Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

temu kawa z rana ?:classic_cool: :D tak się zastanawiam http://kotlet.tv/makowe-warkoczyki-drozdzowe zrobić czy nie zrobić ??? Wygląda zachęcająco a po południu coś by się przegryzło :) Może dam mniej maku ,bo w środku są aż czarne od niego a tak to nie lubię :) Najładniej wyglądają ząbki po takiej makowej uczcie :D makowy uśmiech :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej żaby ,jest sprawa wiecie ... potrzebuje chociaż jednej chętnej osoby co mi coś sprawdzi :) Trzeba wejść tu http://www.gwo.pl/?m=224 ,wybrać obojętnie który test do zrobienia (mogą być błędy ,jest to mało istotne :D) i ten ...jak już któreś z was zrobi jedne test (wybrany jakiś ) to kliknąć trzeba na dole"sprawdź" i jak sie wyświetli nowa strona z wynikami i z tym testem , to niech mi kurde powie czy wyświetla mu się gdzies tam opcja WDRUKUJ albo "pobierz w pdf " bo wczoraj siedziałam i nie mogę tego cholerstwa ściągnąć a młody potrzebuje zrobić do szkoły trzy takie testy na ocenę :( już kiedyś robił trzy i była opcja drukuj a teraz nie ma nic ,albo ja ślepa jestem :( klikałam prawym klawiszem touchpada wybrać opcję drukuj ,ale kurde nie mam tej opcji i nie wiem dlaczemu ?:( zobaczy mi to ktoś ,bałdzo ładnie proszę ?:(bałdzo ,bałdzo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już życzenia składałam ,więc nie będę kolejny raz ,bo jeszcze Philla rozpuścimy :);) Co ty ? A to dlaczego on tak daleko pojechał ?:( Mój przyjedzie 21-go :( potem będzie jeszcze gorzej ,całe wakacje mamy z głowy :(calusie dosłownie :( Przecież ja umrę zz tęsknoty :( 😭 Zaczynam od dzisiaj ćwiczyć aby zabić nudę ,mam tylko nadzieje ,że nie schudnę od tego :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezzzusie ,kupiłam na all spodnie i były za szerokie w nogawkach (nie wiem jak ja te wymiary pobrałam ):O zwęziłam je i boję się przymierzyć :O pomódlcie się bo będę płakała cały miesiąc a nawet i dwa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie go tam wywiało ??:O Aguś ,Aguś nastała się tragedia wiesz :( zepsułam sobie te spodnie i nie można już tego naprawić :(boziu tyle pieniążków w błoto ,nawet krótkich z nich nie idzie zrobić bo spartoliłam bok przy pupie :( ja się chyba pochlastam :( tak się starałam ,tak mierzyłam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo... za piniondzami pojechal w swiat :( Ryjek no jak moglas tak portki spartolic ja sie pytam?! dlaczego to zrobilas, hmm? tylko mi sie tu teraz nie tnij, juz za pozno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"nooo... za piniondzami pojechal w swiat " :(:(:( wszystko przez te cholerne pieniądze :( Kurcze ,no nigdy bym nie pomyślała z tymi portkami ,ze coś pójdzie nie tak :(moje nowe wranglerki mogą teraz służyć za szmatę do podłogi 😭jezusie ,no nie przeżyję ,cholera jasna ,jak mnie to wkurzyło ,ze szok w trampkach !!!:(jak nigdy sie pobeczałam z powodu spodni :( aż głupio aby taka stara dupa płakała przez portki :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale kurde co Cie pokusilo, zeby je zwezac? trzeba bylo sprzedac i kupic sobie nowe, swojego rozmiaru. ja juz nie kupuje jeansow przez net, bo tez zawsze bylo cos nie tak, a to za dlugie, a to za ciasne, a to za luzne w pasie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałam już ,teraz to mam kurde ... wszystko było fajnie pięknie ,tylko nogawki mi sie nie bardzo podobały ,takie lekko za szerokie i chyba troszkę mało dopasowane były ,to je zwęziłam :O:( muszę pomyśleć na spokojnie co z nimi zrobić a może w nocy przyjdzie wróżka zębuszka i je zaczaruje i będą dobre ?:( chyba pójdę do biedronki i kupię sobie dużą paczkę czipsów albo te nacziosy są fajne ,takie ostre i będę żarła jak świnia i zabija smutki i tęsknotę a wszystko to zagryzę rzecz jasna kaszką z biedronki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a widziałaś,jest nowa o jabłkowym smaku ,ale nie mam jakoś odwagi wypróbować :D dobra to idę po te kaszki bo mi w brzuchu burczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam kaszki bananowe ,ale nie było nacziosów to kupiłam nam paczkę draży mlecznych :D będzie słodko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
turlu ...o...turlu ...o...ooo draże :classic_cool: a powiem ci że młoda dzisiaj przytargała z drogerii (swoja droga nie wiem co moja 8 latka robiła w drogerii:O) karteczkę popsikaną playboyem męskim seria Miami i powiem ci ,że fajnie pachnie to to coś i tanie jak barszcz :) chyba kupię michowi a niech mnie on pachnie w łóżku a co :classic_cool: i bedę mu szeptała na uszko "ty mój plejboju ,ty (młaaa) :classic_cool: "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
się chyba zaraz stopię dosłownie ,ale wyparuje ze mnie resztka wody i zostanie sama skora i kości ,umieram od tego gorąca i duchoty kto mnie zabierze na basen i pożyczy przy okazji kąpielówki ,chyba że na waleta polecimy :classic_cool: jak dzieci kwiaty 🌼🌼🌼 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nieee,będziem się toples kąpać bo Phill miał mi pożyczyć" Markowe" slipki :classic_cool: tylko skarpety bym ze załatwić musiała co by mnie w kroku te slipki nie wisiały :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he Ryjku teraz faceci jak kobiety i kobity jak faceci są trendy :) Wśród gejów zrobisz karierę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×