Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

Misska nie pozostaje nam nic innego jak zabrać łopatki i wykopać naszego Philla z tego dołku :) Phill nie ma co się dołować trzeba pomyśleć co zrobić żeby to się zmieniło na lepsze :) Wiosna i dół nie idą w parze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misska nie pozostaje nam nic innego jak zabrać łopatki i wykopać naszego Philla z tego dołku :) Phill nie ma co się dołować trzeba pomyśleć co zrobić żeby to się zmieniło na lepsze :) Wiosna i dół nie idą w parze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie w tym problem że nic nie mogę zrobić. Co najwyżej pogodzić się z tym, a chwilowo nie mam siły. I stąd dołek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryjek z tego co widze to potrzebne nam beda na prawde duze lopaty do odkopania Philla ! Phill jak napisala Ryjek dol i wiosna nie ida w parze :( dol i Ty tez nie pasuje :( nie wiem co sie stalo i nie wiem jak pocieszyc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Phill im szybciej przełkniesz tym mniej będzie bolało .Głowa do góry i idź do przodu ,szkoda czasu na doły :) nie daj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta... właśnie próbuję przełknąć, ale ta pigułka ma rozmiar jowisza a gorzka jak cały piołun świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za wsparcie, ale tę pigułkę muszę przełknąć sam. A jest rozmiaru jowisza i gorzka jak cały piołun świata. Nie zarażajcie się dołkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za wsparcie, ale tę pigułkę muszę przełknąć sam. A jest rozmiaru jowisza i gorzka jak cały piołun świata. Nie zarażajcie się dołkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm..czyli grubsza sprawa ci się sypnęła ,no tak czasem bywa . Dziękować nie masz za co bo w niczym czy nie pomogłyśmy :) a zarazić dołem to mnie bynajmniej nie zarazisz :)możesz sobie pomarudzić ;) w ogóle to weź że się w garść chłopie ,nie pierwszy i nie ostatni raz się coś psuje ,więc nie ma co się dołować trzeba pamiętać ,że nie wszystko może pójść po myśli tak jak byśmy tego chcieli ,nawet bardzo pewne sprawy nigdy nie są na 100 % pewne ,trzeba mieć odrobinę rezerwy do wszystkiego Napisze wam taką anegdotkę , wczoraj kupiłam mojemu Kamilowi takie jajko w którym jest dinozaur :) zalewa się to wodą w szklance i czeka aż maleństwo się wykluje :) no i moje dziecko nie mogło sie doczekac kiedy ten dinek sie wykluje i wiecie co zrobił ?Rozbił skorupę od jajka młotkiem do ubijania kotletów :) hehe:) powiedział ,że to taka cesarka i wcześniak będzie :)no to tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wam :P jak tam sa wiosenne nastroje u wszystkich czy jeszcze nie?:P? mi to sie teraz codziennie chce piwa !! PIWA ! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
głupoty piszesz ,wiesz dziewczyny zajęte a ten z toksycznym tu wyskoczył ..ech...głuptas jesteś i tyle a ja dzisiaj na cmentarzu byłam u rodziców ,potem się poszlajałam z małą po sklepach bo na tort musiałam dokupić parę rzeczy i tak sobie siedzieliśmy na dworze ,bo pogoda świetna to szkoda życia na garowanie w domu :)a dinozaur ma jeszcze pół skorupki z jaja i wykluwa się pomału :) powiem wam ,że bardzo fajna rzecz ten dinek :) takie coś jakby obserwować cały syklu wykluwania w przyspieszonym tempie :) do jura dinek ma już się urodzić :) Phill weź ty zrób sobie jakąś herbatę z prądem albo tej śliwowicy się napij ,nerwy ci puszczą ,przestaniesz tyle myśleć i organizm uspokoisz ,no i spanie będziesz miał lepsze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Phill no wlasnie nie wypisuj glupot :o kazdy z nas ma swoje problemy, lepsze i gorsze dni, a wszyscy jestesmy tu po to, zeby sie wspierac, na tyle na ile to mozliwe ! Wy tez mnie wspieraliscie jak mi bylo zle, wiec i Ty masz tu wsparcie, takie wirtualne ale zawsze :) glowka do gory :) ja wczoraj po poludniu biegalam po lekarzach, a jak wrocilam wieczorem do domku to padlam na wyrko i spalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry Kawy ,kawy ,kawy proszę miałam nieprzespaną noc ,zarzyganą noc :O samica mała warowała przy misce :O tak to jest nie je nic a potem pustki w brzuchu :O wiecie co ta cholera zjadła wczoraj ? dwa ciastka ,loda i szklankę coli :O no ful wypas wyżerka:O Teraz muszę jej rosół gotować bo nic innego nie zje no a niby post jest ,trudno się mówi . Philla to trzeba opieprzyć równo to przestanie głupoty wypisywać :) ja mogę jako pierwsza ,nie widzę problemu :) słit :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bryyyy 🌼 Ja chce slonce!!!!!!!!! 😢 Miss podziel sie sloneczkiem bo u mnie go dzis nie ma:( Moje kociaki naprawiaja auto!:O Powaga haha.....stoi auto i jest w naprawie i one wlaza do silnika i ani im sie sni wyjsc z niego...:P:P ryjku to "ladna" mialas noc:O jasminowa piwo?:P to cin cin ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się go nie boję to mu naładuję :Dniech tylko jeszcze raz coś tak durnego napisze to ...ręka głowa mózg na ścianie :) Angel nic nie mówiłaś ,że szkolicie mechaników samochodowych :Drozumiem ,że masz full serwis samochodowy :D U mnie super pogoda ,ja sobie na ten przykład na krótki rękawek śmigam :classic_cool: w ogóle to się super czuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bry Aniolku 🖐️ no tak poniekad pewnie chora :) postanowilam wreszcie sie zebrac w sobie i pojsc do okulisty, stomatologa, a wczoraj bylam u gina, ale to rutynowo ;) slepa jestem jak kret, na zajeciach zamiast z tablicy pisze z zeszytu od kolezanki, bo nic nie widze :o i kamien z zebow musze usunac i takie tam :o Aniolku nie bede taka, lap troszke mojego slonka 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bry Aniolku 🖐️ no tak poniekad pewnie chora :) postanowilam wreszcie sie zebrac w sobie i pojsc do okulisty, stomatologa, a wczoraj bylam u gina, ale to rutynowo ;) slepa jestem jak kret, na zajeciach zamiast z tablicy pisze z zeszytu od kolezanki, bo nic nie widze :o i kamien z zebow musze usunac i takie tam :o Aniolku nie bede taka, lap troszke mojego slonka 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bry Aniolku 🖐️ no tak poniekad pewnie chora :) postanowilam wreszcie sie zebrac w sobie i pojsc do okulisty, stomatologa, a wczoraj bylam u gina, ale to rutynowo ;) slepa jestem jak kret, na zajeciach zamiast z tablicy pisze z zeszytu od kolezanki, bo nic nie widze :o i kamien z zebow musze usunac i takie tam :o Aniolku nie bede taka, lap troszke mojego slonka 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha matko...Miss to "trojaczki" stworzylas;) Kafe znowu szaleje:O Masz minusy czy plusy? Ja tez kiedys na studiach pislaam od kolezanki z zeszytu zamiast z tablicy...glupia bylam,w sumie nadal troche mi tej glupoty pozostalo hehe;) ja chce slonce!!! Zimno mi:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
phill...wyczytalam,ze trafiles do jakiegos "dola"....wyszles juz z niego?:):D Robicie juz cos przed swietami??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×