Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

Dziendoberek🖐️(hasło Angel):D Widzę ,że Phill nam długo nie kazał czkać :) Troszkę dziwnie napisałeś w 4 pytaniu :)że jak niby my nie lubimy rozmawiać o konkurencji ?Tylko o jakiej bo nie rozumiem?:) Przecież każde z nas jest w związku i nikt tu nie robi podrywów :D a nóż widelec ta twoja żonka to fajna kobietka ,to my chcemy o niej coś wiedzieć :D dobrze mieć jakąś normalna babeczkę za koleżankę :classic_cool:a w ogóle to my sie martwimy z Misską czy ta twoja żonka jest dla ciebie dobra :D my tam nie wiemy jaka jest prawda ,może tak być ,że jak z nami piszesz to laczkiem po głowie dostajesz :classic_cool::Da my na to nie możemy pozwolić :Dwięc nam ładnie pisz prawdę :D Z tym byciem tatą masz rację nie wszystko od nas zależy :( ale powiem wam coś ,wiecie co ?:( ja to zawsze sobie myślałam ,że jak moje dzieci będą brały ślub to ja nie mogę być wtedy babcią (chodzi mi o wiek ) :( Ja to bym chciała jeszcze im pomagać jak już będą dorosłe a nie układać się w trumnie powoli :O i wnuki pobawić :( fajnie tak kurczaczki taką pełną rodzinę mieć,w święta rodzinny zjazd :( ech...fajnie :( Brzuchol mnie boli :( Gdzie ta cholera Misska ?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezu wy tu już piszecie a ja ledwo post wysłałam :( Misska następne 4 pytania ci brakuje :( weź pisz bo ja mama dzisiaj zapłon spowolniony :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdzie byłaś jak cie nie było ?😭 Co ja miałam sama ze sobą pisać czy jak:( Byłam na dworze z dzieciakami ,fajna pogoda to co będziemy w chacie garować :(w ogóle to te wakacje do dupy są :(nigdzie nie pojechaliśmy :( a już koniec wakacji :( A jutro przyjeżdża mój michu to nie bede się nudziła chociaż i morde będzie do kogo odezwać :O A widziałaś czekoladę na n-k ?chyba się farbnęła na ciemno :)nie wiem za bardzo bo tak rzuciłam okiem tylko :D A Angel sie tej niedzieli nie meldowała wcale :( Wszyscy o nas zapominają😭ekuśka ,niedziela a ile ostatnio tu było babek tak przelotem ,jedna taka fajna była ,ale kurde nie pamietam nicku :( Zostałyśmy same Misska jak te palce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie zauwazylam, ze zostalysmy same :( no ale nie ma sie co smucic, przeciez mamy siebie nawzajem :classic_cool: nie widzialam Czekolady na nk, rzadko tam zagladam. mialam dzis zapieprz w pracy, dlatego mnie nie bylo :( sie z Phillem nie pozegnalysmy, a nawet nie wiem kiedy on wraca :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo chyba nawet nie mówił na ile jedzie :Oi kogo my będziemy dręczyły ?:( Czuję się niezaspokojona :( chciałam zrobić tysiąc pytań do i dupa :( To co będziemy robiły ?:( Może jakieś babskie pogaduchy ,o ciuchach może ?:D A pytałam o ten frencz i niby 30 dychy ,ale coś mi gadała o jakimś żelu ,że niby też trzeba bo umocni :O ja nie chce żadnego żelu bo jak zacznę robić to już cały czas tak będzie :( na co ten żel kurde ? Ja chcę tą bluzę http://www.allegro.pl/item710642233_adidas_originals_bluza_36_oldschool_jedyna_bcm.html 😭 kup mi ją 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to pięknie mnie nabrałaś z tymi włosami kobieto :D🖐️👄:D Gadaj nam tu ładnie jak na spowiedzi co robiłaś ,coś zmontowała ,czy gdzieś wyjeżdżałaś ,jak tam podanie do szkoły i czy kupisz mi tą bluzę 😭 bo Misska udaje ,że nie słyszy 😭 Napisz ładnie a ja wyskoczę do monopolowego po następną torbę :O:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha ma sie ten talent do nabierania ludzi :D ale szczerze to lepiej jakbym farbnela? :D nigdzie nie byłam, nie ruszam sie dalej niz 15 km od domu :P zlozylam podanie o przedluzenie stazu, dowiem sie za jakies 2 tygodnie pewnie :D czy zostaje i beda na mnie rzygac te dzieci czy nie :D ale i tak jestem przerazona, bo z remontem przedszkola nie wiem jak sie wyrobimy do 1 wrzesnia, ale to nie moj problemos... ja ide na 3 dni urlopu teraz ... :classic_cool: bluzy Ci nie kupie bo jest nie w moim stylu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qrwa ale wy jesteście :O przeca to ja ją chce i ja ją będę nosić :Ochytrusy jedne 😭 Czekolada nie wiem czy masz sie farbnąć w tych jasnych fajnie wyglądałaś takie coś a'la blond chyba ale w ciemnych też fajnie :) Kupcie mi tą bluzę 😭 proszę😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ją chcę 😭 chcę chcę chcę [tupie nogami jak wściekły bachor }😭będę ją nosić sobie 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to będę w niej spała ,ale mi ją kupcie😭:( Jak mnie łeb naparza :O matko chyba ciśnienie jakieś czy coś tam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania ze szczecina
witam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania ze szczecina
smutno mi moje misio pojechalo w niedziele a dopiero sroda !!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Aniu :) Czekolada w kalesonach to ja po mieście śmigam przecież :D do spania mam specjalne spodenki dla kowbojów takie z odkryta dupa i tam z przodu :classic_cool::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekolada- bo nie każdy może takie mieć:classic_cool: Aniu napisz cosik więcej ,jak długo jest macie rozłąki ?:) Wiecie co ta moja mała zgaga wymyśliła :O Poszłam sobie giry ogolić ,i tak jadę tym dżiletem niebieskim:classic_cool::Da kolo mnie stoją moje klapki :D mała do mnie ,że jak będzie duża to też chce takie klapki jak ja i czy jej takie kupię?:O Odpowiedziałam jej ,że sama sobie kupi takie klapeczki a nawet lepsze jak będzie duża bo sama już będzie pracowała i będzie dostawała wypłatkę :classic_cool:a ona mi na to ,że ona nie chce pracować bo wtedy będzie musiała mieć już męża:Omówię jej ,ze nie musi mieć męża żeby pracować ,nawet chłopaka :O a ona mi na to "to może zrobię tak :ja pójdę do pracy zarobić na te klapeczki a mój mąż będzie w domu z dziećmi siedział ":O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze wam tego nie napisałam ,ostatnio wyparowała z takim stwierdzeniem że "już nie mogę się doczekać kiedy będę miała męża i dzieci bo chciałbym sobie kupić takiego małego białego pieska ":O Czy ona myśli już o planowaniu rodziny ,czy jak ?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ona chyba myśli ,że wszelakie zakupy i tego typu przyjemności to tylko w małżeństwie:D Jak skończyłam golić giry to tak mnie przemaglowała że szok:D Miałam tysiąc pytań do ...:D Ty poderwałaś pierwsza tatę czy on ciebie ? Jak wyglądał tata jak był twoim chłopakiem ?:D )kurde tu poległam ):D A całowaliście się ?:D A masz jeszcze w brzuszku te nasionka co się z nich dzieci rodzą ?(tu mi do śmiechu nie było :O) Dlaczego nie zostawiłaś swojej sukni ślubnej dla mnie?Ja bym sobie w niej teraz w niedzielę do kościoła chodziła :O Chłopaki mi takiego wycisku nie dali :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziendoberek :D 1-pół na pół :D 2-wyglądał tak samo tylko troszkę młodszy i włosków więcej 👄:D 3-no ba :classic_cool: 4-niestety mam :O ale są w lochu uwięzione :classic_cool: 5-?:O Dzisiaj przyjeżdża mój byczek :classic_cool:tralala:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×