Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

a tak wogole Ryjku to ales wymyslila :D ja nic nie pisalam, ze slubu nigdy brac nie bede :D pisalam, ze nie planuje slubu poki co i ze nie jestem zareczona, a nie ze nigdy to nie nastapi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiunia23
hehehe:) karnecik powiadasz:) jaka jest wasza odleglosc od chlopaka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiunia23 witaj:) Robimy ślub Misce:) Pogoda jest już zamówiona, żarcie się załatwi no i teges będzie impreza;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak odpowiadając na Twoje pytanie to ja się trzymam od chłopaków jak najdalej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Phill ,ty bajarzu aleś mnie w trąbę zrobił :P wystawiam na ciebie jęzor :P Misska 👄 tak myślałam ,że ryjeczka być nie okłamała :classic_cool:przepraszam jeśli coś źle napisałam ,tak mi się z deka przypomniało niejasno :O chcesz moje gygy:D no .ok :classic_cool: zaraz dopisze pod nickiem :classic_cool:ale tylko dzisiaj będzie widoczny, także rączki szykuj i spisuj :classic_cool: Zapraszam nową koleżankę :) wpisowe u nas obowiązuje :D po herbatce dla każdego :D wtedy się łatwiejszy człowiek robi i gadka jakaś inna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiunia23
to dla kazdego po herbatce i ciasteczku zeby milo plynal czas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiunia23
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przywituję się :DHeloł:D W ten wiosenny dzionek,pełen słoneczka, choć jeszcze troszkę mroźny :D Herbatkę dla każdego zostawiam(_)>(_)>(_)>(_)>(_)>:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej gwiazda :D 👄 widzisz jak ja wiem co Wam potrzeba :D podchodzi mi to pod jasnowidzenie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nefree1
Witam serdecznie. przepraszam, że tak nagle wcinam się w rozmowę, ale potrzebuję porady. Ryjekk napisałaś w poście z wrzesnia 2008, że Twoja siostra ma w zakładzie farbę do włosów daktylowy brąz. Podejrzewam, że to farba, której szukam od pół roku, a nie znam nazwy firmy, która ją produkuje. Proszę Cię o pomoc, Trafiłam na Twojego posta przez wyszukiwarkę. proszę odpisz mi, jesli możesz na maila Lacrimosa8@wp.pl. będe bardzo wdzięczna.Dzięki wielkie z góry! Dobrze, że są takie fora:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widać, że Ryjek jest rozchwytywany :D a ja w mój pierwszy i ostatni wolny weekend w tym miesiącu zabrałam się za sprzątanie :D a wieczorem W.I.O.S.N.A czyli Wyjdzmy I Ostro Sie Napierdolmy Alkoholem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Ja też jestem w związku na odległość od ośmiu lat. Pobraliśmy się prawie cztery lata temu. Mamy ośmiomiesięczną córeczkę. Mąż nie wyjeżdża regularnie tylko czasami, powiedzmy sezonowo. Teraz w związku z kursem waluty i wydatkami na budowę domu siedzi od listopada za granicą. Przyjeżdża co półtora miesiąca na dwa tygodnie. Ciężko mi jest samej z dzieckiem. Mieszkamy od początku na swoim, chociaż rodzice i teściowa są niedaleko, no ale w domu jesteśmy same. Ja mam takie pytanie trochę nie na temat do philozopha. Udzielam się na innym forum, na które wpisywało się bardzo dużo osób. Teraz jest to grupa kilkunastu przyjaciółek, jeśli mogę tak napisać. Mamy swoją pocztę na którą wysyłamy swoje zdjęcia. Niestety niedawno ktoś zaczął bardzo mieszać, kasować zdjęcia. Wiemy, że to jedna z nas, bo zna login i hasło do naszej poczty. Poza tym przyznała się do tego, ale pod pomarańczowym pseudonimem. Czy istnieje sposób żeby ją odnaleźć np. sprawdzając ip komputera z którego zostały wysłane wiadomości? Mamy już nową pocztę, ale niewiadomo czy nie dostanie do niej hasła. Przecież to może być każda z nas. Proszę odpowiedz. Dziękuję z góry i pozdrawiam wszystkie czekające i tęskniące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiunia23
ja tez jestem w takim zwiazku siedze sama nie wiem co ze soba robic co 6tyg wraca na kilka dni ciezko tak samej wiosna by sie na spacerek wyszlo pozazdroscic kolezanka bardzo za nim tesknie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Panie:) Pampusia - słyszałem o takim użyciu poczty. Powiem tak zazwyczaj regulaminy portali wykluczają takie użycie kont pocztowy. Informacje kto, co i kiedy są dostępne tylko dla administratorów i przypuszczam że nie będą chętni do pomocy. Oczywiście można zastosować inne metody ustalenia kto to ale wątpię żeby to coś wniosło. Osobiście powiem tak. Wybraliście złe narzędzie do takiej działalności i teraz ponosicie tego konsekwencje. Lepiej jest korzystać z czegoś takiego jak lista mailingowa. Polega to na tym że jest jeden adres (przykładowo watek@formu.mm) i każdy wysłany mail na ten adres jest rozsyłany na wszystkie adresy jakie są przypisane do takiej listy. Oczywiście polityka zarządania taką lista adresów jest praktycznie dowolna. Przy zastosowaniu listy mailingowej nie ma możliwości usunięcia takiej wiadomości. Inna możliwość (którą osobiście preferuje) to strony o treści zamkniętej. Treść jest dostępna jedynie dla uprawnionych osób i każda osoba zarządza tylko i wyłącznie własną treścią (zdjęcia, pamiętniki, fora, prywatne wiadomości). Oczywiście sami możecie tworzyć politykę prywatności czyli kto co i dlaczego:) Jeżeli chcecie to mogę pomóc w we wdrożeniu obydwu rozwiązań. Z pocztą taką czy inną problem będzie cyklicznie powracał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was serdecznie w tą pierwszą wiosenną niedzielę. Mój M. wraca po 5 miesiącach do mnie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Jestem taka szczęśliwa, nie mogę spać w nocy- marzę tylko o jednym, gdy znów wtulę się w Niego, gdy Go zobaczę.TAK bardzo za Nim tęsknię...Od kilku dni wymieniamy multum sms-ów- mamy zasięg :), możemy w końcu podzielić się swoimi przeżyciami :) Pisząc to mam łzy w oczach , po prostu tyle emocji się nagromadziło Pozdrawiam Was serdecznie- założycielka topiku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Matko Założycielko:) Jakże raduję się moje serce z twego szczęścia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyznam się że stęskniłem się za Tobą:) Ale najważniejsze że u Ciebie wszystko idzie ku dobremu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł :) pysiaczki :D Kogo ja tu widzę :) nasza Niedzielka przybyłam pełna szczęścia i radości :D No nic innego mi nie pozostaje ,jak cieszyć się razem z tobą :D To wspaniała wiadomość :D oby tak dalej a będziemy mieli kolejna szczęśliwą kobietkę :D Buziaki gorące 👄 i dużo dużo szczęścia na przyszłość :D Witam także nowe koleżanki 🖐️ jeszcze sie nie zapoznałam z wami :) mam nadzieję ,że jutro nadrobię :D Wielkie Pozdro dla Wszystkich :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Ryjku:) w sciekla bestiaa - współczuję zawodu miłosnego ale takie rady nie są nam potrzebne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×