Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

W związku na odległość potrzeba tego samego co w zwykłym związku ,można tylko uznać taki związek na odrobinę trudniejszy ponieważ potrzeba więcej samozaparcia . Żaden związek nie wytrzyma i nie będzie miał miejsca jeśli nie będzie w nim podstawowych uczuć . Obok mnie za ścianą mieszka kobieta ,która już nie jest w związku .Niby mąż zawsze w domu ,niby bliskość była ,niby...niby... a nic nie ma na dzień dzisiejszy .Niby razem a jednak osobno .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Phill, za duzo Mariolki sie naogladales :D Zwiazki w ktorych osoby sa praktycznie rzecz biorac blisko siebie rozpadaja sie statystycznie w wiekszej ilosci niz te na odleglosc gdyz... uwaga... jest ich wiecej!! :P a teraz cos jeszcze mniej powaznego: "Nie mieć faceta w Walentynki to jak nie być martwym w Zaduszki." :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to wlasnie ja 23
...bo związek trzeba pielęgnować.... kurcze przykre to tak jak ryjekkk opisala o tej kobiecie za sciana... przykre to ze zyje sie w dlugoletnim zwiazku są dzieci , niby jest dobrze niby jest praca , pieniadze, zdrowie, a tu czegos jednak brakuje... dlatego o zwiazek trzeba dbac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja to już obiad gotuję i drugie pranie robię :D🖐️ i drugą kawę wypiłam :O ekhmmm :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziendoberek:D Widze,ze mamy tutaj niowa osobke....witaj "to wlasnie ja 23" 🌼 Hehe wpadlam na chwilke bo doslownie jestem wczorajsza bo przyjechal facet mojej sis i 3eba bylo Go jakos przywitac:D Chyba mnie dzis zasypie:P:P:P Milego dnia i reszty weekendu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to wlasnie ja 23 -- jaśminowa
Witam Angel i wszystkich :) To wlasnie ja 23 :P mysle ze moj pseudonim jest troszke za dlugi i dlatego go zmieniam.... Angel jak już wiesz ( moze czytalas moze nie ) :P ale jestem w zwiazku na odleglosc i postanowiłam sobie pozwolić tutaj zaglądać do Was by móc czasem wylać swoje smutki czy okazać radości:P Fajnie jest sie odezwac do ludzi którzy wiedzą co czuję ... pozdrawiam ...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ło ho ho ale dzisiaj gwarno :) a wiecie co ja dzisiaj zrobiłam ?a zrobiłam sobie przemeblowanko w pokoju:Dno i się kurde taaaaak zmęczyłam jak diabli :O co tam meble ,co tam kurz jak musiałam generalne porządki w szafach porobić :O że też się dałam namówić :O idę sobie odpocząć trochę :O miałam zrobić coś słodkiego ,ale zostawiam to na jurto :O mam za to paluszki to sobie pochrupię :) No to do juterka ale kiedyś tam tram :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaśminowa
...a mi by sie przydał taki porządek w pokoju ... oj przydałby sie... i marzy mi sie jakis stolik i dwie pufyy :P ale to jak przyjdzie jakis napływ gotówki :P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaśminowa
dziś walentynki :) jak spędzacie ten dzień? ja idę z koleżanką do kina :) heheh... no co zrobić jak połówka daleko stąd :) ahhhh czy mi smutno? w sumie dzien jak dzien ale na pewno wolalabym go spedzic z Nim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Dziendoberek 🌼 Tak na wstepie zloze Wam zyczenia.....wszystkiego najlepszego w dniu swietego...swietego walnietego:D :classic_cool: ulalalaaa jaki dzis mamy piekny dzien:D U mnie sypie i sypie i cyrkowo jest duzo sniegu:P:P:P Bajkowo jest:) Az przy odsniezaniu spocilam sie hehe:P Czekoladko napisalas "Angel, ale nie powiedziałaś czy zdał wszystkie rodzinne testy i czy dalej jest jej chlopakiem " hahaha chyba zaraz poplacze sie ...ze smiechu:D Heheh a wiec jest nadal jej facetem:):P jasminowa wiem,ze jestes tu od paru dni ale ja nie mam czasu aby nadrobic zaleglosci ale wnet je nadrobie:):):) Idziesz dzis do kina.....na jaki film??:) Ja ze swoim R.prawie codziennie mam walentynki:P Dzis jest jeden dzien wielkiej KOMERCJI:P Pewne osoby korzystaja i zarabiaja na tym kase bo przeciez jak by to bylo jak bym swojemu facetowi nic nie kupila w taki dzien jak 14 luty...no jak bym wygladala w oczach innych hehehehehe:P:P:P dobre;) Dlatego jest to swieto "swietego walnietego":D Tak czy owak zycze Wam milego dnia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was Moi Kochani 🖐️ Wiem, wiem, długo nie zaglądałam...moje kochanie wróciło 2 listopada, ale dzisiaj jest TEN dzień, dzień wyjazdu na ponad 4 miesiące ;(, nie jadę tym razem na lotnisko...ale i tak bardzo smutno, staram się trzymać...została mi Jego koszulka... Wszystkiego najlepszego z okazji Walentynek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaśminowa
Angel.. idę na film o mało oryginalnym tytule " walentynki" hehehe a co tam.... najwyzej beda sie na nas krzywo patrzec lub uznaja nas za lessss :P hehehe na film nie mozna isc juz z kolezanką? :) i zgadzam sie ze to swieto to swieto walnietego... bo taki dzien milosci to ja z moim kochanym mamy codziennie :P ( no teraz akurat go nie ma ) ale wiadomo o co chodzi. Smutna niedzielo- ja Cie doskonale rozumiem, moja połówka wyjechała 3 tygodnie temu i wraca dopiero za 2 miesiace. i Ja wiem że ten dzien wyjazdu jest najgorszym dniem, bo pozniej człowiek sie oswaja co nieco z tą pustką... a dzien wyjazdu powoduje ze zycie momentalnie traci kolor ! pamietam tego dnia wyszłam z domu i uwierzcie czy nie moje oczy widzialy wszystko na szaro ! heheh... Niedzielo jesli mozna spytac jak dlugo jestescie w takim zwiazku na odleglosc?? czy od poczatku czy od jakiegos czasu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaśminowa, jesteśmy razem już 3 lata i w zasadzie od początku na odległość...a nawet jak wraca mój kochany, to nie mieszkamy jeszcze razem, ani nawet w jednym mieście, więc cały czas w podróży..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×