Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

Moja nowa towarzyszka życia na kolejne kilka lat :):D moja niunia Nokijka :D👄ale pobawić to ja się raczej nią nie pobawię :) jest taka ....prosta ?Nie ma tych wszystkich niepotrzebnych mi pierdół :) ole ole oleeee :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A już kiedyś słyszałem te pogłoski że nokia robi telefony. Ale jeszcze nie miałem przyjemności zobaczyć takiego telefonu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PachnidloONA
Ja tez jestem w zwiazku na odleglosc, witam Was i chciala bym się przylączyć. Moj partner mieszka 300km ode mnie, poznalismy sie w cudownych okolicznosciach i coz.. Milosc zlapala nas w swoje sidla. Tylko wlasnie ta odleglosc.... narazie nic nie mozemy z tym zrobic, jestesmy razem 7 miesiecy, Walentynki.. coz, spedzilismy je osobno. Oczywiscie wpadlam w dola, sylwestra tez spedzalismy osobno, tak jak andrzejki czy mikolajki. Niestety on w wieksze swieta pracuje. będę tu czesto zaglądać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie 🌼 Piekna dzis mielismy pogode (przynajmniej ja)swiecilo slonce, w koncu!:D Hmmm co do modeli tel.to ja preferuje nokie:D Mialam kiedys inne tel.ale to nie to samo co nokia:D PachnidloONA - witaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde co to za burdel ?:O Cała strona ospamowana ?:O Pachnidło Ona witaj w naszych skromnych progach :)🖐️wpadaj częściej ,będzie z kim poklikać :) Kurde ,ale ciepło :P ja pierniczę myślałam ,że się zapalę w drodze do szkoły :Oale co tam ,słonko dostało szału trza korzystać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Witam witam zwłaszcza nową :) Aniołku zapodałaś. Ale to tak jest. Ludzie narozrabiają a cierpią ratownicy. Przykre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
phil ale,ze co zapodalam???:O Tak w ogole to witajcie:D Przyszlam na chwilke:) Milego dnia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piszę ostatni raz ,jak mi jeszcze raz wyskoczy ,że źle wpisałam kod to się wku...rzę ?:D Już jest wszystko okej :) powinnam chyba grać na giełdzie bo mój mózg w stresujących sytuacjach daje 120 % :D ale zawsze korzyścią dla mnie :classic_cool:ole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boziu ,teraz to żeś mnie zagiął :(myślisz ,że mi o te kody chodziło ?:O Czyżbym była aż tak uboga w wiedzę ?:O Nie ,kurde ,nie stresują mnie te kody :D coś innego mi się zwaliło :)ale już po ptokach :) Phill strzelam fochem jak stąd do Milłoki ?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaśminowa
witam :P czyzby wiosna nadchodzila wielkimi krokami?? dzis bylo tak cieplutko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lekkie oziębienie od niedzieli. w ciągu dnia dość ciepło ale w nocy nawet poniżej -5. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry bobry :D🖐️ Ja tam nie wiem ,ale ja mam wiosnę :D dzisiaj sobie rowerkiem pojeździłam :Dale z musu a nie z przyjemności :Oa na domiar tego nie zauważyłam że błotnik odkręcony i mam całą kurtkę uwaloną błotem 😭:( ja się tak nie bawię :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaak to jak Dirt Jumping :D slalom pomiędzy dziurami w asfalcie a zaspami śnieżnymi plus mega kałuże :D Mam dzisiaj śledziki po wiejsku hmmm juz dawno ich nie jadłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ależ mi się tymi śledziami odbija :( trzeba zagryźć czymś słodkim bo nie przejdzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm...przypomniało mi się takie zdjęcie umorusanego dziecka z zwykłą bułką w rękach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaśminowa
nareszcie weekend :) dzien dobry ! po tygodniu wstawania o 5 rano nareszcie mozna pospac do 10 :) no to kawka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×