Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

Ryjek a ja wczoraj lezealam na tapczanie i obzeralam sie lodami :classic_cool: kurde za 2 tygodnie mam kolo a tak mi sie nie chce uczyc :( nic jeszcze nie zaczelam :( Ryjeczku a w ogole to podziwiam, ze jestes chora a masz sily jeszcze na wszystko. ja czasami wracam z pracy to juz mi sie nic nie chce :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry :) Miseczka kody takie wczoraj trzeba by8o wieczorem wpisywać ,ale potem z tego zrezygnowali :) i nie były to same literki ale dwa wyrazy do wyboru:) troszkę lipne to :) Co do choroby to ci powiem ,że ja pierwszy raz w życiu byłam u lekarza jeśli chodzi o chorobę związana ze mną :) dla mnie choroba to czarna magia :) moje wizyty lekarskie to tylko szczepienia za małego ,raz po wypadku byłam w szpitalu i porody :D hehe:D Dzisiaj nawet pospałam z nocy ,miałam gorączkę ,ale chyba niezbyt dużą bo nawet się nie budziłam :) dupa mnie boli troszkę od zastrzyku a czeka na mnie cała seria jeszcze :( udam ,że to taka akupresura jest :D Troszkę zbryndzlowana jestem dzisiaj :) ale żyję :D Zrobiłam sobie parówki i kopa musztardy francuskiej :D może wyżre mi zarazki ?:D ale dzisiaj fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Phill 🖐️ Ryjeczku a to Ty ogolnie zdrowa jestes i silny organizm masz jak Cie choroby lukiem omijaja :) a dupka poboli od zastrzykow troszke, wiem cos o tym :D wolalam stac niz siedziec :D :O a mnie czeka teraz wizyta u okulisty, bo slepne jak kret :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co ty tam takiego miałaś do kupienia ?:D chyba nie koszyczek i jajeczka wielkanocne ?:D boziu jakie ja mam dobre cukierki czekoladowe :) szkoda ,że zaraz ich nie będzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co ty tam takiego miałaś do kupienia ?:D chyba nie koszyczek i jajeczka wielkanocne ?:D boziu jakie ja mam dobre cukierki czekoladowe :) szkoda ,że zaraz ich nie będzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ajajaj ale się rozpisaliście :D Misska, Ty zboczona dziewczynko... nie pochwalisz sie co ciekawego nabylas? :P ale jest pieknie :) juz chyba nie wierzylam ze ta wiosna sie zacznie a jednak jest :D mam skorzany fotel przy kompie i tak mi go sloneczko nagrzalo ze az nie umiem usiedziec :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he Miss aż tak po bandzie to nie pojechałem. :) Ale wróciłem do spacerów. Dzisiaj nawet spotkałem motylki i pajączka :) Pajączek bardzo ładnie pozował do portretów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabawki a miedzy nimi "różaniec ":D swoją drogą ciekawe jak smakuje ta bielizna do konsumowania ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha Ryjek z tym rozancem to dobre :D akurat tego nie zakupilam :P szczerze mowiac to kupilam tylko kajdanki wrazie gdyby moj Michu mi sie opieral :classic_cool: Phill no tak, pora spacerow :) kurde lenia mam, mialam posprzatac pokoj, ale chyba wlacze sobie jakis film i walne sie na wyro z paczka chipsow :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Futro niech ci posprząta :D a co będzie leń siedział i krzyż ci zagrzewał :D Kajdanki powiadasz :classic_cool: a pejczyk masz ?:D bo wiesz nie ma to jak dobre lanie ,taka sól na otrzeźwienie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja byłam w ogólnie w 3 związkach na odległość i jak czas przeszły czasownika wskazuje - wszystkie nie przetrwały :( zabrakło bliskości, zarówno dosłownie, jak i w przenośni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Futro niech juz lepiej pozostanie przy grzaniu moich stop :D jak on mi robi porzadek w pokoju to strach wejsc :D pejcza jeszcze nie mam, ale zakupie razem z opaska na oczy :classic_cool: i niech sie moj men strzeze :classic_cool: :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misska tak sobie myślę ,może ja ci do kompletu bikini z rzemyków uplotę ?:Dbędziesz coś a'la Xenna wojownicza księżniczka tyle ,że z pejczykiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może jeszcze sandałki rzymianki byś chciała do kompletu ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przypominam sobie aby Xenna była w szpilkach :Oto moze uszyjemy strój kobiety kota jak z batmana ?:classic_cool:wtedy nawet i mega wysokie kozaki na szpilce były by zalecane ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mnie głowa napier....😭 matko zaraz mi wyrwie z ramy czaszkę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry :) Kurcze Misska lateksu to ja już nie mam bo Philowi kiedyś żagle na łajbę szyłam i do kompletu chciał jeszcze fikuśne majteczki i koszuleczkę coś al'a karmazynowy pirat :D ale mam dużo worków na śmieci takie ładne czarne z połyskiem :classic_cool: jest jeszcze taśma do nich ,mogłabym ci sukieneczkę bombeczkę zrobić :classic_cool::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam co dzień :D Phill się nie chwalił bo wie ,że byś mu zazdraszczała a nie chciał żebyś pomyślała że masz konkurencję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×