Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

Phill widziałeś dzisiaj Misske ,bo już od dawna się nie pokazuje a ja udaje ,że się martwię wiesz nie trza pozory zgrywać lalalalala:classic_cool::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra przyznaje się :( lubię sobie chlapnąć :( a wy co myślicie ,że skąd ja mam ten dobry humor dzień w dzień :(a wiecie jak mi ciężko ?:( jak ja muszę kilka razy dziennie zbiegać po schodach do monopolowego a potem pod górę z pełną torbą :( krzyż mi pęka nie raz i skurcze w prawej dłoni mnie łapią od trzymania tego piwa :( chyba sie przerzucę na wódkę :( mniejsza waga ,mniej chodzenia ,większa faza :classic_cool::O Właśnie zeżarłam jogurt biszkoptowy :( wiem świnia jestem ,ale on była mały ,taki malusi I__Io taki :( dałabym wam wylizać pudełko ,ale sama już to zrobiłam :( Pisałam to ja; pijaczka jedna ,obżartus cholerny :( :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie ta ciężka torba cię tak wzruszyła,prawda ?:( Oh jakie ciężkie jest życie pijaka :( Wejdę sobie do galerii Philla i pooglądam zdjęcia popijając oczywiście zimne piwo za 2,30 :( pijaczka ja jedna wstrętna cholera :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Phill no to ja nie wiem ,jak sobie poradzę bez mojej torby :(w kieszenie mam napchać czy jak ?:D Misska a najgorsze jest to ,że nawet łyżeczkę wylizałam :(a mogłam chociaż to ci zostawić ,ale nie ,łapczywość moja mi nie pozwoliła :(😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ,ale na przykład do czego bozia dała raczki ?hę ?no bozia dała rączki do macania ,macamy owoce ,warzywa i inne stworzenia w tym kobiety i mężczyzn :classic_cool:więc nie ma co się tak oburzać tylko brać przykład z ryjeczka :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryjek macant :) Ryjek macant :) Ryjek macant :) Ryjek macant :) Ryjek macant :) Ryjek macant :) Ryjek macant :) Ryjek macant :) Ryjek macant :) Ryjek macant :) Ryjek macant :) Ryjek macant :) Ryjek macant :) Ryjek macant :) Ryjek macant :) Ryjek macant :) Ryjek macant :) Ryjek macant :) Ryjek macant :) Ryjek macant :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz możecie mi zazdraszczać :classic_cool:właśnie zjadłam sobie knedelki :classic_cool:a żeby wam dopiec to wam napiszę ,że jeszcze usmażyłam małe pączusie :classic_cool:teraz płaczcie i zazdraszajcie mi :classic_cool: Ryjek jezd wielka :classic_cool:haha tralala I jeszcze jedno Misska chodzi po mieście w samym płaszczu bez bielizny i ubraniu a Phill jeździ na kolarzówce bez getrów tylko w stringach :classic_cool:haha tralala Zazdraszczajcie mi !!!:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryjek dlaczego mnie wydalas 😭 teraz juz wszyscy wiedza, ze ta co w poludniowy upal w plaszczu po miescie lazi to ja :( no ale Philla o takie zboczenstwa to nie podejrzewalam :o a Ryjek nosi meskie kalesony nawet latem :o i wtedy udaje, ze ma legginsy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co kcesz od moih getruf?pytam siem ?co kcesz?😭przecież są ładne i w kroku sie nie wytrą bo maja podwójny materiał :classic_cool: pewnie mi tego rozporka zazdraszczasz ,haha:classic_cool: A Misska nosi dziurawe skarpety:Pmęskie of course :classic_cool:i ma kozy w nosie :classic_cool: Żeście musieli mi mocno zazdraszczac tych pączków, bo mnie brzuszek boli :( zazdraszczacze wy jedne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Ryjek puszcza smierdzace baki :o i dlatego nosi kalesony z podwojnym materialem w kroku, zeby nie pekly :o a dlaczego Ryjek od razu po piwie leci siku? zeby sobie zrobic miejsce na kolejne piwo :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może i śmierdzące ale za to ciche :Oa ty to co nie lepszejsza jesteś ?:O Kto po nocy chodzi po dachu w pelerynie i udaje batmana ?no kto?:O Ja wszystko widziałam ,widziałam także ,że próbowałaś się bawić w spidermena i myślałaś ,że jak zaczniesz rzucać kozami z nosa w ściany to będziesz mogla tak powisieć jak człowiek pająk :O na dowód tego mam zdjęcie z ukrycia http://www23.patrz.pl/u/f/45/52/92/455292.jpg wstyd i to w biały dzień :classic_cool: Walczę o kolejny tysiąc :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misska :(przestań już :(bo wkleję twoje zdjęcie podczas brania prysznica :Oczy ty tego kcesz ?:O:D Teraz o na serio już :(wiecie co ?co sie stało ?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×