Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

mam nadzieje, ze wrazenia z tatuowania pozytywne? :) oj bylo cieplutko i wogole super :) pogoda dopisala, codziennie opalanko, morze bylo tak spokojne jak jeziorko, wiec mozna bylo w wodzie poszalec, skora zeszla mi z polowy plecow tak sie przypieklam :D no pieknie bylo no! :D wrocilam troszku wczesniej, bo na wesele dzis ide, ale tylko w delegacji, wiec dopiero wieczorkiem :) a jeszcze bym sobie nad morzem posiedziala, tak szybko minely te dni :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy to jawa ,czy to sen ?:classic_cool: albo jeszcze śpię :D Miseczka 👄👄👄 kurde jesteś :D Czekolada zajebista dziara widziałam wczoraj na n-k :classic_cool: nie pogadasz kurde :classic_cool: jeszcze tylko Philla wydziergamy i będzie mafia :classic_cool::D Phill to nic że dermo i tak masz chyba wiele źródeł dochodu ,ale za to jaka satysfakcja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aj jak się cieszę, że znowu tu tyle ludzi :D i że urlop udany :) że krótki to wiadomo, bo zawsze jest za krótko jak jest pięknie :) i od razu z urlopu na wesele.... takiej to dobrze :D wrażenia z tatuowania jak najbardziej pozytywne ;] trzeba wymyślić jakiś wzorek dla Philla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misska dotarły pozdrowienia i oczywiście się Phillowi pochwaliłam :D Jak dobrze że jesteś cała w skowronkach :D aż mi sie serce raduje :)👄 Czekolada już my coś wymyślimy ale Philla :D gołą babę na plerach mu zrobimy :D Topic troszkę odżył,ale od poniedziałku będzie nadrabianie :classic_cool: trza nabić kilka tysiaków znowu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry niedzielny upalny :) wiem wiem, pewnie tylko ja sie z tego upalu ciesze :D Czekoladko to milo, ze wrazenia pozytywne, swoja droga lopatka to jedno z najmniej bolesnych miejsc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł [czesc ]:D Misska doszłaś do siebie już po weselichu ?:D Jeny jaki skwar 😭 a ja siedzę w chacie i się chłodzę pod wiatrakiem :D i mam loda waniliowego :classic_cool: i mam pifko babskie cytrynowe i mam wafelki czekoladowe :Da kurde jeszcze kawkę czarna mam :D ale tak na prawdę zjadłabym sobie jakieś ostre czipsy paprykowe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hellou Ryjek 🖐️ na weselu bylam grzeczna, kaca nie ma, wstalam wczesnie :D u mnie niestety pourlopowe pustki, wiec chipsami Cie dzis nie poczestuje, ale moze jutro :D wlasnie prazylam sie na balkonie - jak ja lubie upaly i sloneczko prazace :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miseczka ja mam zapas słodyczy mogę się podzielić :D mąż dostał premie to se troszke szalejemy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) ja tak jak Ryjek siedże w domu i wcinam słodkości... :P za ciepło jest, żeby się ruszać... Miss, zazdroszczę Ci, że potrafisz się tak prażyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kochani:)BEatko juz sie odzywam hehe:)Dopiero dzis mam dostep do neta i tak ciezko z tym bo gubi sie co chwile zasieg:/Pisze od kumpla z laptopa bo tutaj gdzie od wczoraj mieszkany jest net za darmo.W ogole to jak przyjechalismy to robilismy viagle przy truskawce az kolana i kregoslup wysiadal ale....zycie!!! a od wczoraj mieszkamy i pracujemy gdzie rok temu wiec jest luuuuuuuuuuuuuuzik:D Szczegoly jak wroce a pewnie wrocimy za 2 badz 3 m-ce jak nie dluzej.Mam nadz.ze u wAS OKI.....nie mam czasu aby poczytac:/Buuuuuuuuuuziaczki for all:****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jak ładnie :) wszyscy prawie dzisiaj zagościli :) Hej Aniołku 👄 jak dobrze ,że sie odezwałaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będzie ruch nie bój żaby :) Misska pewnie ma sprawy ważne w pracy ,tak zawsze jest po urlopie niby bez ciebie żyć mogą ,ale jak cie nie ma to potrzebny od zaraz :) Ja mam troszkę roboty,będę później :)pewnie większość z nas się później tu zleci i pogadamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buuuuuuu ałuuuuuuu,buuuuu ałuuuuuu jestem wyjec ,powyję sobie troszkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×