Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

bry :classic_cool: osz kurde widze, ze az dwie herbatki dzis na mnie czekaja :D Fill przyzwyczailam sie :) juz mi sie nawet nie wydaje tak niesmaczna jak na poczatku :D a kupuje caly czas taka sama zwykla mate :) ale musze poszukac jakis smakowych, bo chetnie poprobuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki pogodynko :D zależy mi tylko na tym aby tego mroźnego wiatru nie było :D trzymam za słowo :D Misska czerwona ??? a co ona potrafi? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde, a mi zalezy na jednym dniu kwietnia - aby piekny byl, a nasza pogodynka mi nie chce ladnej pogody przepowiedziec 😭 Ryjku czerwona cuda dzialac potrafi :classic_cool: :D dzialanie zbilzone do herbatki zielonej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy ma orzeźwiający smak tak jak zielona :classic_cool: czy bardziej cierpki :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niop to podziękuję :D pozostanę przy zielonej :D tylko tak sie zastanawiam czy ona przypadkiem nie pomaga np. w szybszej przemianie materii :O bo mi raczej to się nie uśmiecha :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo czerwona herbata bardzo długo fermentuje. Zielona praktycznie nie podlega fermentacji, czarna średnio kilkanaście godzin, a czerwona około dwóch tygodni po czym się ją suszy i pakuje. Powoduje to charakterystyczny posmak, taki jak opisała Miss. Polecają ją właśnie na przemianę materii i trawienie, drobne zdolności regeneracyjne dla organizmu. Miss nie przepowiem Ci pogody na ten dzień:) Ja się zajmuję prognozami:) Z zamówieniem to bezpośrednio do Szefa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde bo wiecie, znajac moje szczescie to na pewno bedzie w ten dzien lalo, wialo i sypalo 🖐️ :o a gdyby Fill mi przepowiedzial to moze... moze... sprawdziloby sie :) bo Fill ze soba nosi slonce :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lizuska :classic_cool: Przepowiadam ,że ten kwietniowy dzionek, będzie pełen słońca,ciepła i miłości :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he Miss ja po prostu mieszkam na polskim biegunie ciepła:) A z drugiej strony poproś Szefa:) On ma dobre serduszko i na pewno Ci pomoże jak ładnie poprosisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie słuchaj Philla :D ja wiem najlepiej :classic_cool: jak mówię ,że będzie, to będzie :classic_cool: :D Już ja tego dopilnuję :classic_cool: Eh.... co się nie robi dla przyjaciół :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Phill nie masz wyjścia :D musimy zgotować naszej Misseczce piękną pogodę :D A tak w ogóle Misseczka co to ma być za święto :classic_cool: czyżby urodzinki a może zaręczyny :classic_cool: 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A skąd ty to wiesz :classic_cool: podobno Miska pisała ,że ślubu nie będą brali :O Niop o ile dobrze sobie przypominam pisała ,że uważają wolne związki :) Jeśli jednak to prawda :classic_cool: To Matko Boska Częstochowska 👄 wszystkiego naj 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma to jak rozmowy na Priv.Misska zapamiętam to sobie ,rzucam focha :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiunia23

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiunia23
moge dolaczyc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×