Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

Ja juz 9 miesiecy jestem w zwiazku na odleglosc... Widujemy sie jesynie w weekendy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo widzisz ,nie ma co się dowiadywać :( jestem tak ciekawa jak ten kamień leżący na polu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
możliwe niestety :( ni ma szału jak to się mówi :( wszystko się wydało :(na początku chciałam was zauroczyć -nie wypaliło :( potem chciałam was zamęczyć na śmierć -nie wypaliło :(to co jest po środku to się nie liczy ,więc wychodzi na to że jestem po środku jak ten szary kamień na polu i się nie liczę :(amen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Litte_Miss_Trouble
ja wierze tylko w rzeczy nadprzyrodzone :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej a na psy klikaliście ?Bo ja klikam na te z Kalisza bo mało ich nakarmionych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja klikam caly czas, no wiadoma sprawa :classic_cool: ale teraz juz klikam po kolei na 1 z listy, bo jeszcze tylko tydzien, wiec niech ma pake jak najwiecej psiakow :) co jadlas? bo ja glodna 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aż głupio pisać ,ale zjadłam szklankę kaszki dla dzieci ,bułkę z serem,pomidorem i ogórkiem zielonym ,zostało mi troszkę czipsów tych karbowanych z biedronki ,jakiś grilowane czy coś to zjadłam też i przegryzłam wszystko gruszką i mandarynkami :O kupiłam wczoraj trzy kilo mandarynek w biedronie bo słodkie i tanie były i gruszki mieli w promocji to też kupiłam dwa kilo a dzisiaj zostały mi trzy mandarynki i dwie gruszki :O jak bydło ,dosłownie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo ten nooo w brzuszku moim się zmieściło :)zawsze tyle jem :) Muszę iść po małą i do banku :) wczoraj kupiłam dla brachola halówki pumy i nike i muszę zapłacić :) co się nasiedziałam z nim to moje ,tak cholera wymyślał ,gorzej niżeli baba :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwszy raz w życiu się cieszę ,że nie masz zamiaru się podzielić ze mną czymś słodkim :D zbiera mi się jak słyszę czekoladki :Oto po tych mikołajkach :O ale kaszki dla dzieci nie odmówię :classic_cool:baaa jeszcze dosłodzę ze dwie łyżeczki cukru :classic_cool: oby mi się kiedyś robaki nie zalęgły od tego cukru :O ps.czipsów nie mam ,przecież napisałam że zjadłam resztę :) reszta to było pół paczki :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matko Bosko jaka syrena w moim domu zawyła :O młoda zgubila w drodze ze szkoły swojego ulubionego konika :O masakra co za ryk :O poszłabym przeszukać teren ,ale śnieg pada okropnie a trasa mierzy dobre 4 kilometry :O nie idę ,wytrzymam ten atak płaczu :O a może ktoś z was przygarnie na pół godzinki ryczące dziewczę ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×