Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

dzień dobry!!! Kolejna niedziela z Wami :) piję kawę -cóż za wspaniały aromat :D, gdyby nie kawa chyba bym z łóżka nie wypełzła :) Miłej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niedzielo ja tak samo, dopiero kawa wygnała mnie z wyrka. W samo południe... ;) uwielbiam takie późne poranki. Za to jutro jak zwykle wstanę sobie o 5.20.... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey.....Hi.....Hello:) Witam goraco wszystkich:) U mnie zima na calego ołjeeeeee :D Wiecie co.....moj R.za tydzien bedzie juz ze mna!!!! Wraca szybciej,az mnie zatkalo hehehe, nie wiedzialam co powiedziec jak mi to oznajmil,w ogole dobrze,ze powiadomil mnie bo On lubi wczesniej zjezdzac i robic mi suprajsy :) Musze sie przygotowac na wielki come back:)Rzecz jasna ciesze sie na maxiora:D ryjekkk witam:) Ciekawa wczoraj rozmowe prowadzilas sama ze soba;) Twoj mezulek dzis ma byc juz z Toba tak?:):) Ja na chwilke weszlam......ide ulepic balwana haha.....milej niedzieli :] 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dianeta
no witajcie kochane. ja tez od jutra az do 19tego bede sama. a mój kochany we wloszech. nie wiem jak to przezyje. wierze ze tu bede miala wsparcie. chociaz malutkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AnGel, Ryjkkku, no to u Was dziś radośnie :) super! Ja dziś wpadłam w buntowniczy nastrój. Znarowiłam się haha :P postanowiłam sobie przypomnieć swoje dawne marzenia i plany... czego chciałam dla siebie nim poznałam JEGO. Chyba trzeba znów się nauczyć lekkiego egoizmu ;) Ech a zima u mnie coraz gorsza. Sypie tak, że nawet nie zamierzam wyjść po słodycze, choć mi ich brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie. Nowoprzybyłych również:D Mnie się dzisiaj Małżowinka pochorowała:((. Troskliwie się nią opiekuję. A pogoda zmienna:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Philosoph chyba leczy, bo coś się nie odzywa ;) i słusznie! Ja sie zastanawiam czy wychłeptać wino. Chyba nie powinnam tak kurować obolałego serca ale... w sumie...kusi :) Ryjkkku jak tam, już cała w skowronkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie:):):) Umnie tez sypie i sypie:) Najgorsze jest to,ze w podkarpackim najczesciej dochodzi do wypadkow bo jest nie bezpiecznie i to nie daleko mojego city:/ Booshe ja znowu nie bede spac jak On bedzie wracal....slisko jest,roznie to bywa na drogach:/ Dzis w wiadomosciach mowili,ze w Belgii byla straszna kraska w roli glownej POLACY:/ Dzieki Boghu to nie On uffff philozoph lecz, lecz zonke:D Musisz ja wygrzac porządnie:):) Ja juz wyszlam z choroby, dwa tygodnie trzymalo mnie;/Mnie nie mial kto grzac...moze i mial ale nie chcialam haha....wiec % to mnie grzalo czasami hehehe ekatarini dawaj to winko:D Nie ma co myslec......trzeba dzialac:D ryjekk :):):) R. to nie jest ksywka tylko 1wsza litera Jego imienia:):):) smutna niedziela:):):) i cala reszta :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viksiak
Witajcie:) philozoph musze Cie pochwalić, Twoja prognoza sprawdziła sie u mnie w 100%:) jestes lepszy niz TVN:D ryjekkk szczesciara z Ciebie, teraz sie nacieszysz meżem:) a u mnie termin powrotu wciąż się zmienia, aktualny to 10 styczeń:) jak dobrze pójdzie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziendoberek:):) ryjekkk no i jak...wymeczyl Cie mezulek a moze Ty Go wymeczylas?hehehehhe;);)No i jak tam Jego noga?:/ Jestesmy z Toba duchowo:) vikviak witam:):) philozoph:) Aha....\"siup w ten głupi dziób\" mam na mysli kawke:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Aniołku, był cały arsenał, sok z czarnego bzu, miód, czosnek wszystko przyjemnie podane, dużo snu i pocenie. Super nie jest, ale Małżowinka mogła iść do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ahoj! witam i pozdrawiam z zasypanego śniegiem laboratorium :) Znaczy w środku nie ma śniegu ;) Ale ogólnie zrobiło się całkiem ładnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak się właśnie zastanawiałem kiedy się odkopiesz:) Witaj nasza ulubiona laborantko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) ja zaraz pędzę na resztę zajęć, u mnie brak wieści- telefon milczy, właśnie wysłałam e-maila do agenta, do Nigerii, czy statek jest już w porcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×