Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

Ech...tylko że ja nie posiadam raczej żadnej zapomnianej cioci :( ani wujka, ani wujka brata szwagra :( No a nawet gdyby ktoś chciał być moim wujkiem bądź ciocią, to chyba nie zbyt ładnie byłoby życzyć komuś rychłej śmierci ;) ależ dzisiaj wietrznie u mnie było brrryy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryjku gdybyś pamiętała o takiej cioci to nie była by zapomnianą ciocią ;) Nie upadaj w nadziei :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Ryjku - planujesz sie budowac?:P Ja bym wolala kupic gotowy dom bo wiem,ze przy budowie jest tyle spraw papierkowych,ze glowa boli:/No ale z drugiej strony budowa jest tansza:) Ja jutro ide na pogrzeb i jest cyrk:/Duzo pisania;/ a za 2 tyg.slub siostry i juz nie bedzie wesolego wesela.Hehehe nawet sukienki nie mam bo nie ma nic ciekawego w tych naszych polskich sklepach:/Moze jakis worek na ziemniaki zaloze;) Poczytalam co tam u Was slychac i widze,ze wszystko gra:) Pozdrawiam:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i pierwszy dzwonek zabrzmiał :) A moja córka dostała dzisiaj gorączki :) mam nadzieję, że to nie na myśl o uczeniu się :D Angel nie wiem w jakich sklepach byłaś, ale chyba jednak coś się zajdzie :) Mi strasznie podobają się sukienki zz Asos :) ale ja je oglądałam na allegro :) Phill, ja nie posiadam żadnej zapomnianej cioci bo o wszystkich pamiętam :) właśnie w tym jest problem ;) Ale myślałam sobie ostatnio, że nic straconego z mojego marzenia :) Wymyśliłam sobie, że jak się już wybudujesz to ja sobie koło ciebie postawię domek letniskowy (widziałam ze chodzą po około 35 kawałków,na to mnie stać) i będę udawała, że to moja cała posiadłość :D Wiem, wiem ....za dużo rozmyślam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To bardzo miło z twojej strony Phill tyle, że ja posiadam dość liczną rodzinę tak wiec postawię dwie przyczepy i budę dla pasa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To fajno :D Żeby nie było, że przyjechałam się tylko wypasać jak ta krowa na łące, mogę posadzić jagody i jeżyny w owym lasku i popilnować potomka :D A właśnie ! Czy już wiadomo czy będzie mały Phill czy mała Philiczita ?:):D I jak małżowinka się czuje ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze nie wiadomo. Co ma być to będzie :) Małżowinka w świetnej formie. Co do lasku to właściwie jest już wszystko co potrzeba nawet z dziką pasieką. Żyje też kilka ptaków drapieżnych trzeba by tylko troszkę podszkolić żeby świeże mięsko na obiadek przynosiły :) A gdzie nasza młodsza połowa topiku?? Misss, Cziokld !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc :D U Was tez czuc jesien?:/ Ryjku - wybierasz sie na lono natury?Moze na grzyby?:P Phill - to dobrze,ze Twoja polowa dobrze czuje sie w ciazy:) Ja wlasnie dowiedzialam sie,ze zostane ciotka:)Mojego R.brata dziewczyna - narzeczona- bedzie miala beybe:D I kolejny slub w drodze:P Pozdrawiam Was :D PS.Zakupilam sukienke na weselicho sis ale okropne mialam z tym klopoty bo wiekszosc sukienek jest na to samo kopyto albo nie bylo rozmiaru.....najwiekszy zgryz mam z butami....masakra jednym slowem:P Czekoladko,Miss pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wiem jak Wy mozecie tak dobrze radzic sobie w zwiazku na odleglosc:o My razem 3,5 roku. Dzieli nas 550 km. Ja 28 lat, on 35. Mieszkalismy razem rok, ale wrocil do siebie budowac dom. Teraz mam czekac caaaaly dlugi rok, by sie moc do niego przeprowadzic. Nie widze tego jakos. Nie potrafie z nim rozmawiac i nie rozmawialam juz kilkanascie dni, a on usilnie prosi i pisze te durne smsy. Mi facet jest potrzebny przy moim boku, a nie gdzies tam ehh :/ Wiem, ze jesli nie bedziemy podtrzymywac dobrego kontaktu i czestego to bedzie kicha, ale jak to zrobic, skoro wszystko mnie drazni jak on jest tam a ja tu, kiedy tylko go slysze i te jego durne pytania to mnie szlag trafia. Zawsze sobie mysle, skoro go tak wszystko interesuje to niech wroci i bedzie mial wszystko na biezaco :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Dobry wszystkim .Słońce widzę ,słońce :D btw oglądałam wczoraj fajny polski film, "Różyczka "się zwał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co za pytanie dlaczego wybralam. Zakochalam sie zwyczajnie jak kazdy inny. Zycie jednak jest wciaz pod gorke, a teraz to jak mount everest :o On ogolnie chce pisac, rozmawiac itd, ale mnie jakos wkurza ten rodzaj kontaktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem że to niedorzeczne pytanie :) Związałaś się z facetem przy którym Twoja lista przykrości, niezadowolenia, niespełnionych oczekiwań będzie stale rosła. I to w bardzo szybkim tempie. Ot byłem ciekaw jak do tego doszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryjku słyszałem o tym filmie ale jakoś reklama mnie skutecznie odstraszyła. Za to ja oglądałem "Zgorszenie publiczne". Niestety widać że gość reżyserował seriale bo między pytaniem i odpowiedzią mijają dwa odcinki. Ale sama historia zabawna i bardzo klimatyczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jak opinia innych, ale mi się film podobał :) nie przepadam jednak za Robertem Więckiewiczem w tym filmie :) mam wrażenie ,że umie grać tylko dwie role, jako zła osoba albo albo półgłupek, każde z nich odgrywa tak samo aż do porzygania . Nie oglądałam tego filmu co podałeś:) Za to oglądałam taką durną polską komedię ostatnio że hej :D "Randka w ciemno", Anna Dereszowska rozbroiła mnie w roli Kingi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też nie oglądałem. Za to przebojem roku jest zdecydowanie "Kołysanka" :) Polisz wampires.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oglądałam ten film :D i to dwa razy :) Za pierwszym razem spóźniłam się na pierwszą połowę a za drugim usnęłam po drugiej połowie :O ekhm Oglądałam też film "Hel" wbrew opiniom podobał mi się :) lubię takie nudne dramaty :D Dzisiaj jest u mnie impreza w mieście i jutro też :) ma grać Ginek Loska i Jamal i ktoś jeszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Się pomyliłam kurcze i nie był to Jamal, ale Sidney Polak:) Nie byłam ani jednym ani na drugim bo sama nigdzie nie chadzam w późnych godzinach wieczornych a ich koncerty było sporo po 21-szej :( Bardzo chciałam iść na Gienka :( A jeszcze nam imprezę przestawili w tym roku na stare lotnisko za miastem i mam troszku daleko . Phill ja to zawsze chciałam deptać winogrona tak jak w filmach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nic ciekawego :) zaczęła się szkoła a wraz z nią szał :) sprawdzian za sprawdzianem u całej trójcy :O W ogóle to troszkę smutno i tęskno, bo michu jest w delegacji na 3 tygodnie :( nooo...smutno kurde tak :( A jak tam ten twój emigrant ?:( Aha no i of kors stałe pytanie albo i dwa :) jak nasza przyszywana córeczka ? Jak tam w wolontariacie ?:) Aha jeszcze dokonała mordu :) zabiłam takiego jednego szczura .Zginął śmiercią powolną i bolesną .:) fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he Ryjku z tym winem to słabo jest. Po pierwsze to nie za bardzo można sprzedawać, po drugie praktycznie nie ma winnic, po trzecie opłaty za stoisko są tak drakońskie że nikt z winiarzy się nie wystawia :) W sumie to taki gigantyczny odpust jest. Jedyne co to w sobotę był korowód. Fajnie bo dużo teatrów przyjeżdża zwłaszcza tych ulicznych. Więc coś się dzieje :) Ale nawet jakbyś wypiła całe wino jakie jest na tej imprezie to i tak na trzeźwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×