mikołaja Kopernika w drzewie :classic_cool:) czy ktoś ci zalecił ćwiczenia dla zdrowia ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Phill to jaki śliniaczek kupujemy ,niebieski czy różowy :classic_cool: Misska a dlaczemu ja nie dostałam darmowego karnetu na siłownię ?:( przecie my prawie jak rodzina :classic_cool: robią u mnie remont podwórka :) w końcu!!!!jupiii!!!:) i wiecie co heee yyy eeee wykopali ?bunkr jakiś :) albo to jakieś przejście podziemne do innej kamienicy :) wiecie takie jak kiedyś były za czasów wojny w piwnicach i tajne przejścia :) teraz to zasypują bo jeszcze się zapadnie jak zaczną kłaść kotkę :O mogli by zostawić ,rozkopać do końca i ja bym sobie tam zrobiła kasę i zbierała wejściówki a oni by mi dali nowe mieszkanie albo najlepiej domek mogliby mi wybudować :classic_cool: hahah ja to mam pomysła :)już ja bym wykopała wszystkie tajne przejścia w piwnicy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w ten pochmurny dzien:O 😠 Philll njszczersze grtulacje!! Szybko zorientowala sie Twoja kobieta,ze jest w ciazy:)Oby bylo zdrowe:) Ech..ciesze sie Phill:) Ryjku - masz lep nie od parady, juz bys kase zbijala na tym bunkrze badz starych piwnicach hehe ale to dobrze!:)Tak trzymaj z tym,ze szkoda,ze za marzenia nie placa:P Wiem,wiem,ze chodzilo Ci o "papugi" tzn.dzieci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak nie płacą ,jak nie płacą :classic_cool: a książki science -fiction to niby kto pisze ?:classic_cool: a harlekiny to co :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he no będziecie, będziecie:) Aniołku tak właściwi jeszcze przed terminem "tych dni" były symptomy, jak był termin to postanowiliśmy zrobić test i wyszedł pozytywny, to dla pewności jeszcze krew i tam wyszło że 4 tygodnie. Teraz idziemy do lekarza i dietetyka. No i to właściwi tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×