Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

ach kurde u mnie jest tylko dwoje dziadków ,ale i tak można podzielić :D za to ty Phill masz zagwozdkę roku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Że ja na to przed ślubem nie wpadłem. No taki problem sobie na głowę wziąłem :|I jeszcze ten rozwód :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to niektórzy mówią " po ślubie takie cuda wychodzą ,że żadne oczy tego nie widziały " wychodzi na to ze coś w tym jest :D to się Phill ugotowałeś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jestem. Na miętko. O kafeterio czemu nie uratowałaś mnie bidnego. Chyba muszę wontek założyć o mej niedoli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miska nic nie mówiłaś że się hajtasz :classic_cool: :P Ja jestem twarda bo jestem koścista i mam twardy brzuch bo się czekolady najadłam :( ale Phill sam się przyznał że jest mientki :( możę mu chodziło o brzuch ?:( on chyba nie jadł czekolady :( dlaczemu nie ma u mnie prądu ?:( zimno mi jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To już wiemy jaki los spotkał biedną Czekoladę. Cześć jej pamięci i niech spoczywa brzuszku Ryjka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ Miseczka cóż to za koszt kupić jedyne pamiątkę i wsadzić do niej jeden grosz na szczęście :classic_cool: Phill rozgryzłeś mnie :(specjalnie zagadywałam o Czekoladzie ,żeby nikt mnie nie podejrzewał :( chciałam sobie alibi wyrobić i wszystko poszło się ....:( Czy ja pójdę teraz do więzienia ?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o nie ,znaczki są za drogie :classic_cool: chciałam ci dać pamiątkę ślubną, na krzywego wbić się na wesele i of kors najeść do syta jak to polskie goście potrafią :classic_cool: rano jak szam z psem ,zatrzymał się jakiś przejezdny i zapytał o jakąś ulicę o której istnieniu całkiem zapomniałam ,no i mu powiedziałam ,ze nie kojarzę a on mi ,że tam jest taki tam zakład :) ja nie wiele myśląc pokazałam mu kierunek do tego zakładu :) tylko jest problem bo nie o tym zakładzie myślałam co on i jest po drugiej stronie miasta :) myślicie ,że się wkurwi jak dojedzie we wskazane przeze mnie miejsce a tam pola ,łąki ,gaje :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łaaaaa nie napisałam wam czegoś :P najlepszemu kumplowi mojego micha urodziła się córa trzy dni temu i zgadnijcie jak się nazywa ta laleczka ?:classic_cool: no ??? się nazywa Magdalenka :classic_cool: magdalenki są the best :classic_cool:(((\/peace )))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może się też nazywać jak listonosz bo kto go tam wie :classic_cool: Agnieszki som gupie i majom wszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! mamaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a Magducha sie przezywaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😭 naskarzylam na Ciebie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuuu :O może się oddalę w bliżej nie określonym kierunku bo mnie się jeszcze mokrą szmatą dostanie po pysku :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry dzien:) Choinka ubrana?:)Karp plywa w wannie?:P Milego dnia zycze...w koncu dzis mamy 1wszy dzien kalendarzowej zimy a u mnie jest +5 stopni i pada...deszcz:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryjek a widzisz widzisz trzeba bylo sie nie zaczynac 🖐️ Angel hello :) ja sie trzymam z dala od choinki jak juz pewnie wiecie :D ale kapria lubie nie powiem :classic_cool: sniegu mam pelno, az mi sie juz znudzil moge Ci troche odstapic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam choinkę od soboty ubraną ,mąż ją sam złożył ,ustawił i ubrał :classic_cool: pierwszy raz w naszym pożyciu małżeńskim to zrobił :O przy okazji spalił mi kawałek nowej tapety w pokoju bo mu lampki wybuchły :)tak się przejął tym faktem ,że zaczął spaleniznę wycierać mokrą szmatą i zdarł do żywego resztę tapety :)i jak tu go nie kochać :) Karpia nie mam i mieć nie będę :) bo go nie lubię i nie mam wanny a do kibla go wrzucić chyba nie można ?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam od soboty Hitrow w domu :) 10 000 lampeczek, 4 choinki, jakiś milion gwiazdek i nowość sezonu. Wieniec na drzwiach :) Tak to puścić Małżkę do strojenia domu :) Zostało mi odebrać wykrochmalony i wymaglowany obrus i troszkę przerobić żywności na święta. Jutro będzie produkcja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do toalety karpia nie dam ,bo będzie pachniał kostka toaletową a tu już psuje cały smak ryby :D Phill jak ja mogłabym zapomnieć o twojej małżonce i ekstra oświetlonym mieszkanku na święta :) Jak w tv będą buczeć ,że w Zielonej prądu brakło w niektórych domostwach to będzie wiadomo czyja to sprawka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ni Miss sprzętem jak sprzętem. Ale elektrownie i pieniążki na prąd to musisz sama zabezpieczyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×