Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

Misska a sejf masz też w piwnicy ?Bo nyja mam w pokoju za obrazem ze słonecznikami Van Gogha:D Byłam w biedronie :classic_cool: dobra jest ta kaszka dla dzieci w saszetkach:classic_cool:bananową sobie kupiłam :Ddzieciom też oczywiście:) Coś tu u nas ostatnio spokojnie i cicho:)dziewczyny korzystają z lata:Dyle ,że co drugi dzień pada :Ou mnie też jakoś chłodnawo,musiałam kurtkę wyciągnąć :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe :D nieee :D moim sejfem jest bank :classic_cool: dziwnie piszesz cos na tym laptopie, raz za malo liter raz za malo... :D dobra, ja sie szykuje i na balety :classic_cool: bede tu jutro :classic_cool: leczyc kaca :D :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak wiem zauważyłam ,ze czasem dodaje mi kilka liter :Dprzeca się uczę :O Wiesz jak byś mogła to wybaw się za mnie :(bo mi pozostało pilnowanie domu:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niedziela ach niedziela :) Mam fajny placek ,jak ktoś ma ochotę to się podzielę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaaaa💤berek:Djakie spanko mieliście?Bo ja nie wyspanko:O Misska ładnie zabalowałaś:Dno ale panieńskie niby tylko raz w życiu:D A ciekawe gdzie Phill :Dogladałam wczoraj eska hity na czasie i chyba u niego była ta bibka :Dmoże zachlał?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoś ,ma coś na uspokojenie ?😭mam taki okropny humor :O raz sie śmieję a raz wkurwiam :Ozbliża się chyba wiekopomna chwila zwana ...:Ono

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja chcę ...yyy...coś mi się chce ,ale nie wiem co :O Taki zapędzacz albo plaskacza w pysk :Okto mnie trzepnie :Ozgłaszać się :O najlepszy bijatyka będzie miał zaszczyć plasknięcia mnie w pysk :O Od razu mówię ,żeby mi tam żadne muskniecię nie było :O coś a'la prawy sierpowy aż kły powypadają i krew się poleje :Opliss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) No troszkę zaginąłem. Dużą przeprowadzkę stron mam i już mi siedzenie przy tym wychodzi bokiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie wiem:)chyba się obraziła czy cuś :)albo niechcący ją zaraziłam złym humorem wczoraj:) Byłam wczoraj pobiegać i mi ulżyło:)przebiegłam kawal drogi przy rzece w jedną i druga stronę ,tak sie zmęczyłam że nie miałam siły na humory :D Coś mi się dzisiaj udało zrobić aby pomóc sobie i nie tylko sobie ,mam nadzieje że wszytko pójdzie dobrze :)reszta to tajemnica ;) Chyba pojade dzisiaj z dziećmi na basen :)a niech poplumkają troszkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm..chyba sobie dzisiaj nie popływamy :) deszczyk kropi ,coś na deszcz się zanosi :)kurcze a ja okna myć chciałam :D Szkoda ,że ta ścieżka po której wczoraj tak zwinnie biegalam nie jest szersza:Dmogłabym brać dzieci ze sobą ,jechały by rowerkami ,ale rzeka blisko płynie ,prawdę mówiąc jet to wał rzeczny to nie bardzo ,ale trasa fajna można różne zwierzątka zobaczyć :Dszaraczki ,żabki,boćki czasem z rana jest stado czapli ,ale fajnie wygladają,mają takie różowe upierzenie :Djest jeszcze pięć mostów po których jedzie pociąg :D p O takie wspominki mnie wzieły :)mieliśmy kiedyś wąskotorówkę :)jeździła na trasie przyrodniczej :) najwiekszy błąd jaki nasza gmina zrobiła to likwidacja tej kolejki:(teraz ludzie sie zabijają o takie atrakcje :O chory naród u mnie rządził:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misska ranny ptaszek z ciebie:D Uff jak gorąco ,chyba burze znów będą:O Misska mam małe zapytanko do ciebie :)ty czy takie spodenki do kolana z mankietem i zaprasowane na kant ,w kratę cos z czarnym i popielem i chyba niebieskie :Osą jeszcze może modne ?:Obo se kupilam i tak teraz myślę czy nie odjechałam za bardzo :Oa portki są z materiału :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryjek :D nie, nie odjechalas, trzymasz fason :classic_cool: :D bermudy w kratke w tym roku jak najbardziej nosic nalezy :) kurde na urlop ide, to mam teraz duzo pracy w pracy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Dzięki za wybaczenie:) Już się poprawiam. Po siedzeniu od soboty musiałem się wczoraj troszkę przewietrzyć :) Ale zaduch z rana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Misska kamień z serca z tymi portkami:Dczyli można śmigać :D Z tą praca to chyba tak wszyscy :) jedna moja \"znajoma \"z kafe tez normalnie robi do 15 ale przed urlopem siedziała do 18:O ech życie ,życie:Oale co tam, porobisz troszkę więcej a potem ciao bambini :D Żar z nieba się leje:Ooj bedzie gorąco :O Ja jak wczoraj pojechałam na basen tak dopiero wieczorem wylądowałam w chacie :Dale fajnie było ,szkoda tylko że woda do zbyt czystych nie należała :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O to szkoda :(a nie macie jakieś starej cegielnie albo glinianek do kąpania ?U nas są jeszcze takie glinianki :)kilka jakby stawów w kupie ,ale dla dzieci raczej się nie nadają :O dno jest niebezpieczne ,czasem płytko czasem dość głęboko :Oa u nas w basenie to kijanki pływają więc luksusów też nie ma :O jeszcze troszkę i żabki będą:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Są baseny odkryte. Ale niezbyt atrakcyjne. W zeszłym roku jeździliśmy nad jezioro ale to 45 km w jedną stronę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to coś tam masz :)ja też mam tylko basen odkryty niby robili remont ,zbudowali zaczepistą zjeżdżalnie (o akurat plus)ale co z tego jak wodę pobierają z takiego stawu i tylko częśćiowo dają świeżą,chlorują to tak ,ze przez pierwszy tydzien wychodzisz pomarszczony i biały od chloru :O tydzień później są kijanki a dwa tygodnie dalej żaby :O dno w jednej wielkiej mazi glonów :O czysty luksus :Oale czasem tam idziemy bo po 18 kasy nie ma i można sie za free kąpać :D Ja żeby normalnie się wykąpać to musze jechać ok 25 kilosów ,ale to wiąże się z dużym wydatkiem bo jest nas trochę a godzina to mało na kapanie :D bo my takie Wodniki Szuwarki jesteśmy i lubimy sobie poplumkać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaaa
jak se do klamki przywiazesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie mają zbudować park, ale i tak nie dorówna temu z TG. Rozpuściłem się;) Puki co wygląda na to że pokąpie się troszkę w Chorwacji. O ile nie padnę od upału ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja cie i ty jeszcze narzekasz :D o żesz ty gadzie jeden ,tu Chorwacja w planach a ten lamentuje że basenu nie ma :D yh muszę zrobić packi ziemniaczane :Ozgrzeję się z deczka przy tej patelni:Dnajpierw wyczaruje jakiś sosik czosnkowy albo tatarski do nich i niech się chłodzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×