Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

zaraz poszukam zdjęcie obszczymura i wkleję ,ale to potrwa bo nie pamiętam na której karcie to mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misska ty szachrajko :O wyłudziłaś ode mnie zdjęcia :O Dawaj te swoje nowe futro ,ale mi to migiem :O Phill ,co ty tak cichutko ,toż to prawie południe trzeba wszystkich obudzić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra już dobra tylko nie krzycz :( tu jest filmik - moja Mimi jeszcze w schronisku http://www.youtube.com/user/SuperMedor#p/u/14/UEScFKvRSvU a tu już u mnie http://imageshack.us/photo/my-images/811/zdjcie0077s.jpg/ ale ten Twój piesio jest uroczy! prawdziwy słodziak, ale bym go wytuliła :D Phill no nie rozumiem dlaczego się tak po cichu po kątach skradasz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłaś w Krotoszynie po nią ?:D ona jest zajebista :D robi to samo co Maxik mojej mamy ,też tak się turla :D z linkiem sobie poradziłam :) to masz teraz dwie pociechy w domu?:) nie gryzą się ?:) Bo ja jak przyjdę do matki z Czarkiem to tak latają z Maxem jak torpedy ,tylko słychać jak się na ścianach zatrzymują :D:O Mój Czarosław ma już 8 lat skończone :classic_cool: w dzień kobiet się urodził :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mimi jest kochaniutka, ale na razie jeszcze bardzo wystraszona :) nie gryzą się, ale też i nie przepadają za sobą :D jeżdżę do krotoszyna jako wolontariuszka i zakochałam się w tej małej psinie no i nie mogłam jej tam zostawić :) Twój Czarosław to czarujący dojrzały kawaler :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co ty ?:) ty to masz dobre serducho 👄 z Czarosławem nie chodzę za często do mamy bo próbował kiedyś pokryć Maxia :O a Maxik to troszku większy od twojej nowej pociechy :D Psinka pewnie szybko dojdzie do siebie i zaprzyjaźni się z zabijaką :D będą razem kije w pyskach nosili ,razem wpadną do błota by potem podczas otrzepywania sierści zachlapać ci nogi :classic_cool: zobaczysz ,jeszcze z tego Love story :classic_cool::D Dulcymea -relaks ;) albo się przyzwyczaisz albo nie innej opcji nie ma ,taka dobra próba dla waszego związku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na wstępie to ja chciała pogratulować Czekoladzie bo ja nie pamiętam czy gratulowałam czy nie 😭 a żeby nie było żem świnia i o koleżance nie pamiętam to ja bałdzo bałdzo mocno składam gratulacje dla Czekoladki :) u mnie tylko pada trzeci dzień z rzędu ,nic nie pływa prócz moich balerin ,które po raz tysiąc trzysta czterdziesty ósmy przemoczyłam do żywego ,wszytko inne jest okej :D Mieczkuś moja ty ,powiedz mnie ino jak tam nasze dziecko adoptowane ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaka Mieczkuś jaka Mieczkuś?? :o przezywasz się?! 😭 a dziecko adoptowane śpi właśnie w swoim wyrze i udaje aniołka :classic_cool: a w gruncie rzeczy to diabeł wcielony jest :D coraz bardziej się oswaja i szaleje, wygłupia się biega fikołki robi zaczepia :) widać, że się zaczyna czuć jak u siebie :D jest też kilka rzeczy nizebyt pozytywnych, no ale co zrobić, nie ma psów idealnych tak jak i ludzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z podniecenia zgubiłam (s) miało być Miseczkuś 😭 nie krzykaj na mnie bo... bo czkawki dostanę 😭 :classic_cool: Czy ta psinka dziewczynka może buciki obrabia ?:classic_cool: Bo jeśli tak ,to wiadomo ,że z niej prawdziwa kobieta i tylko buty jej w głowie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to może jej taką kuwetę zrób na razie i pokaż gdzie ma robić :) oznacza tereny i pewnie po schronisku została jej taka samowolka "gdzie pójdę tam naleję ":D:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale powiem ci ,że na przykład Maxik mojej mamy to takie zbrodniarz,że twoja MIMI to pikuś przy nim :D a mieszka z nią już około 5-6 lat :O:D Mój Czaruś dzisiaj zakopał się w koszyku i nie wychyla głowy :) ale do południa troszkę broił :) jak Damian grał na kompie i miał nogi na pedałach (wiesz o co mi chodzi ,takie pedały i kierownica dla dzieci do kompa ) to Czarosław siedział mu na jednej nodze (on tak lubi lewitować na wpół wiszącą dupą :D i co Damian dawał gazu to ten go chaps za palce u nogi :D a jak dzisiaj obierałam czosnek i otworzyłam kosz na śmieci to tak się wystraszył, że wyskoczył z koszyka i wpadł do własnej miski :D hehe czasem ma takie odpały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezus Maria zgubiłam temat po czyszczeniu kompa 😭znalazłam przez przeglądarkę 😭 Myślałam ,że ktoś nam go skasował :( tfu ,tfu A gdzie jest nasza pociecha rodzaju męskiego ?:( Och ja głupia ,pewnie śpioszki kupuje :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×