Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

taa, wyglądam przez okno i śniegu brak ;) ! Wniosek: wyglądamy przez inne okna hehe :P hmm, w moi rejonie nie pada a ja jestem po śniadanku, zrobionym praniu, ugotowałam marchewkę z groszkiem, wypiłam kawę, wzięłam kąpiel i fryz gotowy :) a słońce tak- grzejeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ryjekkk, cóż za optymistyczny nastrój!!!Zaraziłaś mnie nim :) pamiętam to uczucie, gdy czekam na swojego M. i zawsze do końca nie mogę uwierzyć w to, ze wraca!!- uczucie to towarzyszy dopóki mnie mocno nie przytuli!!! To niesamowite uczucie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekateini
Witam wszystkich. U mnie śnieg odciął drogę no i... samotny weekend. Trudno. Humor mi się nieco polepszył, liczę że do przyszłego tygodnia drogi będą przejezdne i nadrobimy zaległości... ...a tymczasem pewnie przybiorę na wadze, zjadając to, co upichciłam na przyjazd Lubego. Miłego dnia kochani!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziendoberek:) Witam wszystkich cieplutko.....u mnie snieg sypie.... w koncu:D:D Widze,ze u Was wszystko ok.:D U mnie tez....\"ujdzie w tłumie na bezludziu\" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjkjjjj
ja jestem w związku na odległość- mieszka 3 bloki ook :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jjjjkjjjj - to ja Cię przelicytuję;) moja żona jest w kuchni, jakiś 3,5m :) 3,5 to strasznie daleko:(( Cieszę się że wszystkim optymizm się podnosi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehehe impreza na kaffe?:) "cos do popicia".......poprosze winko:P "jakies ciaho" wole jogurcik:D muza.....jak najbardziej wskazana:) Wlasnie...jaka lubicie muzyke?:) Jaka sluchacie najczesciej?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciacho jest, wino białe pólsłodkie mam (dobrze schłodzone), ewentualnie mogłabym przyrządzić serniczek na zimno, bo piekarnik nie działą i to mnie ogranicza ;) a muzykę sobie zarzuciłam taką mocno ludyczną, a co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam pierniczki w czekoladzie:) w rezerwie oryginalną ukraińską chałwę słonecznikową, a zapijam tajlandzką herbatką:D. Teraz leci R.E.M Imitation Of Life:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe polowanie na tesciowa....brzmi grozno;) a ja mam piwko:D paluszki tez mam:P ciastko tez jest:) do wyboru do koloru...aaa i winko biale tez sie znajdzie:P "zyc nie umierac":):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniele tylko nie miksuj tych trunków... piszę to bo wciąż na wspomnienie trudnego poranka sprzed 3 tygodni boli mnie głowa... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ekaterini -- hehe luuuuzik, ja wczoraj pobalowalam i dzis rano czułam sie......za przeproszeniem "wysrana"... ale juz jest ok. i pije 1 piwko:) Winko czeka na jakas oakzje ale jak chcecie to moge Was poczestowac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A chętnie się poczęstuję :P a tymczasem zmykam zażyć długiej kąpieli wśród pian... pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ekaterini - w takim razie łapusiaj lampke bardzo dobrego winka:D Milej kapieli, nie utop sie :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz pozegnam sie:) Milego wieczoru zycze:) Milych snow:):):) PapapapapapapapapappapapapappapapapapapapapapapapapaPapapapapapapapapappapapapappapapapapapapapapapapapaPapapapapapapapapappapapapappapapapapapapapapapapapaPapapapapapapapapappapapapappapapapapapapapapapapapaPapapapapapapapapappapapapappapapapapapapapapapapapaPapapapapapapapapappapapapappapapapapapapapapapapapaPapapapapapapapapappapapapappapapapapapapapapapapapaPapapapapapapapapappapapapappapapapapapapapapapapapaPapapapapapapapapappapapapappapapapapapapapapapapapaPapapapapapapapapappapapapappapapapapapapapapapapapaPapapapapapapapapappapapapappapapapapapapapapapapapaPapapapapapapapapappapapapappapapapapapapapapapapapaPapapapapapapapapappapapapappapapapapapapapapapapapaPapapapapapapapapappapapapappapapapapapapapapapapapaPapapapapapapapapappapapapappapapapapapapapapapapapaPapapapapapapapapappapapapappapapapapapapapapapapapaPapapapapapapapapappapapapappapapapapapapapapapapapaPapapapapapapapapappapapapappapapapapapapapapapapapaPapapapapapapapapappapapapappapapapapapapapapapapapaPapapapapapapapapappapapapappapapapapapapapapapapapaPapapapapapapapapappapapapappapapapapapapapapapapapaPapapapapapapapapappapapapappapapapapapapapapapapapaPapapapapapapapapappapapapappapapapapapapapapapapapaPapapapapapapapapappapapapappapapapapapapapapapapapPapapapapapapapapappapapapappapapapapapapapapapapapaPapapapapapapapapappapapapappapapapapapapapapapapapaPapapapapapapapapappapapapappapapapapapapapapapapapaPapapapapapapapapappapapapappapapapapapapapapapapapaPapapapapapapapapappapapapappapapapapapapapapapapapaPapapapapapapapapappapapapappapapapapapapapapapapapaPapapapapapapapapappapapapappapapapapapapapapapapapaPapapapapapapapapappapapapappapapapapapapapapapapapaPapapapapapapapapappapapapappapapapapapapapapapapapaPapapapapapapapapappapapapappapapapapapapapapapapapaPapapapapapapapapappapapapappapapapapapapapapapapapaPapapapapapapapapappapapapappapapapapapapapapapapapaPapapapapapapapapappapapapappapapapapapapapapapapapaPapapapapapapapapappapapapappapapapapapapapapapapapaPapapapapapapapapappapapapappapapapapapapapapapapapaPapapapapapapapapappapapapappapapapapapapapapapapapaPapapapapapapapapappapapapappapapapapapapapapapapapaPapapapapapapapapappapapapappapapapapapapapapapapapaPapapapapapapapapappapapapappapapapapapapapapapapapaPapapapapapapapapappapapapappapapapapapapapapapapapaPapapapapapapapapappapapapappapapapapapapapapapapapaPapapapapapapapapappapapapappapapapapapapapapapapapaPapapapapapapapapappapapapappapapapapapapapapapapapaPapapapapapapapapappapapapappapapapapapapapapapapap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teściowa żyje:) Popsuł się telefon w u teściów, no i teść wpadł w panikę jak się nie mógł dodzwonić:). Ja uciekam, życzę wszystkim gorączki sobotniej nocy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×