Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

hehehe pamietam skandale :D a o tym plemieniu to kiedys ogladalam chyba w tv, nie wiem czy wojciechowska tam nie byla przypadkiem :) wiesz takie zle sny czesto sa odzwierciedleniem naszych lekow po prostu :) jak bylam zupelnie mala to snila mi sie baba jaga, wiem ze to smieszne, ale ja sie strasznie balam tej glupiej bajki i ciagle mi sie snilo, ze mnie taka baba jaga goni. pozniej np. bylam swiadkiem wypadku samochodowego i zaczely mi sie snic wypadki, zakrwawione ciala. balam sie tez trupow, jakis taki lek mialam i tez mi sie snily non stop. najlepszy byl sen za czasow liceum, ze z cala moja klasa chodzilismy na pole, zbieralismy trupy i w reklamowkach nosilismy je na cmentarz, i nagle trup w mojej reklamowce sie poruszyl i wtedy sie obudzilam :o albo snilo mi sie ze moja mam trzymala jakiegos trupa na korytarzu w szafie :o ten glupi sen spowodowal, ze ze 2 tygodnie chodzilam przerazona po domu bojac sie zajrzec do tej szafy :o wiem wiem ja chyba nie jestem normalna :D u mnie kurde pada deszcz, na ulicach zrobila sie szklanka jutro do pracy to chyba na lyzwach pojade :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryjeczku a Miska jest tam gdzie mowilam, trzeba na dole strony kliknac pokaz wszystkie psy i tam sie ukrywa Miseczka jak i moja Kropka :) maja po tyle samo procent, ,mam nadzieje, ze zdazymy do konca akcji i dostana swoje paczuchy. Miska tez jest slodka z ta miska w pyszczku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to z tymi snami też tak miałam :D jdengo razu śniło mi się ,ze jakiś stary dziad mnie gonił wokoło kościoła i biegłam z tornistrem tak szybko ,że aż nosem dotykałam ziemi ,dosłownie jak człowiek rakieta :D już tam nie wspomnę o snach z serii ,ze się topiłam albo spadałam z wysokości ,przez co mam do dziś lęk wysokości :O Kiedyś miałam tez sen o moim wujku ,który zabił się na motorze przed domem ,dlatego moja babcia nie mogła przyjechać na moją komunię bo to był jej syn i w przeddzień wyjazdu ,gdy się wieczorem szykowała do mnie on się zabił :(no śniło mi się ,ze babcia go wzięła z ulicy zebrała i zaciągnęła do domu do łazienki ,miał pękniętą głowę na pół i sniło mi się ,że ona mu ta głowę obandażowała aby ta oderwana połówka się trzymała ,i przemywała mu twarz nad wanną ,trzymając go jak małe dziecko i płakała a ja patrzyłam na niego i tak mi było potwornie przykro aż w pewnym momencie otworzył tak szybko oczy i pozamiatane ,miałam traumę przez jakiś czas :O Kiedyś się też tak zdarzyło ,ze babcia musiała iść do prosektorium wydać noworodka rodzinie i poszłam z nią .Kurde pamietam jak się bała ,ze którys nieboszczyk ożyje a było ich w tedy kilkoro :O jeden gość leżał nawet na ziemi na noszach ,ktoś go postrzelił (taki nieszczęśliwy wypadek to był rodzinny) miał dziurę w głowię z drugiej strony taką ,że pół buzi urwało :O a en dzieciaczek też jak zabalsamowany leżał w kartoniku po butach ,to jeszcze za czasów starego szpitala było takie niechlujstwo trochę ,takie czasy cóż poradzić . Idę poszukać mojej Miski bo trzyma ta miskę w pysku i widac ,że pusta :( Nie martw się zdążymy nakarmić jeszcze niejednego pieska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie gadasz sama ze sobą ,tylko ja od pół godziny post wysyłam :D antywirus mnie przyblokował i nie mogłam ruszyć z postem:O Phill to pewnie jakieś wiewiórki na śniegu fotografuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ufff to bylo chyba tylko chwilowe, juz dziala i juz moge karmic moja Kropeczke :) ale sie wystraszylam 😭 Phill no nie rozgaduj sie az tak bardzo :D Ryjek a dzisiaj co Ci sie snilo? :D bo mi straszne glupoty to po tych rozmowach naszych wczorajszych chyba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem co mi się dzisiaj śniło ,chyba nic złego bo spałam jak zabita :) mój michu nie raz robi sobie ze mnie jaja jak tak zasnę głęboko :) Phill!!!powoli !powoli ,nie tak szybko !nie nadążam czytać twoich postów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poklikałam na różne pieski ,ale powiem ci że coś w balona tam lecą ,bo znów Miski nie było ani w nakarmionych ani w głodnych .Chyba wymieniają te psy aby tylko klikać ,więc zaczynam klikać najbardziej dokarmione a potem po kolei .Troszkę się podirytowałam tym faktem ,bo wyczuwam szachrajstwo :O Zamokły mi kozaki 😭 mam mokre rajtuzy i skarpetki i zimne paluchy 😭 zimno mi w nogi ,kurde 😭 Chyba zawine sobie nogi w reklamówki jednorazowe tak jak to robi mój dziadek bo nie wytrzymam kolejnego moczenia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryjek bo pieski ktore sa gdzies pomiedzy nie sa pokazane ani w najbardziej dokarmianych ani w najmniej dokarmianych. mowilam, ze musisz kliknac na dole strone i wtedy pokazuja sie wszystkie pieski biorace udzial w akcji. przeciez na raz wszystkich psiakow nie da sie pokazac, bo w akcji bierze udzial 100 psiakow z tego co czytalam :) a na stronie sa zdjecia z zeszlorocznej akcji dla innych schronisk, wiec mysle, ze nie jest to zadne szachranstwo :) mojej Kropczeki tez ciagle szukam, ale zostalo jej 12 % :) kurcze ale mnie plerki bola od tych wczorajszych zjezdzalni, cala w sincach jestem 😭 a co do butow, to te z kozuszkiem co pokazywalas, co Ci pisalam, ze tez takie mam, to moze i mega cieple jakies tam nie sa, ale nie przemakaja, a caly czas je ostatnio nosze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryjeczku tu jest Twoja Miseczka :) http://lodz.szerlok.pl/oferta/miska-ze-schroniska-w-kaliszu-akcja-nakarm-psa-z-szerlokiem-ID4aMg.html a tu moja Kropka :) http://lodz.szerlok.pl/oferta/kropka-ze-schroniska-w-kaliszu-akcja-nakarm-psa-z-szerlokiem-ID4aMz.html maja po tyle samo procent, wiec pewnie dlatego sie tam gdzies chowaja, ja sobie dodalam do zakladek, zeby jej nie szukac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misska się podkochuje to i tęskni ,wielkie mi co :classic_cool::D Miseczka bardzo mi się podobają te buty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może niech każdy mówi za siebie ,dobra :D Miseczka wybacz ,wymsknęło mi się pod wpływem emocji :classic_cool: Nie czerwień się już ,chyba że specjalnie się czerwienisz aby Phill pomyślał że jesteś zmarznięta i zaczął cię ogrzewać :classic_cool:ten tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo mi się to specjalnie wysmyka :classic_cool: upsss znów mi się wysmykło :classic_cool: Miska I kropka rządzą :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×