Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

nie ...miałam racuchy na obiad :O to pewnie Phill coś jadł bo tak cicho siedzi :O ta cisza jest podejrzana moim skromnym zdaniem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro poklikam na Kropkę i będzie najedzona :) Phil jest podejrzanym numer 1 :D nawet się bronić nie ma zamiaru :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to gdzie ty mieszkasz ,że u ciebie bąki latają o tej porze roku ?:D Trup pachnie yyyy jak maść na odleżyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to Miseczka ucieszy bo Kropka dostanie pakę żarcia :)a ja nawet kliknąć nie zdążyłam :D Czas na inne futrzaki :) Ależ sypie ,ulala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bry 🖐️ taaaak Kropka nakarmiona :D teraz klikamy na nastepne klik klik :) ano baki lataja jak je mi tu puszczasz :o gdzies je tam przechowujesz przez zime widocznie i raz po raz wypuszczasz w moja strone :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello:):):) Kupe mczasu mnoie tutaj nie bylo.Innym razem poczytam co u Was slychac:) Widze karmicie kogos,tak? Dzieki za link z naszym forum bo wyobrazcie sobie,ze nie moge wejsc na www.kafeteria.pl ale jak mi podalas kochana link to moge wejsc....pokrecone to jest i do tego na inny link tez nie moge wejsc a musze bo mam tam konto swoje.....co sie porobilo?:/ Byl u Was Mikolaj?Ja ze swoim R.dostalismy zajebistego mikolaja...wypoiwiedzenie od faceta od ktorego wynajmujemy mieszkanie i do tej srody musmy oposcic lokal.Dzis tam jade (jetem u starszych) aby posprzatac i naaaarty:) "Nie ma teo zlego" bo i tak bedziemy razem mieszkac ale gdzie indziej:) (u mnie:/) Jak przygotowania do swiat ida? Ja nie mam glowy aby o tym tearz myslec PS.Mozecie nakarmic moje kotki jak juz kogos karmicie;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możemy twoimi kotkami nakarmić nasze pieski :classic_cool: No no , pan od wynajmu się nie popisał :( a tak dobrze o nim mówiłaś . Dobrze ,że macie gdzie wrócić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe okropna jestes;)Koty maja poazurki i potrafia sie bronic:P Dam rade:) Milego dnia zycze!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak będzie następna akcja dokarmiania tym razem kotów to zrobimy małe szachrajstwo i damy zdjęcia twoich kotów i będziemy klikać ;) W ogóle dlaczego facet was wywalił tak z dnia na dzień ?Chyba umowę mieliście spisaną ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem na chwilke:)Wlasnie staram sie doprowadzic swoje rzeczy do porzadku a tak nie l;ubie przenosic rzeczy a jest tego troche.......nie wywalil Nas z dnia na dzien.Na Mikolaja powiedzil Nam,ze do serody tej mamy sie wyniesc.....umowe mamy spisana i wszystko jest ok....jesli mozna ta sytuacje okreslic OK......ide juz serio....buzki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bry 🖐️ a ja mam urlop :classic_cool: i mam niby pisac magisterke.... na razie powyciagalam sobie kilka ksiazek :classic_cool: od czegos w koncu trzeba zaczac :D nie chce mi sie pisac 😭 Angel uuuu to nie milo :( mieliscie swoj wlasny kacik juz, a tu kurde facet Wam prawie ze z dnia na dzien wypowiada :o niezbyt to fajne :o Angel na razie karmimy z Ryjkiem swoje pieski, na Twoje kotki tez przyjdzie pora :D a w ogole to zbieram na samochodow :classic_cool: kto sie dorzuci???? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jako ,że zbliżają się święta to ci nie dam ani penia ,ale michu chce za niedługo wymieniać lampy tylne w aucie to ci mogę te stare sprezentować :classic_cool: Pomału ,ziarnko do ziarnka ,lampa do lampy i złożysz swój nowy samochód :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadmienię ,że to nie byle jakie lampy :classic_cool:tylko akie ksenony (czyli tjuning już masz :classic_cool:) ba jeszcze lepiej są od bmw także ,już wyższa półka :classic_cool: przecież ja zawsze ci powtarzam ,że mam dobre serducho:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze mnie się przypomniało ,mój dziadek ma fiata 126p ,trzyma go na części do swojej nowej wyścigówki (również fiata 126p ) i sa tam jeszcze fotele ,jak chcesz to z nim pogadam :classic_cool: wiem wiem to nie są kubełkowe ,wtedy byłby full wypas ,ale można je przerobić ,wstawimy kubełek pod dupcię i od razu będzie dwa w jednym ! fotel kubełkowy i przenośna toaleta :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleście nasmarowały:) Ryjku czemu wszystko przerabiasz na toalety?? Jakiś fetysz czy co ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dbam o ekologię i zdrowie narodu :classic_cool:w końcu pochodzę z miejscowości gdzie zieleń,czystość i zdrowie jest na pierwszym miejscu :) ps.moim fetyszem jest zamęczanie was :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×