Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

ale bliżej byłam do północy :Dno upieram się jednak ,mogę ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możesz :) No to zostaliśmy we dwoje :) Dziewczyny przepadły w przestworzach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bry 🖐️ jestem jestem :D troszke wymietoszona :D :D :D niczym ta serwetka a co :D a tak powaznie to niestety egzaminy egzaminy :( dopiero co jedna sesje zaliczylam a juz kolejna sie zbliza wielkimi krokami i boje sie jej okrutnie, bo bedzie najciezsza :( ale jak ja zalicze to mam nadzieje, ze bedzie juz z gorki :) tylko zebym ta przetrwala :( ja studiuje sama dla siebie, bo studiowanie ogolnie fajne jest :D jedynie mam watpliwosci co do kierunku ktory teraz wybralam, ale mimo ze jest ciezki to interesuje mnie o wiele bardziej niz ten ktory juz skonczylam wczesniej. a kurde nie mam dzis nic do pochrupania, jedynie herbatke zielona w kubeczku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech..kurcze dobrze ,że już bliżej wieczora :) zawsze to kilka godzin bliżej kolejnego dnia :) Miseczka :):D🖐️ nie bojaj się :D będzie dobrze :D wierzymy w ciebie a ,że robisz to co lubisz to jeszcze lepiej wróży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej kurcze ja mam czipsy :D młoda wyżebrała w biedronie mega pake bekonowych tip top :D mam jeszcze dla siebie serek waniliowy duży :classic_cool: Jak to mówi taki kolega mojego micha "kcesz"?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze coś tam mam;) a Misska to nie wychowana jest :( nawet mi nie podziękowała :( a ja tak ładnie jej czipsy poukładałam :( :D Czy u ciebie też taka plucha ?:( Tak mi zimno ,że chyba grzałkę włączę ,albo termofor w nogi wcisnę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plucha to mało powiedziane. Ściana wody. Od jakiś 3 godzin leje jak z prysznica. Do tego +3 stopnie i silny wiatr, wiec jest przepięknie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaa..tyko się opalać :) Zamiast zanurzać sie w promieniach słońca ,pływamy w kałużach :) jak jest taka pogoda zawsze daje sąsiadom popalić i włączam muzykę na full :)hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he a ja to zawsze mam wtedy zwyżki formy :) W sumie to lubię deszcz od czasu do czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chyba mam adhd bo energię zawsze mam ,ale w taka pogodę nie ma gdzie jej spożytkować :) no chyba ,że za każdym razem jak będzie plucha wezmę się za remont :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Załóż firmę remontową :) Spuścisz energię i kasiorka będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety jestem za słaba na remonty/firmy budowlane :) jam jest tylko kobieta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryjku no w to to nie uwierzę :) Z resztą możesz sobie wziąć pracowników i będziesz BIG BOSS :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm no jednak nie :) nawet nie znam zbyt wielu dobrych ludzi w tym fachu ,chyba tylko mojego brata ,może jeszcze takiego jednego gościa i tyle :) brat kosi kasę taką ,że odpadam w przebiegach ;) No i ja Big Boss 49 kilo żywej wagi :Dnie mam predyspozycji do bycia szefem ;) Pozostanę jednak przy moich wariacjach w granicach własnego mieszkania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za całokształt mogłaś chociaż podziękować :(to ja z chipsów zbudowałam dla ciebie wieżę jak z klocków jenga ,takie poświecenie zero podziękowań ..:(chociaż samo okej by było ładne :(a ty nic ,no nic ja się już więcej z tobą nie podzielę ty niewychowana dziewczyno :( teraz Phillowi będę większą działkę oddawała :( czipsy były bekonowe i specjalnie je nożyczkami podcinałam aby każdy płatek miał ten sam kształt :( ps.pofarbowałam sobie włoski :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra a niech Ci bedzie OK! chipsy bekonowe powinny wygladac jak plaster bekonu a Twoje byly oszukane i za rowno je podcielas :( a oddaj Philowi moja dzialke a oddaj, przynajmniej chlopina troszke cialka nabierze, a ja tym samym schudne :classic_cool: na jaki kolor? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boziu boziu ,głupio to pisać ,ale wyglądam na ludzi :classic_cool: podobać mnie się to farbowanko :D farbnęłam się na brąz :) jak zawsze :D ale co tam ,najlepsza informacja dnia ,moje szczęście jutro przyjeżdża :classic_cool:tralalalala czuję że rosnę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kocham ,kocham,kocham tralalalala kocham,kocham,kocham tralalalala :D fiu fiu fiu łi łi łi bec bęc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już ja wiem co jutro będzie :D jutro będzie słońce w deszczu a potem żar tropików :D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odżywki, odnowa biologiczna, masaż, dotlenianie :) Żeby zawodnik wytrzymał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i fajno ,pogoda fajna ,można działać :) Jakie ja fajne bułki ostatnio wyczaiłam w piekarni :) łohohoh smakuśne bułeczki francuskie z owocami ,ananas i brzoskwinia w budyniu do tego wiśnie w w sosie mmmm,super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"żeby zawodnik wytrzymał " tej ,ja nie jestem jakaś niewyżyta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×