Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

hahaha nie tylko Misssss 69 w gowce bo ja za 1wszym razem tez to mialam naaaapisac.....jakos tak samo nasuwa sie na mysl:P J a tez nie wiedzialam,ze TYTKA to torebka:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiunia23
zupka jarzynowa wiosenna sama robilam:)a ja mam 25lat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misss....a glodny,glodnemu wypomni:P Moze i pisalas co to TYTKA ale ja tego nie doczytalam....bajka-czajka,juz wiem o co kaman z ta tytka:D gosiuna 83 rocznik?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
""zupka jarzynowa wiosenna sama robilam"" mrozonke wsypalas do wody i doprawilas??:P hehehehe;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel no wreszcie zalapalas o co z tytka kaman :P :D a ja sie nie pochwalilam, ze bylam w weekend cialko smialo powyginac na imprezce :D jeszcze dzisiaj mnie wszystkie miesnie bola tak sobie poszalalam :D no kurde co ja na to poradze, ze w mojej glowce wciaz pelno mysli kosmatych :o a jak czuje wiosne to juz wogole 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misss zakwasy masz i bola Cie miesnie:) Ech.....ja nie moge szalec:( W sumie dysko az tak bardzo nie kreci mnie jak kiedys ale ze wzgledow sentymentalnych poszla bym....tak w ogole to wole juz posiedziec w jakims lokalu :P Eeee tam "co ma wisiec, nie utonie" :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiunia23
hhe mozna tak z ta zupka powiedziec mrozonka ale jak doprawiona:)mniam:)a ja nie chodze na impreze obiecalam misiowi ze bez niego nie pojde i bede grzeczna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Intrez555
Ja byłam w takim związku....jednak nikomu go nie polecam....zaczynaja sie zdrady...niedomówienia.....człowiek zapomina ze ma kogoś....prędzej czy póżniej ktos pęknie....odejdzie...bo to nie życie w zwiazku, ale obok niego...juz nigdy by, czegos takiego nie wybrała......pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiunia...idac na impreze tez mozesz byc,jak to sama ujelas "grzeczniutka" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Intrez555 - mialas pecha i juz......mialam faceta na miejscu...rozpadl sie zwiazek i tak bylo z pare razy.Moj obecny facet wyjezdza i co? nadal jestesmy ze soba i w kwietniu bedzie 4,5 roku :D gosiunia to jak...jestes 83 rocznik?:P Zupa pewnie pycha.....ja nie gotuje bo nie moge i wkurza mnie to bo lubie gotowac i piec a tu zoooonk:O Napisz gdzie jest Twoj facet i ile jestescie ze soba.....nie widzialam abys pisala o tym alboi cos nie doczytalam:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 29 latek :classic_cool: ops...przepraszam 18 :D Na obiad mam racuchy drożdżowe :classic_cool: jakby ktoś chciał to ja z miłą chęcią się podzielę :classic_cool: wiecie ,że mam dobre serce :classic_cool:po pół placka dla każdego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiunia23
mojchlopak jest w holandii jestesmy pol roku dopiero:)a czemu nie mozesz gotowac co sie stalo??otrulas kogos:P a grzeczna no ja wiem ze grzeczna ale jakos nie mam sumienia isc jak on tam pracuje ciezko potem mam wyrzuty sumienia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiunia23
ryjekkk smaczniego pewnie twoje racuszki sa znakomite:)29lat a ty ryjku masz kogos??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qrwa kto mi pozazdrościł racuchów :O pryskałam sobie nowe dżinsy olejem :O nosz kurde :O ładnie :D Gosia ,mam męża i dzieci kochana:D mam tego wszystkiego troszkę :D nawet wielkiego psa :D rybko popłynęły w toalecie :O ale też były :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Choroba skleroza :D Angel :D a jak można zrobić zupę wiosenną zimą :P no fakt może i można ale ioe by kosztowała :D chociaż brukselka tania jest ,ale kalafior :O albo fasolka szparagowa :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiunia23
hehehe wojna:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ryjkkku...ja na bank nie pozalowalam Ci racuszkow bo nie lubie:P HAehehe idz do sklepu. luknij do big zamrazalki i sa tam rozne zypy mrozone i na jednej nawet pisze ZUPA WIOSENNA...wiem,bo czesto robie z mrozonek warzywne zupy zima:):):) gosiuna noooo do jasnej-ciasnej nie dowiem sie jaki jestes rocznik:O Moj tez jedzil i pewnie wnet tez pojedzie do Holandi:O W wakacje 2008 r.razem bylismy w koncu w Holandi:) Fajnie tak razem......nie moge gotowac itp.bo mam zlamany lewy nadgarstek,dokladniej rzecz ujmujac jest to złamanie kości łódeczkowatej nadgarstka i mam szyne z gipsem od palcow az po lokiec:O No i Nasz ponowny wspolny wyjazd poszedl sie pasc przez moja nie zdarnosc:( Wyczerpujaca odp.?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ryjekkkk widzisz,ja tu chce dobrze, cenzuralne slowko napisalam a tutaj na cafffe pomysleli,ze to brzydkie slowko:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiunia23
ojej to nie przemeczaj raczki. ja rocznik 83 jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiunia to przybij (5) bo ja tez:D Przeczytalam poprzednie Twoje wypowiedzi i przykro mi,ze Twoj facet nie ma tel.:/Hehehe widze,ze tez jest nie zdara bo wpadl mu tel.do betonu:P Sluchaj....kupi sobie wnet nowy i bedzie ok.....poza tym dzwoni do Ciebie czy tez pisze eski jak tylko zdobedzie tel.od kumpli....to tez sie liczy...uwierz mi,nie chetnie daje sie tel. komus aby zadzwonil bo zagraniczne karty sa drogie, nie wspominajac o polaczeniu z polskim nr.:O Te Twoje obawy tylko w jeden sposob moge wytlumaczyc...krotki staz w zwiazku:O Moj tez po pol-rocznej znajomosci wyjechal do Grecji i byl tam, az 8 m-cy:O masakra ale przetrwalismy.......GOSIU BEDZIE GIT MAJONEZ:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiunia23
angel dziekuje ci za wsparcie:)no krotki starz mam nadzije ze nie zakonczy tego on:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"nsadzieja matka glupich" hehehe...tak powiadaja......boisz sie,ze On moze zakonczyc zwiazek, moze rozczarujesz sie i przetrwacie razem do konca swiata i o jeden dzien dluzej albo moze Ty kiedys zakonczysz ten zwiazek:P....jedno napisze,gdybanie nie ma sensu....co ma byc to i tak bedzie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×