Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

Ofkors :D chłopaki będą ładować w knajta na necie a małej zaserwujemy niezapomnianą noc z BBCbibees:D Zaraz ...kurde michu chce sie poszlajać z nami :D a kawalerskie tez są ? Tam go poślemy najwyżej ,chłopak zabawowy to sie kawalerowi spodoba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochana-steskniona
Cześć dziewczyny, jestem tu nowa, ale bardzo w temacie bo mój facet wlaśnie wyjechał na ponad 2 miesiące do Norwegii... Już widziałam Wasz temat wcześniej ale dopiero dziś odważyłam się napisać, bo mi ciężko... Zwykle się zawalam robotą po uszy, żeby zapomnieć o tęsknocie i nie siedzieć jak kołek samemu i bezczynnie... Ale dzisiaj to juz nie wiem co tu robić... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misska ty lizusie :P jutro dam ci popalić za karę :D Witaj zakochana -stęskniona :) chyba ostatnio do nas napisałaś coś ?:) Niestety ja padam dzisiaj na pyszczek i idę teraz robić lulu :Dwięc nie popiszę dziś :) ale jutro stawiam pycha herbate na pobudkę i pogadamy jak chcesz :) Niop to papa skowroneczki ,żabki i żuczki 👄 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 🖐️:D Jak to gdzie herbata? Już jest (_)?(_)?(_)?(_)?:D Kurczaczaki czy u was tez taki skwar się zrobił :D ależ daje słońce :D Matko dzisiaj idę z dzieciakami na zakupy :O muszę kupić przybory do szkołyu i zeszyty :O co to będzie już sie boje :O jeden wielki harmider a najgłośniejsza pewnie będzie ta mała sroka :D Wczoraj do 23 chodziła co chwila i pytała czy aby na pewno kupimy zeszyty do szkoły :D a rano wstała o 6 i znów to samo :O ech ..aby tylko taki zapał miła jak juz będzie chodziła :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Phill taaa mignal to odpowiednie podsumowanie :D dlatego czasami nie reaguje na pomarancze, nie witam, bo po co jak one i tak tylko migaja :D :o Ryjek no no no co za zakupy sie szykuja :classic_cool: ja dzis tez na zakupy - musze sobie kosmetyki na wakacje zakupic, bo za tydzien wyjazd :classic_cool: nie wiem tylko czy warto olejek do opalania kupowac :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mam dzisiaj natchnienia na zakupy ,ale co musze iść:O przecież my jak mali byli to tez sie cieszyliśmy z nowych okładek na zeszyty ,z zeszytów z kredek i planów lekcji :D więc musze być tak samo pełna entuzjazmu co moje pociechy :D Moze skoczę jeszcze na targ jakąś koszulkę sobie kupię :D coś do portków normalnego potrzebuję :D A wiesz co Misska ,cos ci powiem :D ostatnio sprzątałam moją mega szafę ,nie :D bo ja to nieraz cos kupie i wsadzę głęboko do szafy i zapomnę o tym :D i tak ostatnio wydłubałam ,ze mam rurki niebieskie w szafie :D chyba je z pół roku temu kupiłam albo nawet przed zimą to było :O nawet nie pamiętam :O i jeszcze znalazłam bluzkę na lato o której kompletnie zapomniałam :O matko jaki ja sklerotyk jestem :O A dzisiaj czeka mnie smażenie naleśników z serem :O jak mi sie nie chce :O i tak gorąco jeszcze jest :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie nawet troszkę pasuje chłodek bo mam większą część miasta \"z buta\" dzisiaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie deszczyk maly spadł:Dfajnie jest troszkę chłodniej:) Byłam na mieście z dzieciakami,kupilam co trzeba i właśnie smaże te naleśniki:Dależ jestem głodna:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misskli ta ten deszczyk popadał 5 minut i znów mam słońce :D czyli nie jest źle:Dznów mam słońce na całym niebie :D Naleśniki zrobione :Dmam z dżemem i serkiem wanilowym:D bierz które chcesz:D O______O O_______O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) Uuuuu deszczyk całą noc padał :)troszkę chłodno jest:)kurczaczki trza wskoczyć w jakąś bluzę:D Missska co ty tak po nocy ?:DSpania nie masz kobieto:D Hmmm nie mam pomysłu jakie slodkości upiec na niedzielę:(musze coś poszukać na necie może mnie coś natchnie:) Kurcze troszkę cięzko mi się pisze na tym lapku :Opazurki mi stukają jak kamyczki:Oa przeca mam krótkie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Phill :D czesc Ryjek 😘 ano bezsennosc mnie meczy :D z tymi paznokciami to dobre :D wyobraz sobie, ze ja kiedys pisalam na lapku w 2 cm tipsach :D no i dawalam rade :D ale fakt, ze przyjemniej pisze sie na zwyklej klawiaturze :) przyzwyczaisz sie - nie marudz :classic_cool: :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej stokrotko:D ale mam harmider w chama tycie:Ozaraz mi łeb pęknie:Omała bajki na na fuul ogląda,młodszy ma tysiąc pytań do ..starszy wali w grę i z winampa puszcza malancie też na fuul:Oza co się pytam ten hałas 😭 Nie mam natchnienia na nic dziś :Okto mi podaruje kopa w zad na rozruszenie:D Misska dzisiaj idziesz na bibkę?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryjek ja mam w chacie Jacksona na full :D :o nie wiem czy wolalabys to czy juz swoj harmider :D kurde przezywam jego odejscie i slucham go wrecz oblednie :o dzisiaj dzisiaj panienska bibka :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ło ho to masz mały harmider:Dja mam wszystkiego razy 3:O Matko teraz bym o mały włos swoje posty skasowała:Ojuż pomijając fakt ,że niechcący zamknęłam stronę :Dtak jakoś dłonią przejechałam:Dhłe hłe :Djak w przedszkolu wszystko od początku trzeba sie uczyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee bo mowie kup normalna myszke i podlacz to nie bedziesz sie tak meczyc :) ja tez nie lubie latac palcem po tej plytce :D zawsze wtedy trafiam nie tam gdzie chcialam :D :o mam jakas stara myche jeszcze w piwnicy - chcesz? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×