Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

Informuję was wszem i wobec obecnych ,że idę lulu:D Dzisiaj przed czasem ,ale jeszcze tv jest :D trzeba pooglądać pierdoły:D coś zakosić z lodówki :Di do wyrak ,amu amu i potem lulu:D Miłej nocki bąbelki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dylemat.........
w zwiazku na odleglosc jest facet z ktorym spotykam sie na seks... i nie jest w tym zwiazku ze mna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek :) Mam zadanie dla Was. Wyświadczycie mi mała przysługę? Wiedziałam ;) Brak mi inwencji twórczej,a zgadałam się ze swoim \'kolegą\' zagranicznym ;P,że wymyślę zakład dla nas. Ustaliliśmy,że zgadzamy się na wszytsko. Dajcie,jakieś przykłady ze swoich główek (zaznaczam,że żadnych zboczonych,co najwyżej z podtekstem ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć🖐️ :) Wstałam :D już kończę kawkę ,jak ktos chce to dam fusy z kawy do powróżenia :D Pfill to jest drogocenna informacja z tym kołtunikiem:D przyda się w życiu:D Ladyja najlepszy zakład to jest \"kto się pierwszy spije \"zaiste nie jest podtekstem erotycznym:D O jeszcze :\"kto kogo połozy na rękę \":D Misseczka włoski ułożone :D gotowa do pracy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziendoberek :) środa popielcowa, post ścisły.... już jestem głoldna... ogólnie jakoś źle się czuję i śniło mi się, że umierałam na serce... zawsze mi się śni, że umieram.. :d może to był zawód miłosny, a może to dlatego, że mam dziadka w szpitalu i za dużo czasu tam spędzam? idę do kościoła. za Was też się pomodlę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja poprosze o te fusy... :D Może mi wywróżą coś dobrego. I o modlitwę też proszę :) Kto się pierwszy spije,to już było :D Ale problem w tym,że to ma być zakład w dniu dzisiejszym,a wykonany,jak przyleci (czyli gdzieś za 3 tygodnie). I co za co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miss - na klacie;) ladyja 1. że spuści ping ponga w klozecie 2. że przewinie hełm na drugą stronę 3. że wykopie dołek w wodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fill :D wlasnie tak tez przypuszczalam, ze albo na klacie albo na nogach :D Ryjek 😘 oczywiscie, ulozona, zwarta i do pracy gotowa jak codzien :classic_cool: Czekoladko 😘 nieprzyjemne masz sny nie powiem :o kurde kurde zglaszam post do usuniecia i nie chca go usunac! 😭 od czego to zalezy czy usuna czy nie kurde :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Phil,właśnie skończyłam się śmiać... Dawać teraz te erotyczne przykłądy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miss bo może moderator śpi, albo stwierdził że nie ma tam nic za co trzeba by go usunąć i takie tam:) ladyja że weźmie "małego" do buzi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdobry :) Miss ty powinnaś już o 5 rano nam tutaj \"zapiać\" skoro wstajesz pierwsza :p. Jutro i tak będę pierwsza :p. Dzisiaj jakiś gorszy dzień w pracy nawał a jeszcze wczoraj miałam rozmowę ze swoim. Znów się trochę zawiodłam :(. Powoli mam już dość i naprawdę mam już podły humor :(. Choć raz chciałabym poczuć 100% pewność, że jestem dla kogoś naprawdę ważna :(. Chyba, ze ze mnie jakaś potwora jest, której nie można prawdziwie kochać :(. Sorrki tak mnie naszło :(. Chocolate pewnie faktycznie przez te częste odwiedziny w szpitalu takie sny. Zreszta jak jesteś w domu to też napewno przeżywasz i martwisz się o dziadka. Tak apropo zdrówka Mu życzę. Ja wieczorkiem idę się popopielić. Phil to nie zawijaj po kąpieli w recznik tych włosów z klaty to może będą mniejsze kołtuny ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babilotka - ja bardzo pielęgnuje te włoski:) mam całe trzy sztuki i muszę uważać na nie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misska jak klikasz w te [zgłoś do usuniecia] koło nicka to dupa blada bo tego nie kasują :O ja tak robiłam kiedyś :D musisz lecieć na śmietnik redakcyjny i tam zgłosić :) Ladyja może umówcie się kto jako pierwszy wyśle sms np ,równo o 19 :D ale musi być co do sekundy :D w zamian codziennie rano musi byc miłe przywitanie w postaci sms :D To chyba takie lżejsze i troszkę was zbliży :) Babilotka :) nie smutaj się ,chłopaki juz takie są niewylewne istoty:D Dziś nie masz pewności ,a innym razem okaże za dużo miłości:D Czekoladko głowa do góry ja też miewałam koszmary ,ale nic z nich się nie spełniało :D czasem takie głupoty śnią się z przemęczenia :) Phill ,ale ty zboczony jesteś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misska gdzie ty zgłaszałaś post do usunięcia:O bo ja na śmietniku cie nie widze :O tu masz link na śmietnik ,tam wklej co chcesz dokładnie usunąć i z jakiego topicu .Czyli proszę o usunięcie tego postu (i tu godzina postu lub wklej cały ten post który chcesz usunąć ) i potem wklej link topicu z jakiego ma być usunięty .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryjku brak zboczenia też zbocznie. Ale słyszałem o paru "geniuszach" którzy próbowali tego dokonać i ponieśli klęskę;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Phill co racja to racja ,brak zboczenia to zboczenie :D Dlatego też się nie ukrywam :D Czekam na telefon:D zaraz idę po niego ,niech no tylko cynk dostanę :D A mężulek będzie przeszczęśliwy :D bo jego stary to już o emeryturę woła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wicie co?? Dawno nie było u nasz "Matki założycielki", ciekawe co porabia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj,Ty mój Ryjkku kochany. Pasuje mi ten zakład,więc wysyłam smsa do Szacownego-Zagranicznego ;P Dobre hasło,co? Z moją inwencją twórcza jeszcze pewnie coś dołożę :D La,la,la ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ladyja :D wysyłaj:D ja tak się wkopałam z mężem:D kiedys był zakład o godzinę ,ale dostarczenia :OP to dopiero sztuka :O on wygrał :D a ja musialam co dzień o 7 rano pisać sms :O nawet specjalnie sobie budzik nastawiałam:D Phill tak masz rację :) mama nadzijeę ze wszystko z nią i nim dobrze :) ostatnio jak była to mówiła że się poprawił :) a pamiętasz Viksiaczka :) też juz jej dawno nie było :) moze pisze gdzieś na marynarzach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×