Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

Złośliwość staram się trzymać po stronie dobrego żartu, i dla mnie i dla innych jest to milsze:) Oj dziwactw jest bez liku:) Począwszy od półki z herbatkami:) Ubieram się uwzględniając tylko jedno kryterium - wygoda. Chcę mieć sypialnię (małżeńską) z wanną i prysznicem. Kocham zadupia, nie lubię samochodów, wykazuję nadmierną empatię ludziom, .... Jestem adminem i artystą:) Wykorzystuję to bezgranicznie do pielęgnowania swoich dziwactw:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde tak mi się przypomniało :D jak Phiil napisał o pomysłowości :D Kiedyś mój pomysłowy mężulek ,zapragnął ulepszyć mój rower:D Wymienił mi kierownicę ,bo poprzednia niby była nie bardzo dla mnie :D I tak kiedyś wyskoczyłam na wieś do sklepu (ok ,3 kilosy było do niego ) Ja + rower =prędkość świtała :D i tak juz prawie pod domkiem byłam ,ostatnie wejście w zakręt :classic_cool: nagle patrzę a ja kierownicę trzymam w rękach ,ale w powietrzu :classic_cool: hehe liczyłam na to że jednak przelecę przez rów z jeżynami i wyląduje na polu :classic_cool: niestety przeliczyłam się :D zaliczyłam jeżynky :D Cóż więcej mogę dodać :D było zdziwienie w domu :D miałam całą buzię granatową z powbijanymi kolcami :classic_cool: jak jeż wyglądałam :classic_cool: Najważniejsze jednak było dla mnie uratowanie mleka w kartonie i dżemu brzoskwiniowego :classic_cool:to się nazywa poświęcenie :classic_cool: Oto opowieść ,jak mój pomysłowy Janek chciał zrobić dobrze :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryjek :D :D :D :D :D :D :D :D parsknelam plackiem na monitor przez Ciebie :o Fill kazdy ma swoje dziwactwa i to jest ciekawe ;) dobra nie mecze Cie juz tymi pytaniami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie meczy? :D wiesz, zalezy co kto lubi :) niektorzy nie lubia mowic o sobie, a juz na pewno nie lubia glupkowatych pytan w stylu tych, ktore zadaje ja :classic_cool: :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm.... a jak byście zobaczyli takie podłączenie przy naszym tv:classic_cool: Też już dawno temu to było :D pierwsze satelity w mieszkaniach :classic_cool: A ten majster zamontował dwa oka na talerzu :classic_cool: nie :D ale te podłączenie do tv i dekodera:classic_cool: Jedna wielka choinka kabli ,kabelków ,złączek :classic_cool: święta Bożego Narodzenia przez cały rok :D Heh a jeszcze mi się przypomniało jak na wsi mieszkaliśmy :D Mieliśmy jeden taki wielgachny pokój :D ale brakowało w nim czegoś :D Miał to być salon wszechczasów :classic_cool: zbudowaliśmy sami kominek atrapę :classic_cool: Wszystko pięknie wyszło, nie :classic_cool: tylko pozostał dylemat bo pusto w środku było :D Nie wiele myśląc wstawiliśmy do niego wieżę :D głównie z tej przyczyny ,ze kominek zrobiliśmy nie na tej ścianie co miał być :D i nie było jak ustawić sprzętu :D Jak rodzina przyjeżdżała do nas na wekkkendy ,to zawsze padały hasła "No gospodarz odpalaj kominek ":D No odpalał nie :classic_cool: kurde brał pilota i odpalał :D A w tle leciała muzyczka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesołe jest życie staruszka haha:D O ,jeszcze jednego razu siedzimy sobie chacie ,wiatr świzdał ze wszystkich pól :classic_cool:topole sie uginały :classic_cool: to juz było coś :classic_cool: I tak sobie siedzimy nie ,bosko się upajamy sobą :classic_cool: tyle że jakoś po plerach wiało nie :D Wyskoczyliśmy obadać teren ,skąd ten ziąb :classic_cool: elegancko w pidżamkach (jeśli można to nazwać pidżamki) No i nigdzie nic ,wszystkie okna domknięte ,drzwi też :D Ale na korytarzu coś zawiewało od strychu:classic_cool: poszliśmy tam też na patrol obadać teren nie :classic_cool: Włazimy do góry a tu połowa dachu zniknęła :O Pięknie kurde :O dachóweczki nam ściągnęło :O Cóż nam pozostało ,ubrać się i z bożego rana skoro świt zakładać zguby :classic_cool: Wyobraźcie sobie teraz mnie na krokwi :classic_cool: nie boski widok ,jak panorama racławicka :classic_cool: obok mnie wiadro z zaprawą :classic_cool: szpachelka :classic_cool: i zaczął się remont dachu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he extremalne opowieści Ryjku:) Miss już się nauczyłem cierpliwie odpowiadać na takie pytania:) Ja chcesz pytać to się nie krępuj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra już wam zaoszczędzę, tych zatrważających krew w żyłach opowieści :D To co dzisiaj mamy na obiad :D bo się zaczynam głodna robić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czeeesc Wam....mam nowe fotki i chcialam je wprowadzic do kompa a ze mam ten nowy program ASHAMPOO to nie moge ich znlezc....nie ma ani w folderze ashampoo ani w moim w ktorym trzymam zawsze fotki......HELP!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ryjekkk jak moglam przejac jak przez ten program mi sie instaluja i ...mam ogolnie 5 zdjec a tlyko jedna m isie zapisuje i jedna moge obrobic.....przeczytalam przed chwila opiznie kogos kto zainstalowal ten program i tez pisze,ze tylko po jednej fotce mozna dodawac:/ Jak po jednej do do duszy.....a Ty ryjek po ile dajesz fotek? Moze nie znalazlam opcji gdzie one sa zapisane:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde ja za bardzo nie wiem :D Ostatnio to mój tam tym grzebał :D obrabiał małej zdjęcie z ramką z misiem ,ale gdzieś z tydzień temu robił mi takki rodzinny album czy coś :Di na jednym tle wklejał kilka naszych zdjęć :D i wyszło bo komuś to wysyłałam :D A nie rozumiem jak to robisz ,przelewasz zdjęcia bezpośrednio do Ashampo?:D bo ja mam do tego swój folder i stamtąd pobieram tyle ile trzeba:D Musisz zobaczyć dokładnie ,w których opcjach można wklejać kilka zdjęć ,ale mi się wydaje ,że kilka na raz .:O Kurde no nie pamietam jak to mój robił ,coś tam pobierał z folderu zdjęcia małej i chłopców i każde mógł po kolei przerabiać :D Ty jak nie bedziesz mogła dac rady to zobacz jeszcze raz na tą stronkę dobre programy tam jest jeszcze nowszy tylko nie wiem czy za free ;) Mniejsza z tym, będzie pisało czy płatne czy nie .Może być ,ze będzie jakis do testu zajebisty na pół roku albo na miesiąc:D ja tam zawsze coś wygrzebię i skorzystam, :D a co jak dają to trza brać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ryjku juz mam ale qrwa mac musialam wejsc w MOJ KOMPUTER i tam luknelam,ze mam podlaczony aparat do kompa,weszlam i pojawily mi sie fotki i skopiowalam do swojego folderu a jak nie mialam tego praogramu ashampooo to latwiej to sie robilo ..no bajka,penwie kwestia przyzwyczajenia.....ide plumkac sie,zapalic fajeczke pokoju hehe i pozniej pobawie sie fotkami...zobaczymy co uda mi sie wykomboniwac.....a Ty sprytna bo mezulek Ci obrabia fotki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty ja tam na tej stronce, znalazłam fajną demonstracje obróbki zdjęć :D Warto popatrzeć ,bo wiesz coś tam, zawsze się przyda :D czyli jeden krok bliżej do doskonałości :D Ależ się spociła ze zmartwienia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ryjekkk....ze ja niby spocilam sie z wrazenia?ehehehe:P Dodalam fotke ale bez obrobki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Philozoph co Ty za liknk dales hehehe.....ale mi chodzi o obramowanie zdjecia a nie o zmienienie osoby na zdjeciu,tzn.udoskonaleniu jej...mi tego nie potrzeba:Phehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heheh:D no tak :D Znalazłam na YT pokaz obróbki zdjęć ,fakt program nie po PL,ale gość tłumaczył po Polsku :D Z resztą głos jakiś znajomy chyba to ten od pack 2 do windowsa:D chyba :D Phiil to co dałeś ,to już przebija wszelkie oczekiwania :D cholera ja się już lepiej nie wychudzam :D bo straszne by to było dla oczu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misss oj...co Ci sie stalo?:O:O:O:O W czwartek \"tlusty czwartek\":D Robicie paczki,chrust,oponki?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miss \"ja ci mówię, usiądź sobie w lotosie to zaraz obroty wrócą Ci do normy\" (film \"Auta\") :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×