Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

Hejlloł :) Dzionek mija a ja mam w końcu wolneeeeeeee:) oł je :) zabieram si e za swoje robótki w końcu chwila dla siebie :)uf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaśminowa
:/ ... tesknie ... ........... grrrrrrr :/ !!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziendoberek:D Coza za piekny dzien mamy:D Slonce,slonce,slonce:D Tylko te "potopy" mnie draznia:O:P Jasminowa cos dzis nie w humorku jestes:P Gdzie jestescie???:P Ej....jakis kod 3eba teraz wpisac aby wyslac wiadomosc !!!:O:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaśminowa
ten kod jest bez sensu drazni mnie ! owszem jestem nie w humorku bo tesknie i jest mi tak bardzo zle :( nie daje rady juz .... :( help! przychodze do domu i zamykam sie w pokoju z tesknoty nie chcce mi sie usmiechac i z nikim rozmawiam z domownikow :/ wróc do mnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaśminowa
o ja nieszczesliwa ;( chcialabym usnac i obudzic sie kiedy wróci :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasminowa......jutro bedzie lepszy dzien,zobaczysz:) Kurcze,musze poczytac co pisalas bo nie mam zielonego pojecia kim jestes itp.:O Ja juz lece.....mykam na pizze:P Kocham taka "zdrowa" zywnosc hehe;) Od jutra dietka haha...to moje JUTRO chyba nigdy nie nastapi:P Milego dnia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasminowa...poczytalam co tam naskrobalas;) W sumie nadal nic wiem o Tobie:P Jedynie wiem " My jestesmy na odleglosc od 4 miesiecy, a parą os 3 lat" to sa Twoje slowa i tyle mi wiadomo na Twoj temat....i jeszcze to,ze On jest na emkigracji:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochani 🖐️, dziękuję za miłe slowa, postaram się poprawić moją frekfencję, bo rzeczywiście strasznie Was zaniedbuję, ale duchowo zawsze się z Wami łączę. Od środy jestem panią inżynier :-D i obecnie poszukuję drugiej pracy... mój M. już tydzień w pracy, a ja tęsknię. Staram się jakoś trzymać. Mamy w planach wspólnie zamieszkać w zupełnie innym mieście, w końcu razem. Sytuacja staje się już nieco męcząca, ta ciagła rozłąka nawet gdy wraca do Polski...za kilka dni stuknie nam już 3 lata związku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smutna niedzielo witaj :D 🌼 Gratulacje pani iznynier:D Twoje zdrowko ;) Co do rozlaki z Twoim M.to On pracuje w PL czy za granica???? Oby Wam sie udalo razem zamieszkac...w koncu:D Hehehe pamietam jak ja mialam 3 lata swojego zwiazku...alez bylam podniecona:P:P Mi wnet minie 5,5 roku:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim :) Jaśminowa nosek do góry :) Smutna niedzielo za ostatnie pół roku poprawiłaś się już o 200% :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
***AnGeL*** mój M. jest marynarzem..., więc nie dość, że praca wymaga rozłąki, to jeszcze jest niebezpieczna... tak naprawdę, nie udało nam się żadnej rocznicy wspólnego jestestwa spędzić wspólnie, ale to nic :-D są ważniejsze sprawy... powiem szczerze, że z mgr się nie cieszyłam tak bardzo, jak z tego inżyniera. philozoph- hehe to będzie 400% poprawy :-) Cieszę się, że tu jesteście wszyscy :-) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Drżysz jeszcze oczy zamglone, zrobisz wszystko o co poproszę, Muszę wierzyć przecież mnie kochasz, krótka chwila i wracasz na morze"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
phil... powroty... smutne, ale jakże prawdziwe...co najmniej miesiąc przed żegnam się i oswajam z myślą... Nie rozłączą nas pożegnania: wracamy do siebie zawsze. Mądre są nasze serca i od myśli stokroć łaskawsze. Przejechaliśmy lekkomyślnie jeszcze jedną szczęścia stację. Byłam winna? Gniewasz się na mnie? Oboje mieliśmy rację. Gdy się kocha wszystko jest prawdą. Nawet kłamstwo w prawdę się zmienia. Ginie przepada żal od jednego uściśnienia. Lecz nie można błądzić na wichrze by tej prawdy słowa usłyszeć. Skryć się trzeba w domu wieczorem i we dwoje wtulić w ciepło i ciszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niedzielo masz fajna stopke i fajny wiersz napisala:D No tak,przeciez Twoj facet jest marynarzem,jak moglo mi to wyleciec z glowki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
***AngeL***, wierszyk nie jest mój, ale ostatnio go wynalazłam...a stopka to mój ukochany Paulo Coelho oczywiście... chyba choróbsko mnie bierze za dużo miałam ostatnio na głowie- praca, wyjazd mojego M., zaraz obrona i znowu praca...spałam po 2 godziny, a teraz są efekty. Teraz się stresuję szukaniem pracy i martwię się, ze nie znajdę... a może Ktoś jest z Olsztyna??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem z innego miasta niz Olsztyn. Ja tez osatnio nie moge dobrze sypiac.....chyba za duzo mysle:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tu robic aby sie nie narobic hahaha;) Tak na powaznie to o zyciu....a raczej o moim facecie...o Nas...egh...nie bede przynudzac.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio czegos mi brak.....sama nie wiem co chce......po prostu stoje w miejscu zamiast isc do przodu...ale to juz inna bajka.....nie bede o tym pisac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niedzielo ja (a właściwie moja żona) ma wujka w Olsztynie i jedną kumpelę mam w okolicy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
***AngeL***, nie przynudzasz...ja też mam w życiu taki etap, gdzie zastanawiam się nad wszystkim i musieliśmy z moim M. porozmawiać szczerze...zobaczymy, jak wszystko się potoczy... też nie lubię stać w miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A stanie w miejscu to pikus bo co moze byc gorsze od tego? Cofanie sie:O Musze ta ksiazke przeczytac "Czarodziej Biografia Paulo Coelho - Fernando Morais" :D Niedzielo, dzieki Tobie ja przeczytam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurka wodna...dlaczego nikt nie jest z podkarpacia???:O:O:O Sluchajcie..wierzycie,ze istnieje przeznaczenie i nie ma nic z niczego? Ze robiac jedna rzecz przyczyniamy sie do powstania kolejnych zdarzen,ktore maja dla Nas i tlyko dla NAS JAKIES ZNACZENIE???? Matko...ja juz bredze:P:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołku a niby czemu nie ?? Czasami warto coś powiedzieć choćby tylko po to żeby sobie samemu poukładać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co niedzielo.....ja tez w to wierze a raczej wierzylam...osatnio coraz mniej mam wiary w sobie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołku tu nie ma w co wierzyć :) Istnieje takie zjawisko jak relacje powiązane. Doskonałym przykładem jest trzecia zasada dynamiki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×