Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

Druga :classic_cool: :D Ryjek no co Ty :( jak to ciagle :( przeciez tylko wtedy kiedy nie spie :P a slyszeliscie o tym zolnierzu polaku co zginal teraz w afganistanie? :( z mojego miasta jest/byl :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słyszałam Miseczka ,chyba nawet ostatnio ktoś o nim pisał na jakimś topicu ,ktoś kto go znał:(jak sobie pomyślę ,że mój michu miał zostać w wojsku to mi się słabo robi :(dziekować Bogu ,że mu się odwidziało :( U mnie w mieście jest jeden chłopak który był w Afganistanie na samym początku ,już tam nie wrócił bo nie daje rady psychicznie :( Takie życie wojaka . A wiesz co u mnie we wrześniu sa dni karpia ,taka impreza plenerowa ,ma wystąpić don vasyl :Di uwaga Dżem ?czy ten zespół istnieje jeszcze bo zgłupiałam ,albo oni sie pomylili :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryjek no jak to ! oczywiscie, ze dzem nadal istnieje :classic_cool: i koncertuje, bylam na paru ich koncertach :) a co to jest don vasyl? :o wiesz na poczatku wszyscy chcieli do iraku na hurra, bo mysleli chyba ze beda siedziec i pierdziec w stolek za dobra kase. pomylka - tam jest wojna, prawdziwa wojna :( tylko po co ona komu? :( wielu wyjechalo i szybko wzielo nogi za pas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz racje z tą wojną ,on tak samo pojechał tylko dla kasy jako ochotnik ,,nie liczył się z tym ,że będzie oglądał ludzkie zwłoki na ulicy .To nie jest film ,to jest prawdziwe życie wielu chłopaków o tym zapomina ,zwłoki rozstrzelanego dziecka inaczej ogląda się w filmie inaczej na żywo wiem coś o tym to samo z dorosłymi ,stan obok zwłok osoby spalonej a zobacz w tv to ie to samo . Don Vasyl to taki zespół Romów ,grają muzykę "cyganską "jeden z bardziej znanych zespołów w Polsce :)ja nie przepadam za taka muzą ,ale powiem ci że pobawić przy nich to sie można za wsze czasy :D A gdzie jest nasz spioszek Phill?:D Może ja go skuszę herbatką ?:D (_)?(_)?(_)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A z tym Dżemem to mnie pocieszyłaś ,bo już myślałam ,ze których podczas drukowania ogłoszeń popił i pomyłka .:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żaden śpioszek :) Sporo spraw załatwiam z ranka:) Ryjku Dżem działa i ma się dobrze. :) Zmienili wokalistę, troszkę zmienili repertuar (bo prawa autorskie) i grają dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Morelki nie chcę mam cała torbę brzoskwiń już na nie patrzeć nie mogę a paluszki lubię z sezamem albo solone :( to może posól te cebulowe to się poczęstuję :D Jak będzie pogoda to pójdę na ten Dżem ,impra ma być w parku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale że co ?że ja ? ja wybredna ?😭 W ogóle to mam ochotę na pączki :( chyba zrobię ,takie malusie ,szybkie bez ceregieli :Di tanie :classic_cool::D A tak w ogóle to dzisiaj wyglądam jak diabeł :( każdy włos w inna stronę :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde fajna ona jest :) a tam na dole to co to jest rozmiary ?czy co ? W ogóle to jak ? klikasz w darowiznę i co tam jest ,jest już podana kwota czy ile sie chce ?a te rozmiary to do czego?? że co jak ściągniesz to w różnych rozmiarach ,takich jak komuś odpowiada ?nie rozumiem tych rozmiarów :( wytłumaczcie mi bo szara masa jestem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he Miss zawsze masz mnie:) Ja robię stronki, ewentualnie możesz zainteresować się czymś takim jak joomla. Ryjku tam na dole są rozmiary, możesz wybrać jaki Ci pasuje najbardziej. Jeśli chodzi o dotacje to jest zaproponowana kwota, ale można zmienić. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale do czego te rozmiary ?Bo jak coś ściągniesz na kompa i np ,chcesz wydrukować to samemu ustawiasz rozmiar ,tak czy się mylę ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryjek rozmiar tapety mozesz dobrac odpowiednio do rozmiaru pulpitu w Twoim monitorze. Phill no ja wiem, ze mam Ciebie, ale ja bym chciala sie nauczyc sama tworzyc stronki. moze jakis kurs na odleglosc? :D troche juz wiem, bede pilnym kursantem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha to takie kulki :classic_cool: o tapecie widziałam ,ale myślałam ,że te zdjęcia po prostu się w różnych rozmiarach kupuje a nie jako tapetę .:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Phill dzieki, poczytam :) a czy w C++ tez sie jeszcze pisze? czy tylko html? a! jak za darmo to ja jakiegos pajaczka poprosze :D i nie zebym Cie wspomoc nie chciala czy cos :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matgew
Ja też jeste.. Cięzkko jest. Czuje jakbym oddychal powietrzem przez 300km słomkę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misska to sknera ,Misska to sknera i naciągaczka ,tralalalalala tralalalalala,la la la :classic_cool::D Kolego to ciężkie masz oddychanie :( nie ma co :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj pomarańczko. He he no liczę na to że kiedyś ktoś się znajdzie i przekaże parę groszy na tę moją zabawę. To jest na razie pierwszy szkic tej strony. Docelowo będzie możliwość zamówienia prawdziwego, oprawionego obrazka do powieszenia. Miss jak będę miał chwilkę to wrzucę jakiegoś pajączka. Jeśli chodzi o C++ to się bardzo rozwija. Ale nie stosuje się go do tworzenia stron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Druga🖐️:D A co tu mamy :classic_cool:hm...kawka ,herbatka i chyba kakao:classic_cool::D Jestem załamana :( szukałam wczoraj po całym mieście koktajlu owocowego i nie ma :( same brzoskwinie i ananasy :( jak ja zrobię tort ?:( no jak kurde felek :Dmusze teraz pomyśleć nad innym :D Robię sałakę warzywną ,ta naszą zwykłą najlepszą sałateczkę :D jak zrobie to was poczęstuję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×