Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

się już z tobą nie bawię :( nie znasz się na dżołkach ani czołgach :O (((MEGA FOCH)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabieram moje wiaderko ,grabki ,łopatki i foremki i ide do innej piaskownicy :( i oddawaj mi te gumki i spinki do włosów ci wczoraj dałam ,bo naskarżę mamie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No chyba tak :D Głodna już jestem :O czas coś wyskrobać z lodówki :O Lubisz sałatę lodową ? Bo ja lubię na kanapkach i do sałatek :) A tak w ogóle to nam Phill się rozleniwił ostatnio i nic nie pisze co tam u jego żonki ,czy zdrowa ,czy jakieś pampersy można już kupować czy jak ?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yyyy może tak coś więcej :O jak się czuje ,co tam jak tam ,no ogólnie co tam słychać ?:) no chyba ,że tajemnica :) to się więcej nie pytam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mówisz coś czy mamy ci z Misska zrobić tysiąc pytań do ...a wiesz ,że my umiemy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O tym to zapomniałam ,ale z tego co widzę to chyba lubi bo się nie odzywa :D Kurde ta bulba mnie boli na poliku :( a swędzi jak cholera :O myślisz ,że jakbym posmarowała sokiem z aloesu to by trochę pomogło ?:( mam aloes już taki fajny jest duży to bym ucięła jeden pałąk :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zraz ,tylko kolację jeść dokończę :Ddzisiaj mam żarcie jak królik :( chlebek z sałatą ,pomidor i ogórek małosolny :Ocztery kromale zrobiłam i kurcze dobre jest :D Zaraz coś wymyślę :classic_cool:jak sobie jem ,to mam lepsze myślenie zrób 5 pytań i ja tez zrobię 5 ,damy mu wycisk :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misska czekaj no !Musimy ustalić temat naszych zapytań :D Tematem będzie Philla żonka :) coś nam się ociąga jeśli chodzi o żonkę więc musimy coś nie coś wydusić :D Erotyczne jak najbardziej :classic_cool:myślę ,że Phill się uciesz :classic_cool::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje pierwsze 5 pytań z tysiąca : 1)Czy szacowna małżonka wie ,że masz taaakie fajne koleżanki jak my ?:classic_cool::D 2)Czy szacowna małżonka jest od ciebie młodsza ?Ile? 3)Jak długo z szacowną małżonka jesteście po ślubie ? 4)Dlaczego tak mało "chwalisz się "czy też wspominasz o żonce ? 5)Teraz te bardziej z ciężkich pytań :)Myślisz ,że przed 40 będziesz tatą?(tu se jaj nie robię ,żeby nie było ):) W gwoli wyjaśnienia pisałam "szacowną małżonką " bo na ty z nią nie jestem i może by sobie nie życzyła innego określenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co słychać:) Dobrze słychać. Jutro kończę pracę, zbieramy się i w nocy w drogę. Nasz pierwszy urlop w pełnym wymiarze:) Taka nasza mała podróż poślubna. Szczerze mówiąc to nie mogę się doczekać. :) A reszta spraw musi zaczekać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misska ,aleś wymyśliła :O jaj nie masz czy co ?:O wal z grubej rury a nie owijasz w bawełnę :Omamy się coś dowiedzieć to trzeba go przycisnąć :D z reszta na co nie będzie chciał odpowiedzieć to pewnie powie że nie nasza sprawa i już :O co innego wymyślimy :O Cyckasz się z nim jak z jajem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ogóle to ja nie wiem po co my sie produkujemy tu ,jak on już poszedł spać a jutro wystartuje na wycieczkę :O Delikatny ?No przecież nigdzie go nie ośmieszam ani jego żonki ,pierwsze pytanie dla jaj reszta normalna :( chciałam wiedzieć co nie co ,bo tak ją ukrywa jak ptaszka w klatce :( przecież się śmiać nie będę ,psychiczna może jestem ,ale nie tak :O Idę lulu może nam jutro coś napisze :( a ty sie nie opierniczaj tylko masz myśleć nad pytaniami :O cala noc przed tobą :O Czuwaj🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ad1 wie ad2 6 ad3 24.09 będzie 3 lata ad4 bo wiem że kobiety nie lubią jak się wspomina o konkurencji ad5 mam taką nadzieję ale nie wszystko zależy ode mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×