Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

ryjku \"chacjenda\" to tez moje haselko:D U mnie raz slonce swieci ,raz deszcz ze sniegiem i ciemno robi sie i tak w kolko:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frytka z keczapem
uuuuuuuu slyszy mnie ktos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frytka z keczapem -- he he jak ma zdradzic to zdradzi tak czy siak...pamietaj "najciemniej jest pod latarnia":P Tak w ogole wole frytki posolone :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frytka z keczapem
no to widze ze na kolesiu ci nie zalezy skoro tak piszesz. a wy macie ochote na skok w bok???jak on jest daleko???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frytka z keczapem - ile tak w ogole masz lat???:P Po sposobie rozumowania widze,ze malutko:P Przeczytaj ze zrozumieniem co napisalam a pozniej pisz:) eeeeee gdzie sie podzialiscie? Czyzby pora obiadowa ?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frytka - jak widzę faceci wolą puszczać się ze szczotką od kibla niż trzymać z Tobą. Współczuję :) :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel hej ho 🖐️ :D ja tez wole frytki posolone :P wiec frytka jak nie masz nic ciekawego do powiedzenia to niegrzecznie mowiac SPADAJ STAD 🖐️ znajdz sobie rozmowcow o tym samym poziomie intelektu :o Fill mleczko sojowe waniliowe pyszne bylo :) Ryjek no Ty psujo :P jak nie obcas to odkurzacz, jak nie odkurzacz to parasol :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Missss ale mi smaczka narobiulas na mleko sojowe...ale bananowe:D Pyyychota:D Pilas moze KUBUS SCOOL? Ja wlasnie takie zakupilam o smaku PINKOWE TRUSKI - tak piuze na etykietce:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel kurde nie pilam jeszcze bananowego mleka sojowego, tylko waniliowe, czekoladowe i zwykle, ale zwykle nie bardzo mi smakowalo. trzeba by zakupic bananowe :D a kubusia tez nie pilam, ale pinkowe truski brzmi dumnie :classic_cool: :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe "dumnie" powiadasz;) Ja za wanilia nie przepadam,czekoladowe zapewne za slodkie by bylo a zwykle to....pewnie bezsmakowe jest a bananowe mniaaam....jak nie zapomne to poszukam inne smaki:):):) Kurcze i te chipsy musztardowe musze poszukac:P Chociaz teraz duuzymi krokami zblizamy sie do wiosny i o linie swoja trzeba zadbac hehehe:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde no chipsy musztardowe sa na prawde niezle :) takie na poczatku jakby lekko slodkawe sie wydaja, ale przy tym sa dosc pikantne, no pychotka :D szczegolnie jak ktos jest fanem musztardy tak jak ja :classic_cool: :D o! i jeszcze chakalaka lubie tez :D fajny smak maja :) to Ty szukaj innych smakow mleczka, a mi zdradz gdzie to bananowe kupujesz, bo ja jeszcze nigdzie nie widzialam :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Mini-Malu kiedys kupilam to mleczko...z 2 lata temu :P Musze tam sie wybrac:) Troche mam daleko do jasnej-ciasnej:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurczaczki:Owkasnie sypie u mnie snieg w postaci kulek i sa grube jak grad:O pogoda swiruje dzis na maxa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiunia23
hej wszystkim:)ale pogoda az glowa boli od rana:(straszna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiunia hey, hi, hello :D he he philozoph ale smaka mi zrobiles piszac o orzechach laskowych...zjadla bym jogurt o tym smaku:) Cos ostatnio mam ochote na serki slodkie, jogurty.....dziwne i az strach sie bac hehehehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiunia23
a ja jem sobie zupke wiosenna zrobilam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiunia23
a tak zmieniajac temat ile macie lat??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiunia23
co to jest zupa z tutki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiunia z czego ta zupka?...bo my jak nie piszemy o tesknocie itp. to o jedzeniu hehehehe...........to ile mamy lat pisze we wczesniejszych postach:P:P:P Napisze,ze jesli 23 przy Twoim nicku to Twoj wiek to ja zdeczko jestem starsza od Ciebie:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fill zupke z tytki to tylko pije ja :P :D Angel Ty na wszystko masz dzis smaka cos widze :D A u mnie wieje i leje, tak mnie przewialo, ze mam problem z kreceniem glowa :o czy tam szyja :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×