Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

Phill sie zabezpiecze ok :classic_cool: w koncu czego sie nie robi dla pieknie oswietlonego mieszkania :D ale choinke tez ubierze tak? ;> bo juz sie wczoraj nasluchalam w domu na temat choinki :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie się pytam :D Phill to pewnie uszka sztuk 4 zrobi ,dwie szklanki barszczu i dwa świderki makaronu z makiem jako makiełki :classic_cool: Musze dopić kawę i idę na miasto po jaja i ziemniaki :) Byłam jeszcze z rana u lekarza z małą ,bo ucho ją w nocy okropnie bolało a dzisiaj prawie nie słyszy :( ma zapalenie ucha :( ja dzisiaj robię tylko placki i mam wolne do jutra wigilii :) Właśnie moje kochane chłopaki się pobili :)nie ma to jak świąteczna atmosfera ,miłość w rodzinie i uśmiechnięte dzieci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Ja zaraz mykam do kuchni:)Mielic mak,karpia zrobic itp.:P U mnie choinka od wczoraj stoi,zawsze tuz przed Wigilia ubieramy. Ryjku - mam nadz.ze Twojej corce szybko ucho dojdzie do swojego stanu Ja sama jestem chora:/Nie tlyko ja,prawie pol mojej rodziny:OJuz sie cieszylam,ze w tym roku nie bede chora a tu zonk,jak co roku na swieta musze "pociagac" nosem i miec temp. 😠 😠 Zycze Wam Wesolych Świat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PS.10 tys.lampek ....cyrk!Gdzie Twoja kobieta je rozwiesila?Czyzby caly domk byl ubrany w te swiatelka?Wspolczuje Waszemu rachunkowi Panie Phill:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel przeca Phill pisał w tamtym roku ,że wszystkie zakamarki mieszkania są obwieszone lampkami :Dale 4 choinki???:D Mi się wydaje ,że małżka Philla kiedyś intensywnie musiała oglądać jeden z odcinków w Krzywym Zwierciadle o Bożym Narodzeniu :classic_cool: Tam to nawet komin był ustrojony w lampki już tam o antenie nie wspomnę :D Jedno można powiedzieć ,co roku o tej samej porze Phill i jego małżonka czują magię świąt ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tragedia się nastała :( czuję tu wpływ Philla :( Gaz mi się skończył a w środku piekarnika stoi surowy placek :( On jak zwykle coś nabroi a potem się nie odzywa ,że niby zapracowany taaa:( Teraz będę zbijała bąki do przyjazdu micha :( z tego wszystkiego chyba wezmę słoik z nutellą i łyżeczkę albo nie łyżkę wezmę i będę jadła i jadła i jadła :( Bym wam pomogła w przygotowaniach ,ale co się będę przemęczać :( jeszcze się spocę albo cuś :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryjeczku mam cos dla Ciebie :classic_cool: popatrz no tu..... http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs433.snc4/47600_480506348527_235398458527_6051253_5298933_n.jpg iiii... zgadnij kto to? :classic_cool: to Miska ze schroniska juz z pelna miska! :D psiaki nakarmione w obydwu schroniskach, wlasnie obejrzalam fotorelacje :) nasze klikanie nie poszlo na marne kochana 😘 a i zycze Wam wszystkich kochani Wesolych Swiat 😘 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak czy owak mieszkanko Małżowinków widać z kosmosu ;) Żeby wam popsuć nastrój do końca to ja od wczoraj od 19 mam wszystko gotowe praktyczni z sylwkiem włącznie :). W dodatku w kuchni tak szła robota że w między czasie przeczytałem 42 strony "Historii literatury bizantyńskiej" :) Nie wiem ja Wy ale ja chyba już zacznę wigilię :) Szczęścia Wam życzę :) Albo lepiej żebyście potrafiły jeszcze lepiej odczuwać szczęście które Was otacza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niech się spełnią świąteczne życzenia, te łatwe i trudne do spełnienia. Niech się spełnią te duże i małe, te mówione głośno lub wcale. Niech się spełnią te wszystkie krok po kroku, tego życzę wam w Nowym Roku.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Holłłł...hooooł Merry Christmas:P I jak tam po Wigilii?Brzuchy pelne?:P Ryjku - hehe u mnie tez czesto zabraknie gazu na same swieta!Jak na zlosc!Placek udal sie czy wyladowal w koszu? Fakt,chyba Philll za duzo naogladal sie filmow amerykanskich o swietach a raczej Jego kobieta......mnie sie podoba jak troszke jest udekorowany dom z zewnatrz,troche w srodku...co za duzo to nie zdrowo ale coz....dla kazdego co innego:D Wiecie co....widzialam nawet swieczke,ktora gra i kreci sie hehe...ogolnie to sa "cuda wianki"! Byl u Was Mikolaj??? Hehehe moj ojczu;lek dostal krawat na ktorym jest SW.Mikolaj i do tego wszystkiego krawat...gra rozne melodyjki:P W sumie ja sama mam Mikolaja,ktory gra melodyjki i tanczy ale to byl prezent od "tesciowej":):):) Dzis ide do niej...az strach sie bac;) W sumie nadal mocno jestem przeziebiona ale coz..nie wypada nie wpasc:P Duzo bylo u Was gosci? Aha i zwierzeta przemowily ludzkim glosem? Kto, kto z Was wie, co Święty Mikołaj czuje kiedy kiedy saniami przez Laponię do Polski pruje? On się czuje lekki jak latawczyk, choć nie nazywa się Karol Krawczyk. Każdy kto ogląda Miodowe Lata, niech nie rwie kajdanów i nie łamie bata. Mikołajowe sanie są jak warszawski tramwaj co pędzi po prostej i po rondzie, a na nich siedzi grubas o tęgim i postawnym wyglądzie. Mikołaj dźwiga prezentów całe worki, a Warszawie trafia na kilometrowe korki. Kiedy znajdzie się na Ursynowie, każdy ursynowianin się o tym dowie, że dostał trochę fajnych prezentów od dziadka mroza co go przywiozła lapońska koza. Wesołych Świąt Bożego Narodzenia i szczęśliwego Nowego Roku 2011.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fakt..pada snieg,pada i mroz skrzypi pod stopami!:D Witam po swietach.Jak Wam one minely?Ja schudlam prawie 2 kilo!:DPowaznie! Moja sis mnie zarazila i przez to zjadlam tlyko w Wigilie pare dan i do dzis prawie nic:/Nie mam smaka:P Ale...do Sylwka musze sie wykurowac bo nie chce ich spedzic w lozku jak rok temu:P Idziemy na kulig?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja muszę przyznać ,że chyba przytyłam sobie ładnie :) gdzieś z kilka centymetrów mi przybyło tylko ,że przybyło w brzuchu a nie np.w nogach albo na buzi :( czyli dupa a nie przytycie tak wiec od nowego roku będę pompować bo wyglądam jak dziecko trzeciego świata z wydętym brzuszkiem :)słodko Miseczka też mi rebus wymyśliłaś :D co ci mogło zmarznąć ,no co ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małe co nieco jej zmarzło :) Ja dawno nie byłem na kuligu. Chętnie bym się wybrał :) A mnie nic nie przybyło i nie ubyło:) No może troszkę czasu bo jest powszechna panika związana ze zmianą VAT i głowę mi tu zawracają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jak wszyscy wiecie co mi zmarzlo to nie napisze tego glosno :D mi tez przybylo pare ladnych kg przez te swieta tak sie objadlam ze szok :o i nadal sie objadam, pewnie mi sie zoladek powiekszyl :D :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ja też, jem i jem do dziś :Dale na święta jadałam tylko rybę ,krokiety i uszka ,noooo i tam placki też wciągnęłam w nie małych ilościach :) Misska to my jesteśmy w takim razie grubaski dwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja się przyznam ,że zjadałam dwa opakowania ptasiego mleczka podczas jeden sesji filmowej :O troszkę mi słodko było ,ale nie przeszkodziło mi to w zrobieniu sobie jeszcze gorącej czekolady do picia :classic_cool: Oj Miseczka ,jak tak dalej pójdzie to Phill będzie nas toczył z górki jako wielkie śnieżne kule :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Internetu nie miałam cały dzień :( a tu takie ciekawostki ze świata :) Tak wracając pamięcią z tego co pisałeś Phill ,to chyba ta w czekoladowym sweterku to twoja małżowinka:) coś tam kiedyś pisałeś ,że ma brązowe oczy czy coś i tak na chybił trafił stawiam na kobietę w czekoladowym sweterku :) No i obejmujesz ją :)tak więc chyba ona to jest tą małżowinką twoją :) Jak nie ona to trudno :) raz się żyje :D ;) Co robicie na sylwka ,gdzie idziecie ? Bo ja będę pilnowała choinki w domu :) :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadałam czy nie zgadałam ,bo mnie cukier zaczyna pomału spadać z nerwów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To akuratnio nasza prawniczka :) Małżowinka to dziewczę w okularkach :) Ale byłaś blisko więc masz czekoladkę w nagrodę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×