Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

Znów ruszam z moim banjo, a w butach brusi piach, ♬ ♪ Gdy woła mnie Australia.... Traperski wiedzie szlak ♪ ♩ Niedzielo mam pewien pomysł na paczuszkę, ale sporo informacji wymaga zweryfikowania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry :) Ja się usprawiedliwiam bo ząb mnie bolał dwa dni i chodziłam po ścianach z tego wszystkiego :) powoli przechodzi bo jadę na antybiotyku :) A teraz uciekam na targ :)miłego dni dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaśminowa
londyn, australia, to dodam ze mój w usa :) dzielą nas wielkie wody :) nie wiem czy ta minka '' :)'' jest odpowiednia ale placz nic nie pomoze :) Angel... jesli moge dodac cos wiecej o sobie to moge powiedziec ze jestem z woj. mazowieckiego, zajrzalam tu bo szukam miejsca gdzie moge anonimowo sie wyplakac, wyzalic, jak i rowniez okazywac radosc jesli mnie spotka cos fajnego..... ogolnie pracuje i nie mam czasu juz myslec o smutkach w sumie fajnie bo czas syzbko leci a ja nie mysle o Moim... ucze sie rowniez zaocznie.... jestem osoba wrażliwa, kocham zwierzeta, kocham egzotyczne miejsca, kocham podróze, uwielbiam napić sie piwka w doborowym towarzystwie, lubie letnie wieczory i spacery z psem:) łatwo wybaczam, chociaz zdrady nigdy bym nie wybaczyla... mysle ze kazdy czlowiek popelnia błedy ale to błąd niewybaczalny...co by tu jeszcze napisac,,,, hmmm ... ogolnie nie lubie pisac o sobie wole jak ktos inny sie wypowie na moj temat... przyjaciel , znajomy, chlopa, rodzina hehehehhoni wiedza najlepiej.. ale podsumowując dodam ze jestem ze mam złote serduszko! ot co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Witam serdecznie 🌼 jasminowa --> wooow co za odpowiedz:)Podziekowal:P Ja jetsem z podkarpacia:) Krainy gor i je kocham:D Juz nie moge doczekac sie wiosny jak polaze sobie po nich,nie wspominajac o fortach itp.:D Taka chlopczyca jest ze mnie hehe ale tylko czasami:D Kochasz zwierzeta...ja tez.Moje kociaki marcuja sie ,moze chcesz malrgo kociaka jak sie okoca?:P:P Aha cin-cin jak lubisz napic sie piwka,tez lubie tan napoj,nie ktorzy powiadaja,ze jest to "napoj bogow";):P smutna niedzielo --> hehehe staz podczas pracy?:P UP jest dla bezrobotnych....nie zabieraj "chleba" bezrobotnym:PWszystkiego nie mozna miec:D ryjku --> wiesz co....moj debilus sam sobie wyrwal zeba bo Go bolal.....debil to debil;););) a gdzie jest czekoladka,misss? Dawno je widzialam:O philll --> haj:D KarelianBlues --> witam:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OK.Lece:D Czas (i nie tlyko) goni mnie:P Milego wieczoru zycze jak i reszty weekendu:D aha jutro ide na fajna rekonstrukcje 70. rocznicy deportacji na Sybir:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaśminowa
Angel, kotki tez kocham ale niestety nie przygarne bo mam w domu psiaka :) Ty kochasz góry, ja jednak jestem z tych osób co kochają morze i wszystko z nim związane :P mam piękne wspomnienia z morzem, kąpiel w nim w srodku nocy, spanie na plaży... ajajaja to jest wlasnie to co kocham najbardziej :P a co do piwka to rzecz jasna jeest to napój bogow ale w rozsądnej ilości :P a jesli chodzi o zwierzaki to chcialabym miec jeszcze jakies w domu ale moi rodzice z ktorymi mieszkam chyba by sie nie zgodzili:P hehehe pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.pracuj.pl/humor-w-biurze-10.htm?utm_source=ri&utm_medium=email&utm_content=em1b&utm_campaign=humor&link=f1#top praca na wesolo:D jasminowa --> ja nie mam w domu ani jednego zwierzaka:) Mieszkam tak na obrzezach miasta i mam dom z ogrodem i pare lat temu przyszedl kociak, okocil sie i tak sie dalej to wszystko potoczylo,ze dzis mam pare kotow:) Hehehe nawet babka ze sklepu dokarmia te kociaki i to samym miesem i czosrty pozniej nie chca jesc np.chleba:P:P:P:P W sumie to chciala bym miec np.psa badz kotka w domu ale moi starsi tez nie chca miec kudlacza jakiegos w domu. Kiedys mialam swinki morskie, teraz nie moge ich miec bo sa koty i boje sie,ze jak wyposcila bym ja na ogrod to by ja dorwaly,nawet jak by byla w klatce......ostatnio upolowaly golebia, czorty:P Dora,lece.Przyszlam tyyko na chwilke.Ide do swojego loza....loza rozkoszy hehe:D DOBRANOC PS. tutaj mozna jutro na zywo poogladac cos fajnego http://www.ck.przemysl.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha nie balas sie w srodku nocy wchodzic do moza? A co jak by Cie jakis potwor morski porwal?:P:P:P Ja plywm jedynie po warszawsku...tlykiem po piasku:P:P Jeszcze raz zyczej dobrej nocy i jutrzejszego dnia:D PS.U mnie od paru dni deszcz ciagle pada buuuu:O Dajcie slonce:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kuuurczaczki...sorki za literowki:P Wina zmeczenia:) Ciao all:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaśminowa
Angel nie bałam sie w nocy wchodzic do morza ale powiem ci ze jak juz bylo coraz glebiej i glebiej mialam taki dreszczyk a co jak mnie zaraz cos w noge ugryzie heheheh. i od razu przypominal mi sie film' szczeki' hehehe ale co zrobic jak ja tak uwielbiam nocne kapiele :P u ciebie deszcz a u mnie słoneczko wczoraj i dzisiaj jest całkiem ładnie :) a co do Gór to tez maja swój urok zwlaszcza wiosną :P:) no chyba trzeba jakies sniadanie zrobic:) miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Jaśminowa a wiesz że w Bałtyku są rekiny ?? I delfiny zresztą też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej cały weekend w pracy...nawet niedziela...za to dzisiaj mogłam pospać dłużej :-) [zaczęłam lubić poniedziałki] a teraz nowy tydzień poszukiwań pracy... jaśminowa- fajnie z tymi nocnymi kąpielami :-) dziewczyny, u mnie też były zawsze kotki, pieski...teraz to jest jeden duży co nadrabia za całe stado zwierzyńcowe. No a ze względu na to, że jestem cały czas w rozjazdach...nie mogę mieć zwierzaczka, ale bardzo lubię zwierzęta...chciałabym mieć jakieś zwierzątko. no i akcja paczka rusza u mnie już z kopyta miłego dnia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaminowa
phill, Bałtyk jest za zimny, nawet w ciagu dnia nie wchodze do niego bo jest lodowaty, a co dopiero nocą :p :p ja kocham morze sródziemne cieplutkie w ciagu dnia a nocą gorące :P no to powrót z pracy i moze czas zacząc robić sałateczkę :P (szynka, ser zolty, kukurydza, papryka, ogórek konserwowy, majonezik) mniam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaminowa
smutna niedzielo- świat bez zwierząt byłby czarno-biały :) ja to wiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fooooooooooooooookkkaaa
dobre kiedy masz ochotę a kochanego niema w pobliżu : dyskrecja.pl/sklep.php/k68-Wibratory.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to z tym Bałtykiem to nie jest prawda. Są okresy kiedy jest chłodniejszy raptem o 2 -4 stopnie od morza śródziemnego. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×